Все пак напиши името на лекаря, нали за това е темата. Да си знаят момичетата, на които им предстои да родят там.
А за хигиената нямам думи- нямам никакво съмнение, че ще раждам там!
. На мен винаги ми е обяснявал изключително подробно всичко. Когато го попитах за мнението му за анестезиолог, той ми обясни, че всички са много добри и когото и да избера или да се оставя на дежурния - всички са добри - и се оказа прав!


Колко пъти в живота ти се случват две толкова прекрасни неща в един ден, а?
Колко пъти в живота ти се случват две толкова прекрасни неща в един ден, а?


Аз раждах там на 3 юни и ми излезе 1500 нормалното раждане + разни други екстри, та общо 2000 лв! Трябваше да платя и 450 за упойка и избор на анестезиолог, но не ме хвана упойката и тихомълком ми спестиха тези пари... 

Препоръчани теми