Антицелулитни масажи: цени, салони и други въпроси ( част 2)

  • 163 625
  • 737
# 300
Направих си серия от антицелулитни масажи и ефекта е много видим.Като започнах не вярвах, но си трябва постоянство.Студиото е на много удобно място www.yonirelax.com  Успех на всички в борбата с целулита Simple Smile
Виж целия пост
# 301
Съжалявам, ако това е обсъждано, но можете ли да ми кажете дали 20 мин за масаж не са малко. Аз ходя при една масажистка, която ме убива от бой- ако боло и масажа е 20 мин (миналата год. ми вземаше 15 лв за него)
Виж целия пост
# 302
Много е малко 20 мин - моите масажи са 1 час.
Виж целия пост
# 303
20 мин са много малко според мен.

аз правя по 40-45 мин, когато ходя при рехабилитатор.

и хора, разберете, целта не е да ви пребият. това си е опасно.
Виж целия пост
# 304
Нормално един масаж е около 1ч - говоря за ханш, дупе, крака
Виж целия пост
# 305
И аз започнах да ходя на антицелулитни процедури. Масаж - 1 ч. с някакъв уред, който прави вакум ( като вендузите), но много по-интензивно и силно (така обичам, иначе може и по-леко Mr. Green) . Преди когато ходих на друго място - масаж с вендузи, повече наблягаха на ръчния, отколкото на вендузите.
По-нататък ще ви споделя за резултатите Peace
Виж целия пост
# 306
Дайте моля ви масажистка в Южните квартали-Борово или около Борово PraynigСамо да не прави болезнени антицелулитни,че мойта се премести чак в Гео Милев,а сегашната при която ходя-няма такива болки #CrazyКато ме зарастрива с кокалчетата и направо ми идва да си тръгна ooooh!И ми обяснява че било нормално да боли,целулит имам,но не е трагичен та чак толкова да ме боли,минала година правих повече от 20 при нея и до последно си ме болеше Rolling EyesМачкат ли ви вас с кокалчетата на пръстите?
Виж целия пост
# 307
Момичета,
Бързам да се похваля. Най-накрая намерих наистина професионален,кадърен масажист и съм много щастлива.  Освен това, на фона на всички останали, не взима изобщо скъпо - 17лв. за антицелулитен масаж на краката, а 18лв. ако искате да включите и корема. При серия от 10 процедури получавате 10% отстъпка. Ако проявявате интерес, за контакт ми пишете на лични, за да не се сметне като реклама, или пък ако кажете и тук ще дам координатите!
УРА! Край на целулита  newsm44
Възможно ли е да е толкова евтино и да се работи с качествени продукти.Защото от личен опит знам, че евтиното излиза по скъпо.Виждаш ли резултати? Simple Smile
Къде е този масажист?Боли ли те масажа?
Най-учудващото за мен беше, че работи с наистина качествен продукт, който мирише на грозде, обаче не помня името на масажния крем  newsm78
Слава богу не е Икаров...защото в повечето салони, в които съм ходила се работи точно с това, а то така цапа след това  ooooh!
Колкото и да забърсваш по дрехите остава много неприятна миризма на мазно.
А още не виждам ефект, защото бях за 1-ви път, но повярвайте ми, ходила съм при толкова много масажисти, че веднага познах, че масажа който прави е качествен. Все пак не карам никой да ходи насилна, просто споделям Simple Smile
Виж целия пост
# 308
Къде е този масажист?Въпроса ми е към Irresistible Me,но нещо ми се обърка публикуването
Виж целия пост
# 309
danielad, пробвай Тони във фитнес център Славия Спортес, иначе в Иван Вазов в сало Перфект, работеше Емо, който за мен е най-добрия масажист, но замина на морето. Питала съм го каза, че другите масажисти в салона също са добри. В The Gym също ги хвалят, но нещо скъпичко идва.
Виж целия пост
# 310
san4eto мерси  bouquetАз искам хем да е ефикасно,хем да не изпитвам нечовешки болки Crossing Arms
Виж целия пост
# 311
Момичета,
Бързам да се похваля. Най-накрая намерих наистина професионален,кадърен масажист и съм много щастлива.  Освен това, на фона на всички останали, не взима изобщо скъпо - 17лв. за антицелулитен масаж на краката, а 18лв. ако искате да включите и корема. При серия от 10 процедури получавате 10% отстъпка. Ако проявявате интерес, за контакт ми пишете на лични, за да не се сметне като реклама, или пък ако кажете и тук ще дам координатите!
УРА! Край на целулита  newsm44
Възможно ли е да е толкова евтино и да се работи с качествени продукти.Защото от личен опит знам, че евтиното излиза по скъпо.Виждаш ли резултати? Simple Smile
Най-учудващото за мен беше, че работи с наистина качествен продукт, който мирише на грозде, обаче не помня името на масажния крем  newsm78
Слава богу не е Икаров...защото в повечето салони, в които съм ходила се работи точно с това, а то така цапа след това  ooooh!
Колкото и да забърсваш по дрехите остава много неприятна миризма на мазно.
А още не виждам ефект, защото бях за 1-ви път, но повярвайте ми, ходила съм при толкова много масажисти, че веднага познах, че масажа който прави е качествен. Все пак не карам никой да ходи насилна, просто споделям Simple Smile

Аз писах на лични, ама не получих отговор- къде са тия масажи??? Имам интерес.... Embarassed
Виж целия пост
# 312
Търся си читаво студио за антицелулитни масажи някъде в "Дружба" , "Младост" , "Гео Милев"  Rolling Eyes
Сигурно е коментирано, но не можах да изчета целите теми  Blush
Предварително благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 313
Някой може ли да ми даде информация за антицелулитни масажи в жк Люлин?
Виж целия пост
# 314
Една съфорумка от тук ми препоръча масажи и днес бях- от 1 масаж мнооооооооого добро впечатление, и никак не е скъпо- 18 лв крака (бедра, дупе )и ръце . 10 % отстъпка при предплащане за 10 процедури. Който се интересува да ми пише на лични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия