Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са основните съвети и препоръки, които се споделят във форума?
Какви теми обсъждат участниците във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са основните съвети и препоръки, които се споделят във форума?
-
Какви теми обсъждат участниците във форума?
-
Какви са основните емоции и притеснения, които се обсъждат във форума?
-
Как да намеря добър гинеколог в Бургас?


Бих го кръстила на баща ми ако е момче, но той за съжаление е починал ,а съм чувала, че не е хубаво да се кръщава детето на умрял човек. А името на маика ми не ми харесва
, а ми се иска да му хвърля едно око струва ми се интересен....
,не ме боят вече гърдите и ако се съди по това,че погрознявам и цялото ми лице е в петна–ще си имам момиченце(нали взимало красотата на майка си).Надебеляла съм с 2 килограма,може би ми се отразява дето си лежах вкъщи 1 месец.И краката са ми пълни със спукани капилярчета,всеки ден са в повече,много се притеснявам,става страшно,но работата ми е все на крак по 12 часа
а уж съм стар потребител и би трябвало да имам по-щирок достъп но....Все пак беше полезно сега ще си гледам месец по месец да видя какво става

Много е гот да чета какви трески за ви обзели-едни за сватби,други за бебешки истории.Тук там някой се оплаче,ама като цяло май сме вече по-добре.Това е направо супер!Аз още не съм купила нищо за бебо-нещо още я няма тръпката за пазар.За име мисля да чакам да се види какво е -нищо не ми идва наум нито за мъжко нито за женско име!Май този път ще видя зор докато го измисля.Изчезвам от форума!
и да измисля хубаво име с буквата А.