Любители на котки - тема 9

  • 26 890
  • 456
# 375
      Нещо се умълчахте.  smile3505 Изпаднахте в захлас от снимките, нали ?  newsm47 smile3521
Виж целия пост
# 376
Видях снимките в проходилката Simple Smile
Аз имам силни подозрения, че Харо се е качвал в люлката на Алекс. Изкарах люлката на балкона. Само не знам как се е почувствал Харо като се е люшнал Simple Smile
Виж целия пост
# 377
      Нещо се умълчахте.  smile3505 Изпаднахте в захлас от снимките, нали ?  newsm47 smile3521

Снимките в кашона и проходилката са жестоки, особено в кашона, вижда се само едно дебело плюшено пухкаво дупе!

AnMary, Харо не го оставяш сам при Алекс, нали? Интересно ми е сега, като се родят и бебетата и на Джинджи и Мирена, как ще се погаждат Лъки и Гугумънго с тях. Аз мисля живот и здраве първо да запозная нашия младеж с някой котак, да видя как ще реагира, алергии, ала-бала и тогава да си вземем животинче. Дотогава ще гледам чуждите сладурковци и ще подсмърчам тихичко...
Виж целия пост
# 378
      Нещо се умълчахте.  smile3505 Изпаднахте в захлас от снимките, нали ?  newsm47 smile3521

Страхотни са.

AnMary  и Харо трябва да се научи да ходи
Виж целия пост
# 379

AnMary наша Java всичко което ползваме  проверява...новите неща още по - старателно...като царете сме трябва да се провери и тогава чак ние можем да го ползваме...така едно зелено одеалце все още си го смята за нейно, въпреки опитите ми да я убедя, че е за общо ползване.. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 380
Охххххххххххх днес цял ден чувам да реве малко коте  Thinking ама като изляза от магазина и спира и неможех да разбера къде е до сега..... Един чужденец с дъщеричката си се бяха спрели и го гледаха. Като отидох (и аз да не изтърва нещо) ....какво да видя нащо покачено в една съборетина (недовършена сграда) м/у тухлите се свряло и надува гайдата. Немога да се покатеря до там...как да го сваля....  ooooh!
Виж целия пост
# 381
Няма ли да стане да го прилъжеш с храна  newsm78
Виж целия пост
# 382
Май е на оная котка, на която и бях качила снимки като стои пред магазина да пази....явно за по безопасно го е качила горе..... хората от съседната къща също се грижат за котетата, ама ако прпуснат да ги нахранят и прииждат при мен.....  За сега няма да се намесвам, че да не направя грешка....  Whistling
Виж целия пост
# 383
Алекс и Харо не ги оставям сами. Ако случайно Харо се намъкне в стаята и го забравим там, започва да примляква на вратата и го чувам по бебефона Simple Smile
Иначе като кърмя редовно проверява каква е обстановката, т.е. винаги пристига да нагледа Simple Smile Алекс вече не представлява чак такъв интерес. Беше му се галкал по главата и краката.

Снощи се смях с Харо. Кърмя Алекс в стаята, Харо пристига. Заигра се с килима, 1во се опита да си остри ноктите, но веднага биде нахокан. После започна да подпъхва лапа под килима... съкровище търси. Накрая се зави с килима и си полегна отдолу, не шава, не мърда, котак няма. Тръгвам да излизам от стаята и го подканям. Реакция - никаква - "няма ме, аз съм една малка илюзийка". Бъзикам го и го подбутвам с крак, той само едно - "Мяу", т.е. "хич не ме закачай". С 300 зора го изкарах от убежището. Харо реши да смени посоката, т.е. забрави де е вратата и се опита да влети зад един кашон с играчки, но не го огря Simple Smile
Разсърди ми се  Joy
Виж целия пост
# 384
Реакция - никаква - "няма ме, аз съм една малка илюзийка".

Ох, това беше смешно, много "малка" илюзийка е този Харитон  Joy
Виж целия пост
# 385
http://media.snimka.bg/0168/006590373.jpg   Това е мойто Уте
Виж целия пост
# 386

Момченце или момиченце, много е сладко!
Виж целия пост
# 387
Мirena80, страхотни снимки  Heart Eyes Аз имам слабост към дългокосмести, а и твоят мацоран прилича като окраска на покойната ми Мелинда, която беше невероятно коте. За съжаление нямам нейна снимка тук. Иначе дъщеря й Зелфея и внучка й Флъфи живеят при майка ми, та поне продължихме рода.

Завиждам благородно на момичетата с малки котенца. Толкова са забавни като станат на към месец и половина ... все едно гледаш комедийни представления ежедневно  Laughing

AnMary, представих си го идеално Харо под килима  Laughing Ето това е Флъфи (внучка на Мелинда), която проявява същото любопитство:



И майка й Зелфея:



Много сладка снимка на Уте  Simple Smile
Виж целия пост
# 388




 Joy Joy Joy



Виж целия пост
# 389
Ох, че са сладки тези рижковци  Heart Eyes А второто животно какво е? Много е смешно  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия