Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са плановете за срещата в ресторант "Добро" в Заимьова градина?
Какви са мненията за публикуване на множество кратки публикации във форум?
Какви са мненията за публикуване на снимки във форум?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са плановете за срещата в ресторант "Добро" в Заимьова градина?
-
Какви са мненията за публикуване на множество кратки публикации във форум?
-
Какви са мненията за публикуване на снимки във форум?
-
Какви са мненията за консумацията на мед по време на бременност?
-
Какво е препоръчително да правят бащите на своите неродени бебета?
, ама и коремчета да бяхте показали...


Дано всичко е наред- ама ще и дърпаме ушите значи ...
При нас всичко е наред прегледа мина, благодаря ви много за подкрепата
.Ама няма как ще внимавам 


Дано скоро ме зарадва с по-силни действия 
Желая лек ден в жегите!
Така че спокойно! Радвай се на бременността си почивай си и се усмихвай повече!
! А и да не пропусна - предложенията за темички са СУПЕР!
Голям кеф ама някой път ме рита където не трябва и е малко дискомфортно 