Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са плановете за срещата в ресторант "Добро" в Заимьова градина?
Какви са мненията за публикуване на множество кратки публикации във форум?
Какви са мненията за публикуване на снимки във форум?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са плановете за срещата в ресторант "Добро" в Заимьова градина?
-
Какви са мненията за публикуване на множество кратки публикации във форум?
-
Какви са мненията за публикуване на снимки във форум?
-
Какви са мненията за консумацията на мед по време на бременност?
-
Какво е препоръчително да правят бащите на своите неродени бебета?
имам и една любима рецепта с нахут и тахан - ще я напиша, ако някой се интерсува.

Поздравления за добрата организация!
и днес съм неадекватна, помислих че сме събота и щях да се успя.
за прегледа
малко все пак.
и не се коси, май вече почват да ни претупват на тези консултации по ЗК.
и май ще си вземам болничен и без това имам нужда от почивка.

.... знаете как е 

Вчера си погледнах извлеченията и се оказа, че не са ми превели 5% от осигуровките.
Т.е. объркали са имената при превода и не са отишли на мойто име, а на мъжа ми. Направо побеснях! Сега ще ги видим каво ще кажат в свое оправдание. Поне че се вух със счетоводителката ни и тя ми обясни какво точно се прави в такива случаи и няма начин да ме прекарат, гадинките 
), Ю 2 и разни такива лежерни групи
, като гледам и вие сте ги ошарили 
