Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е общото между публикациите във форума?
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са основните емоции, изразени в публикациите?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е общото между публикациите във форума?
Публикациите във форума се фокусират върху радостта и гордостта на майките за постиженията на техните деца в училище. Те споделят информация за приетите училища, изразяват благодарност към форумната общност за подкрепата и съветите, които са получили, и споделят своите преживявания и чувства във връзка с академичния успех на децата си.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са основните емоции, изразени в публикациите?
-
Какви са основните предизвикателства, които се обсъждат във форума?
-
Какви са резултатите от изпитите в Габрово?

- насладете се на успеха, изживейте ваканцията - заслужилите сте го напълно!!! Забравете за родителски срещи, учебници и занимания по език!
хич ли няма дума да ми обелваш?
За Биситка и Азерот свика родителска, ами ние с лозята, само да не разбираме ли сега?
(Сега да не вземеш да ми превеждаш що е то Гутен таг , хи хи)

А нас с немския, питаш ли ни

И успешен също!
Той , като е такава хаймана, няма да влезе , да знаеш ! 

Дано бързо да стане ярка светлинка! Стискам палци и на камъче да се оттърве бързо и безпроблемно от неприятностите!
, защото трябва да се върнем на 13- ти и това означава да пропусна родителската среща и да разчитам на мъжки преразказ
?


