Арабско,лятно,музикално,развлекателно,шушукане по женски ~::~ 78

  • 29 869
  • 296
# 120
МИЛИЧКА  ВИЛИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!
 НЕКА ЖИВОТЪТ ТИ Е ИЗПЪЛНЕН С МНОГО УСМИВКИ И КРАСИВИ ИЗЖИВЯВАНИЯ!!!



     
Виж целия пост
# 121
Не мога да наваксам с информация, защото мнооого отдавна не съм влизала в темичката, но пожелавам лека бременост на бременеещите, а на останалите приятна лятна почивка   bouquet

Ясмин, много целувки на бебчо  Heart Eyes!
Лек ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 122
   ДРУГАРЧЕ

    Спецален поздрав за теб и Шефа

 http://www.vbox7.com/play:ab3261ee
Виж целия пост
# 123
Ох,аз малко като идиотите - чета по-предишната тема и отговарям в тази - просто гледм,че честичко сте ме споменавали и сте питали за мен,а аз наистина бях се затрила в тоя Лондон.Но ще ме разберете - майката на половинката ми е кмет на Централен Лондон и малко ВИП го давахме.Бяхме на служба в Уестминстърското абатство в нейна чест,после на коктейл и обяд.Спяхме в един апартамент на 19 етаж в центъра с гледка към Бъкингамския дворец, благодарение на което успях на два пъти да видя кралицата - организираше градинско парти и аз, въоръжена с бинокъл, я дебнах цял следобед,но я видях.Сутринта, докато течаха последните приготовления в градината зад двореца,един хеликоптер започна да кръжи (явно от полицията) и да оглежда наоколо.И етествено ни забелязаха ... Та трябваше да се оттеглим за малко,но не пропуснахме основното - партито.Возихме се в служебния Ролс Ройс на свеки,абе с една дума добре си изкарахме.Аз си проверявах пощата от нейния офис,но набързо и нямах време да търся новата тема.Извинявам се за тогава!Също така хванахме летните разпродажби и аз си наваксах откъм покупки отвсякъде.Сега съм разорена,но доволна.Е,и в културно отношение не скучахме - миналия път не бях успяла да отида в Тейт Модърн и в Портретната Галерия - та този път го направих.Също влязохме и в Катедралата Сейнт Пол,разходихме се в Ковънт гардън...Ето,дадох ви сбит отчет!
Виж целия пост
# 124
Ей, Веси- привет, мила  Heart Eyes Къде се губиш, какво става с теб? Разказвай, моля те  Praynig Тарик много сладък къдрушко е станал...
Виж целия пост
# 125
Здравейте момичета,
Другарче честит рожден ден. Едно подаръче от мен и от принцеската Simple Smile



Наирах кога смяташ да учиш в Кувейтския Университет? За следващата година ли? За стюардеси няма училище, когато си намери работа в някоя компания самата компания ги обучава според правилата си на работа.
Шехерезада евадам е от Смолян, скоро не е съм я засичала във форума и сигурно е с малкия Адам в Смолян при родителите си. Виж я в списъка в началото на темата и и пиши на лични. Сигурно се познавате, Смолян не е толкова голям град Simple Smile
Виж целия пост
# 126
Наде, благодаря ти много!Ще пусна детективските си способности в действие.
Тъкмо се чудех къде си.То в тези жеги,всеки бяга на сянка...Хайде,събирайте се на раздумка  Hug
Виж целия пост
# 127
По Синемакс върви сладък филм за две учителки - мюсюлманка и еврейка в американско училище...
Виж целия пост
# 128
Привет,момичета.
[Другарче,/color]честит рожден ден и от мен.Всичко най-добро ти желая.
[Катя Акхиал,/color]и и аz не бих zабравила пътуване в такова такси Simple Smile
Олд спорт,приключенията ти нямат край Simple Smileи слава богу,много се zабавлявам,докато чета  bouquet
Криси Лехтихет,виждам,че често ни посещаваш,zаповядай,престраши се и влеz Simple Smile
 
поzдрави на всички  bouquet
Виж целия пост
# 129
Олд Спорт-много ми е забавно да те чета...Да се присъединя и аз със закъснение към твоите и на Катето М.впеатления от шофирането в някои арабски страни.....ако вообще това е шофиране.
Алжирците обаче определено са номер едно в арабския свят по неспазване на Никакви правила и ограничения.
Това е статистика- страните с най-много пътно-транспортни катастрофи
1-Америка
2-Франция
3-Италия
4-Алжир
Кошмар е някакъв-сериозно.....От четвъртък -до неделя като  запонат Сватбите и като се метнат по 6-7 човека в една кола и накацат на прозорците-музиката на 100 ...а те седнали на възглавници върху отворения прозорец и пляскатс две ръце .....
Полиция има на всеки километър-ама ...за тях -това е нрмално!Нормално е бе!...Има Сватба-веселят се хората! #Crazy
Иначе алжирците са си доста Показни- все чужди возила...и как сега да не се изфръцкат  hahaha -Газ до дупка и отвътре ги набива да не спазват правила-нещо като Мъжкарство го смятат...изпреварват  от ляво по три коли  наведнж-от дясно-в страничната мантинела и ....като се уравновесят една кола с друга-.....си свирят -моля ви се-да се поздравят!!! #Crazy
С такси пътувах в града Оран-макар че бях с детето шофьорът си запали нещо подобие на цигра-вунливо до безобразие и наду музиката.След като му казахме в каква посока ще пътуваме-потегли и ....качи още 4 жени по пътя отзад-до мен -пътували в тази посока и те  #Crazy И това било нормално-едно такси дас е напълни с различни хора-важна е посоката...а това че искаш да си сам-примерно в таксито и да си платиш ти целия  път ...не е нормално за тях! Случи ми се и да спрат полицаи колата ,в която пътувахме-щателна проверка-3 часа.....с кучета-какво търсеха-Оръжие и Дрога! Знаеха че няма да намерят-ама...идеята беше да се покажат пред чужденката-макари жена.За да ме претърсят чаках да дойде полицайката-жена от другия пост....Дойде!Опипа ме през джалебата-надникна в сутиена-да не би  нещо  там и да се крият бомби  Joy ..след което взе да ми се извинява на френски и докато чаках най-накрая момента да се кача в колата и да потеглим-разбрах че чакаме другата полицайка,която отшла до барчето да ми купува сладолед  и газирано #Crazy
Ей такива ми ти работи с колите и пътната полиция в Алжир   bouquet
Виж целия пост
# 130
най накрая  след ипълнен ден да се добера и аз до компа
олд спорт с най голямо удоволствие ти из4етох постингите  Praynig Grinning
а сега да ви разкажа какво стана днес-трябваше сутринта да ходим до паспортното,да се разпише мъжо 4е е съгласен да излезна с децата-тук няма декларации като в БГ при всяком излизане другия родител отива в паспортното където се поставя пе4ат в паспорта на детето,та събуждам се аз и не намирам мъжо и мисля 4е е забравил и тръгнал на работа и съответно заспивам пак и сънувам 4е мъжо се прибира и на рамото му има голяма сива персийка ,пуска я в къщи казва затворете вратите да не избяга,в същия момент ми звъни телефона-мъжо ходил да мие колата и звъни да се обли4аме-та свършихме с паспортите ,и то4но до паспортното имаше един офис,децата се развикаха виж котката-и какво да видя в офиса същата котка от съня ми  #Crazy,като се има в предвид 4е тък домашните животни са малко
лили това е жената на дядото на Моханад-и естествено ,не се харесаха с майка му
dala а това със сватбите и тук го има,но пуснаха нов закон за пътищата ,с много високи глоби и народа се поукроти Mr. Green
Виж целия пост
# 131
Лиле- много болна тема. като се роди малката и майка се изпокара със свекито и мъжа ми заради хигиенните им навици. и от тогава хич не се дишат. Ивето само майка ми признава. даже от скоро реве като си тръгва от нас. тя идва поне 2 пъти в седмицата и аз я оставам да си свърша нещо лично. на свекито я оставям само ако е заспала и то обикновено идва да нощува в нас, за да излезем вечер. иначе като дойде в нас си играят, но и аз съм там, понеже има доста неща които ме дразнят в държанието спрямо малката. та затова въобще не мога да си представя да я дам у тях да я гледат цяла седмица и тъй като мъжа ми е също толкова инат колкото и аз няма да ходим на почивка без малката. иначе аз на майка бих я оставила без да се замисля, но...........
та сега варненките- писах на Марси за утре в 17,30 на главния вход на морската градина,някъде до детските моторизирани колички. нямам идея къде ще седнем на кафе, но ще го измислим в движение. кой ще се присъедини?
Виж целия пост
# 132
Ели,идвам утре във Врана...как ме съблазнявате с тази морска градина...Това с майките и свекървите е много тежка тема.Обаче не знам как се преодоляват тези различия,май не се..
Деси,това с котката е много,много интересно.Какво ли значи?!Слушай вътрешния си глас,интуицията си...Аз имам много силна интуиция,мился,че повечето жени сме така.Но отнема време човек да се научи да се вслушва във вътрешния си глас...
Дала,хилих се с глас на разказа ти,много образно.Все едно,че бях там.Както и Катето сутринта с това такси...Не  е ли прекрасно,че животът ни дава възможност да се забавляваме така.Има хора,които такива неща биха ги депресирали,биха се размрънкали,разревали даже...Но животът е кратък,нека се забавляваме.
Пиша ви и гледам този филм - двете учителки са млади,живеят в Ню Йорк,но семействата им са много религиозни и се опитват да ги оженят както си му е редът.Момичетата се сприятеляват и осъзнават,че имат много повече общи неща една с друга отколкото със семействата си.Хем е комедия,хем е много сериозен филм,който те вкарва в размисъл за това какво ужасно нещо са предразсъдъците...
Виж целия пост
# 133
Мегли,да ви пратим малко слънце там в Дойчланд,че тук нещо много африкански взе да става климатът,а в централна Европа тракате със зъби...Аз в Лондон щях да почина от студ,не знам как оживях.За утре пак едни температури предвиждат..отсега ми е горещо.
Кате, аз хвърлям по едно око и на твоята магрибска тема,защото Мароко ми е голяма любов - обожавам мароканския стил в обзавеждането,храната и риядите им!Гледах,че сте си правили срещичка в Анет - ние ходим редовно там вече втора година.А ако нашето бебе нещо се забави,съм планирала обиколка на Мароко за 2-3 седмици може би към февруари-март  и ще те ползвам за консултант (ако нямаш против).Обаче като гледам в този форум всички по колко много бебета и по-големки дечица имат,май наистина е късметлийски.Добре,че се набутах тук!!
и преди да си легна да ви разкажа нещичко (не знам как се присетих)...Като бяхме последно в Египет (сега през март) и на връщане се налжи да прекараме няколко часа на летището в Кайро преди да се чекираме.Та седя си аз,гледам заминаващите и изпращачите и така си убивам времето.Имаше полет за Щатите май (защото бая американски туристи пътуваха) и в един момент гледам едно голямо египетско семейство се изпраща.Нали знаете колко са сплотени семействата там,как се обичат и треперят едни за други.Та тези хора изпращаха семейство с две деца.Изпращачите явно им бяха много близки роднини,големи прегръдки,големи целувки.Всички изглеждаха много спретнато,не богато облечени,но не и бедно.Майката от семейството на изпращачите най-болезнено приемаше нещата и плачеше много.Тръгнаха хората,чекираха се,но на майката-изпращачка и стана зле и децата и мъжът и я сложиха да седне на седалките до мен,да се съвземе.Бяха толкова сладки и грижовни - двама сина и една дъщеря.Бащата също си поплака,но се взе в ръце,но майката все плачеше и нареждаше.Единият син се опита да я развесели - казва:Майко,не плачи.Ще те пратим на гости,хем да си упражняваш английския!  А тя горката още по-силно плаче.Че като ми домъчня и на мен,че като зароних едни сълзи...Ужас,не знам накъде да се обърна,да не ме видят хората,ще ме помислят за ку-ку.Откъде да знаят,че ги разбирам като си говорят и са ми станали мили.Не им стига плачещата майка,ами сега и някаква непозната да трябва да успокояват.Та така,ударих му и аз един рев.Да са живи и здрави и да си видят роднините в скоро време им пожелавам.Нищо чудно,че ме влече оня свят,и аз съм като тях емоционална и кибритлия.Може би в предишен живот съм била арабка...
Виж целия пост
# 134
Nadia Jasem След малко заминавам за софия,и утре сутринта ще отида в Посолството и смятам да уча след 1 год и поливина но нека да се презастраховам от сега  Wink Че още не се знае кой унивеситет ако Кувейт Уни. Ми даде стипендия там,ако не в Arab Open Uni иншаАллах  Wink Ще Видим какво ще стане. Благодаря ти много за информацията!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия