
На отворените врати в каря на Август ни обясниха, че към тогавашния момент имат Вип стаи на 3 етаж и Лукс стаи на 4 етаж. Тъй като неонатологията е на 3 етаж, носят бебенцата само във Вип стаите, но там не допускат външни хора постоянно - с оглед на стерилността.
А в лукс стаите има легло за придружител, но не носят бебетата извън 3 етаж, затова като си на 4 - трябва да слизаш да си го виждаш
На секциото не допускат външни хора в операционната, поне по августовско инфо. Тогава споменаха, че септември предстоят и промени - явно че наистина е така
Иначе аз с лекаря уточних, че за мен е по-важно да може бебето да е при мен, ако ползвам самостоятелна стая.
Моят лекар е д-р Димитров, надявам се всичко да мине нормално и при нас.
ts111 - благодаря ти за информацията
Бързо възстановяване и скоро да се гушкате тримата щастливо в къщи 
Аз си платих за ВИП и въпреки това първата вечер ми взеха бебето. Като дойдат да пита неонатолога Имате ли въпроси за бебето, тогава трябва да кажеш какво искаш на лекар, за да даде разпореждания. Иначе с някои от сестрите/акушерките борбата е много трудна.

Болката е само докато се изправиш на карака. От там нататък всичко става лесно. Д-р Диков е страхотен специалист и човек
и наистина ще си в добри ръце 