Любители на котки - тема 9

  • 26 866
  • 456
# 405
Наш Фокси преди няколко години ни погоди такъв номер. Изпращаме гости около 3ч. сутринта и смелчагата се измъкнал незабелязано. Търся го после - няма и няма. И като почна едно обикаляне в ранните часове из целия 15-етажен блок, който на това отгоре няма и стълбищно осветление......... Няма го котарака. След 2 часа търсене се прибрах и рев, ама рев..... Дремнах около 2 часа и към 7 пак ставам да го търся. Като вещица - с подути очи, рошава. И го намирам говедцето на първия етаж под едно ел табло, свит на топка и твърд като кокал. Сигурно 10 пъти съм минала покрай него докато го търсих в тъмното ама той пък не се и обажда. Та така. После пък ревах от радост. Whistling
Виж целия пост
# 406
Голям екшън е било.
Харо не смее да излиза. Само 2-3 пъти е излизал на площадката. Веднъж беше решил да бяга по стълбите. Аз тичам след него и викам "Харитоне спри се", ама никой не ме чува. Най-накрая се спря на 4тия етаж (ние сме на 8мия) и се заби в "нашата врата". Поне посоката беше улучил. Но не им стига акъла на котаците.

Аз нали прибирам от време на време уличния котак на комшийката. Тя живее на 6тия (на квартира), по средата. Ако не го сваля с асансьора на 6тия и го кача на 8мия, той чинно си чака на средния апартамент. Той котак милия се раздвои. Комшиите купиха апартамент на 1вия етаж, и той сега се чуди на коя врата да мяка Simple Smile

Диди ще ти мине и ще се порадваш и на слънчогледи и на Рет Simple Smile
Виж целия пост
# 407
Сутринта бях събудена от ядски викове и караници, а сега разбирам и причината... Рет Shocked. Ей, я се карайте по-тихо, че не спах цяла нощ заради бурята, а сутринта беше кошмарна Hug Peace. Диди, важното е, че всичко е минало и е завършило благополучно! Сигурна съм, че Рет е толкова стресиран, че няма да си и помисли да излезне пак Peace.

Mims-Mims, сигурна съм, че ягодите се издържат именно от такива случки hahaha
Моят Рижо спа при мен, на 2 пъти се будих от бурята и съм го гушкала, че той има гадния навик да си върти главата, та чак ушите му плющят и щеше да се издаде, а бащата не обича котки вкъщи. На 3 път Рижо ме събуди, че искал да излиза, изхвърлих го през прозореца, сега не знам къде е. Предполагам се е спотаил в гаража Thinking.
Виж целия пост
# 408
Момичета , за да не пиша на всяка поотделно ето какво - Мъжът изобщо не беше със свита опашка , което ме вбеси още повече.Даже беше нагъл да му се кара и да го нарича хулиган.Той бил сам виновен , щом излизал от вкъщи !  #Cussing out И сега даже трябвало да бъде наказан ! Наглост ! И изобщо не се почувства виновен , че Рет прекара ноща навън , като един котешки Дейвид Копърфийлд ! Дъщерята сега се прибра и ми разказа как го намерила.Бил свит на топка и треперел и даже е валяло и гърмяло , но аз не съм чула.В първия момент , даже не го познала и го помислила за парцал - толкова жалък изглеждал до вратата.Рет е стресиран , за пръв път се търка в краката ми и мяука.Гледа с жален , влажен поглед и розов нос.Даже ми позволи да го среша без бой !  Wink

AnMary
, и Рет е излизал на площадката , но две три стъпки от вратата и пред мен не смее повече.Но той от мъжа няма страх и уважение  Mr. Green и е тръгнал на изследователска експедиция , която му е излезнала солена.

Шушулче , не само ти не си спала , и Рет е треперел на тъмното и страшно стълбище.И значи ти си изпратила полицията , която дойде по сигнал за нарушаване на обществения  ред и между другото  спаси слънчогледовия убавец от отстрел !  Joy
Виж целия пост
# 409
Бащата ще да е бил, приятел е с тия от 3-то, колеги са били Wink .
Щерката къде ходи на курсове?
Виж целия пост
# 410
Как ме подсети, Диди  Mr. Green Давам веднага банкова сметка и може още по -усърдно да почна да адвокатствам  Joy Белким му се размине на човека спането на стълбите и си го прибереш в топлото семейно ложе  Whistling

Един виртуален подарък за гладни котета  Sunglasses
Виж целия пост
# 411
Диди сега Рет е спокоен, до мама, дай му някое любимо месце... После може да реши, че е хубаво да бяга от дома Simple Smile
И аз виках оная вечер. Кърмя Алекс в стаята, Джони в кухнята, а Дияна обикаля и казва "чувам Харо да мяука, обаче не го виждам". И аз почнах да го викам, ама не.
Дияна идва и ми казва "ама да не е паднал през прозореца" и аз полудях. накрая мъж ми рече "намерих го".
Харо се сврял на стола, под покривката на кухненската маса и си трае. Някой ден инфаркт ще ми докара.
Виж целия пост
# 412
Бащата ще да е бил, приятел е с тия от 3-то, колеги са били Wink .
Щерката къде ходи на курсове?

А бе знам си , че тези от 3-то няма да го закачат мъжо , ами само ще му спасяват кожата.Другия път пращайте от РПУ извън Пловдив , ама и там нямат шанс !  Laughing

В Европа ходи.Сега е на ускорен курс за втори Кеймбридж сертификат.


Тедииииииии
, ти внимавай с банковите сметки и адвокатстването , да не обърна пушката по теб ! #2gunfire Mr. Green Че ще си спите двамата не на стълбите , ами в гората направо.А Никито и Ретката при мен на леглото !  Laughing
Виж целия пост
# 413
AnMary , той наистина е стресиран - не иска да яде и да пие нищо.Сега се е наврял в гардероба в детската и не шава.Харо идва ли по принцип като го викаш ? Рет - не.Само седи и гледа умно , раздвижва се ако чуе тропането на паницата или все пак реши да те дари с висше благоволение и направи някоя крачка към теб. Simple Smile
Виж целия пост
# 414
Абе, Диди  Mr. Green Мъжа ти с гората не мож го изплаши май  hahaha
Ша гръмне некой глиган  #Sniper, ша си палнем огън да си го опечем   eat  пък вий си спете с Нико и Рет.
пък може и късмета да ми се усмихне, да ми даде и аз да  погърмя с пушката  Blush
Виж целия пост
# 415
Ееее , Теди , безспорно той се не плаши от гора , ама глигана няма да го яде ! Не го яж и ти ! Пък де да знам , ако още ще му адвокатстваш , може и да вземеш да го опиташ !  Mr. Green После Нико ще си остане у нас да играе с Рет Laughing
Виж целия пост
# 416
Аз да кажа,че Пинко обикновено идва когато го викам по име.
Може тази вечер да ти донесат още слънчогледи за извинение  Crazy и Рети ще бъде зорко следен, къде се намира в момента.
Виж целия пост
# 417
Оооо , mausbeni , аман от слънчогледи ! В момента са над 20 !
Рети излезна от гардероба - яде !
  Laughing
Виж целия пост
# 418
mausbeni , признавам, че Пинко ми е любимото име измежду всички котаци и котани тук  Heart Eyes
Всеки път като прочета Пинко ми става много сладко като си представя - коте Пинко  Heart Eyes
Виж целия пост
# 419
Глада е надделял над стреса  Laughing Мъж е все пак Рети.
А глигана и аз няма да го ям, явно ще си гладуваме в гората  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия