НОЕМВРИйското бонбонче, вече е колкото балонче!

  • 11 267
  • 312
# 195
Кармелита мила много съжалявам,бъди силна мила! Cry Hug
Виж целия пост
# 196
Съжалявам, мила Кармелитка...Пожелавам ти късмет в бъдеще и не унивай!! Ако ти се споделя, насреща съм Heart Eyes
Виж целия пост
# 197
Здравейте! Приятен и прохладен ден на всички!
Илка, когато ти казаха, че чакаш момченце а после се оказа че е момиченце, на какъв апарат ти гледаха?????
Засега и аз съм с  момченце но не беше на 100%, на 4Д ми гледаха. Сега и аз се замислих че може да стане обратното.
Виж целия пост
# 198
Здравейте мами.
Днес имам повод да черпя.Моят татко прави 50 години.Малко ми е мъчно, че не ме пускат да пътувам и не можем да отидем до Асеновград да празнуваме с тях, но те ще дойдат август и тогава пак.


Пепе ей сега отивам мила.
Виж целия пост
# 199
Иринка, измерението на ехографа не е много голяма гаранция, че лекарят ще види каквото трябва. Въпрос на специалист, не на техника е установяването на пола. И на поза на детето Wink Има определни проекции, от които се виждат съответните органи, то като примерно със свити крачета като моя бебок, на каквото и Д да го гледат, не могат да го видят Simple Smile

Искам да ви кажа, че в последните една две седмици въобще не се чувствам бременна - в хубавия смисъл  Grinning  Нито имам някакви неразположения, нито ми става лошо, нищо, да не говорим и че имам много работа, та това допълнително ме отвява в друга посока, само ритниците на бебо ми напомнят състоянието ми. Laughing Страхотно е това усещане, да не ти е лошо от нищо, дано да продължи по-дълго време.

Пожелавам ви много хубав и прохладен или топъл ден, както ви се иска Hug
Виж целия пост
# 200
Ох, мразя като ми изтича сесията точно на "Публикувай!"   smile3515

Та отново Добрутру на всички (то докато успея да го постна това моя "добро утро" обед ще станеsohappy

Вчера гледам е имало приливна вълна на нови сини и розови гащета! Супер! Продължавайте в същия дух!  Hands Clap

Ние днес от 11 сме на ФМ и вече нямам търпение! Снощи се събудих някъде към 2-3 с мисълта, че още няколко часа и ще разбулим мистерията около изчезналата ни пишшшшка!   hahahasmile3539 Нямам търпение!  smile3508 Таткото също! Вчера само за това ми е говорил! От спешния ни преглед в неделя сън не го лови, къде му изчезна пишлето на първородния?  newsm78  Joy

В тоя ред на мисли - хи хихи - вчари и ние разбулихме мистерията около изчезналата пишка - просто ще си имаме 100% момиченце Joy Joy . и двамата с мъж ми много се радваме - розовите гащи.
А иначе всичко ни е наред тежим 459 грама в 22 седмица и се движим по иделната крива на телгото - целувам ви всички Hug

Много се вълнувам!   yesyes

Ще пиша пак като се върнем от преглед!

Да се пазите от жегата, че е много мор навън май пак!  sweating
Виж целия пост
# 201
Опа нещо се обърка с цитатчето - ха сега на ново - та исках да споделя, че мистерията с изчезването на  нашта пишка се разбули - просто ще си имаме момиченце - така че Илка мислете му Joy Joy Joy
Иначе тежим 459 грама в 22 седмица и всичко ни е наред -  движим се в златната среда на теглото Grinning
хайде до скоро Hug
Виж целия пост
# 202
Добър ден и от мен,днес ще е доста топличко,а и коремчето започна да ми натежава и не знам как ще я изкарам до края.Лек и успешен ден от мен и аз нямам търпение да разбера пола  newsm53,ноооо ще чакам още 2 седмици до прегледа. newsm51
Виж целия пост
# 203
Кармелита -  Hug всичко ще се оправи
Виж целия пост
# 204
Кхм, и нашите гащи са сини, който ме е прочел е разбрал, ама явно  Mr. Green никой не е  Joy
Виж целия пост
# 205
Eeee, Puh, честитооооо! /аз малко изгубих бройката на кой кога са му потвърдили броя, не се сърди   bouquet /
Виж целия пост
# 206
Кармелита много съжалявам,стана ми много тъжно като прочетох. Cry Hug
Честито на всички мами узнали пола, ние ще чакаме до 18.07 тогава сме на преглед.
Виж целия пост
# 207
Зрдавейте мацонки- коконки  Hug
как е хавата, май ви е жега а Wink много слаба активност, почти нулева  Thinking
аз съм в очакване сега, чакам майстори ще газифицираме... и така, дано поне свършат работа без много много шум и пари  Joy
Виж целия пост
# 208
Да ви кажа, това с познаването на пола ми се вижда несигурна работа... първо ми казаха момче, след месец - момиченце/на 3 и 4 д/, но не се виждали яйчници още, та било спорно...  Grinning
Утре ще се отбия при док да ми види резултатите от последните кръвни проби и ще го помоля пак да се поогледа за  пола, да видим. Една баба ми поръси сол на главата и съм си пипнала носа, което значело момче. Ако ми пораснело дупето значело че нося момиченце... ако погрознея - пак, а ако се разхубавя по време на бременност било момче  Laughing Laughing
Май ще съм си в неведение до ноември месец  Grinning
Важното е да се родят живи и здравички...
Макар че... предпочитам да се доверя на интуицията и вътрешното си усещане за пола. Майката не може да сбърка.

Пухче, честити ти синички ританки  Hug

Много е топло...................
Виж целия пост
# 209
Нора, според мен проблемът с пола е най-вече в това, че лекарите избързват и го казват в твърде ранни седмици. То наистина си е голямо събитие, но в началото е доста трудно да се определи. Аз преди месец-два си казах тук, че очаквам изненади, защото просто 12-14 г.с. е твърде рано за подобни неща Wink.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия