Арабско,лятно,музикално,развлекателно,шушукане по женски ~::~ 78

  • 29 869
  • 296
# 150
здравейте моми4ета
да се разпиша и аз
за който пита инша Алла-в неделя заминаваме
за котката може и да озна4ава,4е ще отида при нашите защото и те имат такава котка,още пове4е 4е и беше до паспортното,само 4е жълта  Praynig дано правилно да съм го раз4ела,защото в последните дни сънувам то4но неща които трябва да взема с мен -като документи за които съм забравила
мегли арабски нау4их от няма на къде,преди да дойде мъжо ми направи тетрадка ,така 4е горе доло разбирах малко и тук таме казвах по някоя дума,после когато дойдохме тук останахме да живеем у свеки-и условието беше няма да се местим,нито ще ми вземе сателит докато не проговоря сносен арабски-и аз понеже нямам проблеми с езиците успях бързо да се справя-става въпрос за говоримия,а за литературния-у4их тук в ИчС,и завърших първа по успех  Laughing
един въпрос-някой знае ли от къде мога да гледам през нета арабските MBC,MBC 4
и още един въпрос-понеже нашите нямат комп,ще си взема лаптопа-от коя фирма мога да си пусна мобилен нет за месец newsm78
Виж целия пост
# 151
Деси, и аз така казах по-горе - когато човек е поставен при съответните условия, ще не ще проговаря.Аз така и китайски ще проговоря.Арабският ми много задобря,когато в новия ми хотел ме оставиха дежурна на телефона,по който комуникираха камериерите - първо те не знаеха английски,аз не знаех арабски...след 7 дни - те говореха английски,аз - арабски.Много полезна практика беше и за тях, и за мен и за малко да ме оставят за постоянно на този телефон,защото бяха доволни от постигнатото  Mr. Green
Рали,мерси за името на филма.Сега остава да го намерим и изгледаме.Не скърби за масрито,един си отива,друг идва.Масрита много (това поне е сигурно).Сега в Смолян има бая покрай поредния семинар.Ама какво стана с теб...драсни 2 реда на лични по въпроса.
Дала,дано да спрете страданията на Раянчо и да се успокоиш.
Амал,може ли да ме поръсиш с малко бебешки прах,моля! Praynig А песента,за която говориш (от която Араш е краднал) е наистина може би най-известната арабска песен в света.Има я в доста варианти.На мен лично ми напомня едни много романтични вечери в Шарм,в центъра има един хотел (Sanafir се казва) и навремето имаше прекрасно място,където да се излегнеш сред възглавнички и да гледаш арабското шоу на сцената.Мястото е наистина много специално за мен,но за съжаление впоследствие наслагаха маси и столове и го развалиха...
Виж целия пост
# 152
Здравейте, момичета!
Другарче, и както все път през уикенда просто не ми остава време да седна на компютъра.......... а казват, че бил за почвка Embarassed
и за това с малко закъснение: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! МНОГО ЛЮБОВ И КЪСМЕТ, МНОГО ЩАСТИЕ И РАЗБИРАТЕЛСТВО В ДОМА, И МНОГО, МНОГО УСПЕХ ТИ ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ! newsm51
Виж целия пост
# 153
Masa alheir, девойки   bouquet
Нафасима, мила, добре сме. Върнахме се миналата седмица от почивка с татито и сега пак замисляме пътуване на някъде, че нещо в Търново не ме свърта  Crazy
Нямаш ли път насам? Много ще се радвам да се видим пак  Hug  Hug
Амал, как е бремеността? Пожелавам ти здраво и прекрасно бебче и послушен батко да помага  Hug  Hug
Деси, лек път  Hug
Кате, липсват ми твоите разкази  Mr. Green
Дани, как се оправяш с трите девойки? Жена-герой си!!
ВилеHug
Толкова много нови момичета   bouquet Извинявам се,че не мога да изредя всички  Embarassed
Много прегръдки и лека вечер на всички  Hug
Виж целия пост
# 154
Old Sport , или Шехи, както вече си те наричеме, /колебая се как да го кажа/ но не изпускай таланта си. Имаш дарба за писане. Разказваш много увлекателно и със стил. Както завладяваш нас, би завладяла и много широка публика. Чудя се на кого да дам линк за темата, за да прочене постовете ти.  Изказът ти ми напомня един автор, от когото се възхищавам - успява да съчетае три или четири времена наведнъж без да те разсейва или натоварва, някак си естествено. Нама да спомена автора, защото от широката публика се възприема несерйозно като тинейджърси писател главно заради фабулата, колкото и да е нетрадиционна и уникална понякога, но стилът е неповторим. От твоите разкази струи лекота /сещам се ии за друг автор Simple Smile/ и може би е въпрос на  шанс да ги прочете подходящият човек. Надявам се някой от анонимните гости, които четат темата, да е този човек! Wink
Виж целия пост
# 155
Gallii,благодаря ти.Аз се развличам така много.Може би мога и още да се постарая,но в небрежността е чарът на форума...С удоволствие бих написала книга обаче.Може би някога и до там ще опра..Ще взема да си съхраня постовете,че да ми служат за чернова  Mr. Green Спокойна вечер ти пожелавам!Не остана време за приказка днес май,но и утре е ден...
Виж целия пост
# 156
Момичета много съм разстроена, на моето масри хабиби му отказаха виза за България. В неделя си подаде документите от Дубай, а в понеделник (днес) му се обадили да му кажат, че молбата му е отхвърлена и поведението на служителите в посолството е било  Sick, отказали да му кажат по какви причини отказват да му разгледат молбата, отказали да му дадат телефона на външно министерство в България и го пратили да го търси в Гугъл  #Cussing out а до последно ни уверяваха, че няма прични да не му дадат  виза, ако има резервация за хотел и самолетен билет. Дайте съвети, какво се прави в такива случаи може ли да се "обжалва" такова решение на вътрешно ???
Направо съм съкрушена, на него са му потънали гемиите и изобщо  Sad ...... ще съм ви благодарна за всеки съвет или информация?  
Виж целия пост
# 157
Абра, защо не сте направили покана? Ние никога не сме имали проблеми, но моя мъж е от емирствата.. Май има някои националности, на които дават по-трудно, но с покана мисля, че ще ви е по-лесно.
Има едно момиче там, което говори арабски - моя мъж ми каза, че е много любезна. Пробвайте да разговаряте с нея. Успех  Hug
Виж целия пост
# 158
Абе Олд Спорт:разказвай!!Няма 5 теми,няма 5 камили NaughtyДа позная ли къде се научи да се пазариш така,а?! Wink Joy
И моята щерка вече го уме е това:мин.седмица пак си изпроси Барби-Фулла с кученце Crazy
То е ген,то е зараза Laughing

Шилан-често като пиша се колебая за правописа Embarassedама пък толкова зле не съм,една понеже не намери с кво да се заяде и вика:о,като ти гледам правописа......и вика и английски не разбираш сигурно Crazy-то и тва оставаше,аз на английски репорти съм писала,ама айде-нали сме бг:трябва да си намерим кусур.

Мегли-на зле върви света и все по-зле ще става....Предсказанията се сбъдват и Края идва Sad
Ох и на мен ми е студено,вън е 43 С, Mr. Greenа климатика тъкмо ни го почистиха и духа ужасно-всички кокали ме болят значи...

Варна-видяхте ли се,какво става,отчитайте се!!

дтти-вълнуваш се за пътуването и за това сигурно сънуваш разни неща-няма лошо Wink
За Нур:каква баба?!Дядката(бащата на Моханнед) се ожени за оная,дъртата,с торбичките под очите и даже ги дадоха в едно легло,а Шерифе:сама в стаята Sick
Егати и сценярия....и в една къща живеят-какво да коментираме,глупост Crossing ArmsИ ми писна вече от вечните сцени на Нур...искам друг сериял:нормален Tired

Иман-кажи клюка за някой шейх Grinning

 I~Abra~I-не знам какво да ти кажа Shocked Пратили го да търси в Гугъл,ама са шантави.....Пари в кредитна карта искат сигурно или застраховка,ама май от Бг са отказали,обикновено отказват на млади хора,такива с криминално минало в Египет или дори арест или неплатен заем....причините могат да бъдат много...Освен да звънне на посланника,друго не знам какво може да се направи Rolling Eyes
Утре ще питам мъжа ми ако знае нещо,ти ли му прати покана?
Аааа-и много бързо са му разгледали документите?!Преди ги пращаха по куриер....най-малко седмица..тач неделя ли или миналата?

Ра-ще видим кво ще правим с тоя филм,може да дам заявка за торент-май е най-добре.За субтитли ще си мечтаем само,ако има на англ.ще е добре.

Лека нощ Ра,гуши котката и се крий под одеялото!

Буууу! БааааУ!

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Виж целия пост
# 159
Хахаа, Лиле, няма новинки- клюкинки  Laughing
Абра, сетих се,че преди години отказаха виза на брата на мъжа ми. И той имаше резервация за хотел, не пожела да ме занимава с изготвянето на покана  Rolling Eyes. Като разбра за отказа такъв скандал им вдигна, че сигурно още го помнят..  Whistling . Точно предния ден му бяха дали мулти ентри шенген виза  за n броя години  Laughing
Виж целия пост
# 160
Весиии, много порастнал тоз Тарик, машалла. Какво става с вас? Ваканция си сега, остави арабския и гръцкия да почиват  Laughing   На детска ли го пращаш? Разказвай...



Лили, ти пък, пиши си както ти дойде, форум е това, не е кандидат-студентски изпит  Joy  остави ги завистниците.  Аз пък на англ, правя много грешки, постижението ми на една диктовка от страничка е 57  #Crazy   Mr. Green


Олдспот, къде се изпокри? Ааааа, не така, дълга е нощта.
Виж целия пост
# 161
Ха сега де, изрично ги питах в посолството дали с покана е по-удачно и те отговориха, че след като ще живее на хотел и сам ще си поема разходите по престоя няма смисъл да правим покана и по-добре да си подаде молба за турстическа виза и че НЯМА причина да му откажат виза. Поне да не бяха давали напразни надежди, че едва ли не визата е  формална процедура.  Иначе в посолството са се сменили явно, защото любезното момиче вече не вдига телефона, а е една намусена гус'ойца. (аз от толкова звънене да уточня какви документи му трябват вече взех да ги разпознавам по гласа  Mr. Green).   ooooh!
Виж целия пост
# 162
I~Abra~I -прецакали са ви,и ти до Дубай ли звъниш,леле Rolling Eyes
Г-жицата е любезна когато и скефне...Мен ми върна една снимка-разкарва ме като ненормална в жегата,с бебе в ръцете...само вино пият в това консулство и са много мудни...вече нищо не ме очудва,може и да лъжат за визата,на мъжа ми 2 поредни пъти главния консул прави грешка с датите на престоя в БГ!!! Rolling Eyes
Прави му покана в общината,пращай я и така.

Шилан-нищо не казваш ти newsm78

Наира-какво ще учиш в Кувейт?Вашите как те пускат?
Виж целия пост
# 163
Лили, кво да кажа, жега, комари,задръствания, работа,разправии    Joy

нещо не ми се спи....
Виж целия пост
# 164

Катенце- не се мотах пред компа  Naughtyбързо в леглото  bowuu,благодарение на Ст Загорската тема си реших проблема с нета  Laughing
абра не се 4уди ,навремето когато другата снаха роди не дадоха виза нито на майка и ,нито на свеки-нищо 4е единия и син се с бг паспорт-и е видно 4е не тръгват с цел имиграция  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия