да добавим български привкус на арабската магия-урок 77

  • 23 331
  • 287
# 165
Деси честитт рожден ден   bouquet  със малко закъснение  Blush
Пожелавам ти много любов и само хубави моменти със твоето семейство!
Виж целия пост
# 166

чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,Деси-дано получиш най-желания подарък и много,много любов.
Виж целия пост
# 167
Утро момичета !
Деска ,  Hug Честит ти ден рожден със закъснение и от мен ! Heart Eyes
Радост , щастие и дълголетие за напред  !  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 168
споко моми4ета-не сте закъснели,то4но днес  ми е р.ден,ама  аз пуснах по4ерпката сле 00.00 защото ;по принцип или ме няма или съм заета с нещо изкъщи Laughing
а пък миналата ве4ер сънувах сън ,а тази продължението  #Crazy #Crazy #Crazy та зна4и сънувах 4е съм бременна и ми казаха 4е е  100% мом4е,а тази ве4ер 4е се караме с мъжо  как да го запишем-той иска Раян,аз Адам  newsm78 #Crazy #Crazy #Crazy
ама като си знам късмета дори и да забременея пак ще е госпожица-дори каките са приготвили имена-Линда или Джуди Laughing
снеже не ме изкуъшавай с тези бонбони-и да се похваля нали свалих 3 кг с новата диета,но я спрях заради АБ които пия та днес се престраших и се ка4их на кантара-не е мръднал Grinning
Виж целия пост
# 169
Деси- честит рожден ден! newsm59 пожелавам от все сърце само хубави неща да се случват на теб и семейството ти, да сте здрави и щастливи!  bouquet
Марси- аз съм свободна по цял ден, - без неделята,така че когато искате идвам на срещичка да се видим.
Рафаела- водите ли малкия на плаж? ние заведохме днес Ивето за втори път и най-сетне се заигра на пясъка, че първия път само рева и си стоя в количката. страхуваше се от пясъка, но днес вече свикна. но в морето не съм я топнала, че мого вълни имаше.
Виж целия пост
# 170
Честит рожден ден Деси    bouquet


Момичета-прибрахме се от Алжир
Качих снимки в албума-но той е нещо нов......качвах,качах...и накрая не ги открих в моето име-къде са?!  newsm78 Дано не съм направила някоя беля и да са се появили публично.... #Crazy hahaha

Много има да се разказва-ама още не съм на себе си.Унищожи ме тази жега....
Поздрави за всички -липсвахте ми
Сърдечно благодаря че не ме забравихте-имах нужда от подкрепа...особенно в началото.
Жалко че не успях със снимките-...ако имам врем сред купищата багаж-утре ще се включа
Целувки за всички-свеарче марси рали кате .....  bouquet
Виж целия пост
# 171
разглеждах разни проекти и ви ги пускам,дано ви е интересно
http://vbox7.com/play:098748d1
http://vbox7.com/play:d3d79046
http://vbox7.com/play:dcaf7fe4
http://vbox7.com/play:ec5da98c
http://vbox7.com/play:984a0de0
Виж целия пост
# 172
Малее какви проекти,какво нещо!  Flutter Shocked Shocked Peace
Виж целия пост
# 173
  Привет момичета,къде се изпокрихте?
Дала,добре дошла!Като отпочинеш ще чакаме дълги разкази от теб.Как е Раянчо,успяха ли да го разглезят?А снахата и другия сладур,как прекарват ваканцията? Hug
Кате Мар. Hug,добре дошъл на мъжа ти!Действайте по въпроса,че пак леля ми се става.Яси е добре,днес дядо ми празнува в едно ресторантче в Железница,има малко езерце с рибки и твоя човек успя накрая да се изкъпе.Добре ,че е плитко,а и аз винаги мъкна огромни количества с резервни дрехи..Батковците беснеят,купих им от метро две кашончета сладолед и си реших проблема за известно време,че не ни работи асансьора и ми писна за всеки сладолед да препускам от седмия етаж надолу и нагоре.Утре сме на Рожд. ден на техен приятел и нямат търпение,а на мен така ми се пътешества в жегите до Младост4....ама няма начин.А сутринта искали на басейн.... ooooh!
Марси,как са твоите хора?Освен Мола,какво ново има във Варна? Hug
Светлетааа,къде изчезнахте?Как се чувствате,какви са новините при вас? Hug Hug
Деси,къде се губиш тази вечер?Хапнахте ли тортата? Hug
Аз да Ви се похваля,на свеки и се идвало на гости.Тя е по пътешествеята,щеше да ходи при брат си в Бразилия,ама решила при нас за по-близо,а и ние много сме се мотали тази година.За сега мъжа ми си мълчи,но съм в очакване....дали да правя поканата.
На всички Hug
Виж целия пост
# 174
Магда , не зная дали се разбираш със свекърва ти , но е хубаво да ви навести .
Все пак чедото и е при теб .
Другарче ,  Hug как си ? Да няма новини за сватба от Цвети ?
Мърси , много ми липсваш ! Но весело изкарване на ваканцията пък живот и здраве като ме вържат към жицата ще имаме повече време да говорим .
Днес подстригах до кожа Фатима и ми е едно болно и криво , но няма начин косата и беше ужасна .
Дано само и се оправи косъма , че милата ми много се измъчва без коса .
Днес цял ден ми обяснява как нямала коса и сега съм и вързала кърпа за да спи спокойно .
Светле , какво става при вас ?
Утре Самира по план са на басейн от лятното училище , но го дават да е облачно и се съмнявам , че ще ги водят .
Дано само не им го махнат от седмичната програма , а само да сменят деня .
Аз съм ги записала със сестра и на лятно училище и така до края на този месец програмата ни е пълна . А август не зная с какво ще ги забавлявам като до морето ми е трудно да се предвижвам сама .
Курса май от септември ще започвам , че август и с трите няма как да ходя на изпити .
Съпружието ми вече започна работа като майстор на дюнери и си смени работното време , така че вечер е на наше разположение и ние се възползваме максимално .
Лека момичета , веждам ви вече по леглата .
Виж целия пост
# 175
Аз се направих на приятно разсеяна този път , за идването на свеки . Много си подобрихме отношенията , но знам , че като дойде в България първо , че ще седи поне 6 месеца , второ пак ще почне да тормози етървата и аз го отнасям покрай нея .Очите ми се насълзиха като тръгвахме от Сирия , хвана ме за ръката и през сълзи ме моли да се грижа за мъж ми , че там само мен имал .Другото , което ме притеснява е , че е много възрастна , не дай си Боже да й се случи нещо в БГ , не ми се мисли .
dala , добре дошла . Днес си мислех дали сте се прибрали  Simple Smile Ще чакаме да разказваш .
Дани , много  Hug на Фатима , милата , дано и порасне бързо косата . Като се сетя какво ме направиха майка и сестра ми , абе май всички , като подстригах Йасинко гола глава , а той милия беше много мъничък.Приличаше на децата от домовете  Sad
Виж целия пост
# 176
Дани,чак на мен ми стана мъчно за Фатима.Сега да я глезиш повече.И мен са ме подстригвали като малка,била съм към 3 год. ,косата ми ужасна,бяло-руса и като пух.Майка ми казва ,че само съм питала нали пак ще ми порасне..После потъмня,все си ходех с къса коса ,докато от балета не ни задължиха да сме дългокоси,за мой късмет.Момчетата ми и те в първите годинки нямаха кой-знае какви коси,даже мъжа ми и една негова братовчедка,много настояваха да ги подстрижем до кожа,ама им се опънах..Сега са им хубави и здрави,тук са се метнали на татко си.
Със свеки се разбираме и уважаваме,сигурно защото сме далече една от друга.Не ,че не е имало спорове,но в рамките на нормалното.Но сега сме доста заети,а не е хубаво да дойде и да я държим на едно място.Отдавна се каним да я поканим,ама все отлагаме и чакаме по-подходящо време,за да може да я разведем из хубавата ни страна. Hug Hug Hug
Манел и моята всеки път ме изпраща със сълзи на очи и молба да гледам синчето.И като почне,там си му и майка и сестра и жена,чак на мен ми се доплаква. И все си викам,то нека не слуша ще види и бели вълци,ама си трая. Hug
Виж целия пост
# 177
Магда , това е добре .
И аз с моята се разбирам защото сме далеч .
Но ако ни е наблизо предполагам ще има и дразги .
Аз не обичам много гости и изобщо хора около мен , може да звучи лошо , но съм на мнение - Всяка жаба , да си знае гьола !
Обичам си моето пространство свободно .
И на мен ми е много криво , а сестра и само ходи и си размятква гривата до нея .
Аз имам коса като на Ариел , а ти нямаш ! - така и вика за да я дразни .
Мамината ми кратунка , мама утре ще и купи нещо за да не се сърди .
Виж целия пост
# 178
 Joy Joyмани , мани тъкмо му кроях план как ще му покажа в България белите вълци и тя с тея сълзи ми прецака плана.Имахме уговорка с мъж ми никакви гости отиваме да си починем , да ,ама не .Много бързо моичкия забрави какво ми е обещал, замълчах си , няма да правя панаири там , ще го изтърпя , но какво му мислех ............ Whistling

Дани и аз си обичам моето си пространство и все повече си мисля за една вила до Деси Laughing .Хем в Сирия , хем далече от родата  Mr. Green
Виж целия пост
# 179
Деска,  честито на патерици!   

Радвам се, че на всички вас ви хареса обяда. Но повече няма да черпя, з ада не ви свикна, че после и от вас няма да мога да се отърва.  Joy
Не знам с какво толкова ги привличаме тия гости, дали с пълното хотелско обслужване, дали с нещо друго  newsm78


Дезърт,   аз съм живия пример за целулита- на 59кг имам целулит, на 48-56 нямам  Laughing  изчезва си  наистина. Приятелките ми се чудят. Но на всеки е индивидуално.


За дългите рокли кой питаше дали не се спъват  Joy  Аз се спъвам, но мойта е съвсем дълга, допира земята. Нося си я вътре само, но не ми е удобно да домакинствам и току все я повидгам  Sunglasses  Явно е въпрос на навик.


Аз го ударих на шопинг. Взех си сервиз за кафе. Вече имах сладоледени чаши и поднос с захарничка и каничка от съшия модел, та сега ми е завършен и си отдъхнах!
Взех си и черна рокля с дребни оранжеви и жълти цветчета. Мама много я хареса. Само че модела е за без сутиен, та вчера ръчно й приших чашки от един стар  Mr. Green  Нямаааа, няма никой в къщи,  нито боза, нито тиквени смеки помагат  Joy
Взех си и дълга пола и разни блузета ненужни.  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия