Антицелулитни масажи: цени, салони и други въпроси ( част 2)

  • 163 624
  • 737
# 165
а според вас с накрайника на прахосмукачката  може ли да се прави вакуумен масаж.безплатно и удобно е?как мислите?
Виж целия пост
# 166
а според вас с накрайника на прахосмукачката  може ли да се прави вакуумен масаж.безплатно и удобно е?как мислите?

някъде в темите беше писано за това, лично на мен ми се струва рисковано.... доколкото бях 4ела, трябвало да си облечен и прахосмукачката да е до определена мощност, но не знам, нещо не ме привлича тази идея
Виж целия пост
# 167
Протев целулит правя следното:
-мажа се с кремове
-като вляза в банята с кафе
-също така и със сменянето на топла и студена вода
-два пъти седмично масажи сама си ги правя
-и като тренирам се увивам във фолио
Виж целия пост
# 168
от къде мога да си купя вендузи какво представляват и колко струват  Thinking
Виж целия пост
# 169
Пу! Да се запиша и аз в тази темичка. Надъхвам се да пробвам и аз да ходя на антицелулитни масажи (не много скъпи  Blush), но не знам нищичко за тях... Къде, кога, какво?

Не видях и конкретно някой да спомена сайт с цени и прочее за Пловдив, а също се интересувам и колко пъти в седмицата е хубаво да се ходи?

И още един въпрос за мацките от Пловдив. От къде да си купя канеленото масло на Талодерма?  newsm78
Виж целия пост
# 170
Пу! Да се запиша и аз в тази темичка. Надъхвам се да пробвам и аз да ходя на антицелулитни масажи (не много скъпи  Blush), но не знам нищичко за тях... Къде, кога, какво?

Не видях и конкретно някой да спомена сайт с цени и прочее за Пловдив, а също се интересувам и колко пъти в седмицата е хубаво да се ходи?

И още един въпрос за мацките от Пловдив. От къде да си купя канеленото масло на Талодерма?  newsm78


Здравей kafe !!!
Канеленото масло е на Българска роза или на Етерика; а Талодерма имат антицелулитен крем с канела но не ти го препоръчвам мирише ужасно и то много силно(бях писала в темата за "Канелено чудо").
А за Пловдив не мога да кажа нека се включи дама от там Hugаз моето го открих в магазинче с продукти на Рефан и Българска роза
Виж целия пост
# 171
Понеже никой не се е включил да сподели за Пловдив информация за салони, където се предлагат антицелулитни насажи, да кажа, че звънях в Тотал Спорт. 1 антицелулитен масаж е 20лв., 6 процедури са 108лв., а 12 процедури са 192лв.
Искам обаче да имам база за сравнение с други места, а и някой да е останал доволен от някое място...  Sad
Виж целия пост
# 172
За Пловдив! Правя масажи за 12 лева и съм мноо доволна. Ако някой го устройва тази цена да каже, ще му дам повече подробности на лични.  Hug
Виж целия пост
# 173
Здравейте, искам да попитам дали някой се е подлагал на масажи тук http://www.fitness-malexi.com/massage.html

Просто ми се иска да е близо до работното ми място, за да мога да направя няколко серии - аз работя в Стрелбище

Ако някой има отзиви или може да препоръча масажист/салон в района Стрелбище/Белите брези/Хиподрума ще съм безкрайно благодарна   bouquet
Виж целия пост
# 174
Момичета, има един център на Д-р Шейтанова в Младост 1 (до 27п-ка), някой ходил ли е там?
Имам от личния лекар много добри отзиви за антуцелулитните процедури .
Моля, ако някой знае нещо повече (ефект, цени) да сподели.


интересно ,понеже ми е в квартала но не съм чувала за него, откри ли инфо? или ако си ходила доволна ли си ?
Виж целия пост
# 175
За Пловдив! Правя масажи за 12 лева и съм мноо доволна. Ако някой го устройва тази цена да каже, ще му дам повече подробности на лични.  Hug

Писах ти ЛС...  newsm78
Виж целия пост
# 176
Момичета, какви са тези вендузи и от къде се купуват? newsm78
Виж целия пост
# 177
Момичета и аз искам да ходя на масажи.Прочетох предната тема.Аз почти нямам целулит,но дупето ми е отпуснато и искам по скоро да сваля см отколкото да се боря толкова усърдно с целулита.Можете ли да ме посъветвате на какви масажи трябва да ходя и къде във Варна има такива.А ако някой каже и цена ще е супер.Мерси предварително   bouquet


Минах 10 процедури антицелулитен масаж,от следващата седмица почвам поддържащи 1 или 2 процедури в седмицата.Доволна съм и определено има ефект. PeaceЗа Варна,ако някой иска инфо пишете на лични,да не прозвучи като реклама Simple SmileМасажите са на 14лв,30мин,.Правих си и гръб(също съм доволна)-13лв. Peace
Виж целия пост
# 178
За Пловдив! Правя масажи за 12 лева и съм мноо доволна. Ако някой го устройва тази цена да каже, ще му дам повече подробности на лични.  Hug

Писах ти ЛС...  newsm78

Извинявай, малко се забавих.  Embarassed
Виж целия пост
# 179
а според вас с накрайника на прахосмукачката  може ли да се прави вакуумен масаж.безплатно и удобно е?как мислите?
newsm62 newsm62 newsm62 Стига бе хора,не се излагайте...ще си правите масаж с прахосмукачката,с която преди това сте овършали целия апартамент/къща  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия