Арабско,лятно,музикално,развлекателно,шушукане по женски ~::~ 78

  • 29 869
  • 296
# 180
Привет момичета  bouquet
Да почерпя за Рожденния Ден на щерката днес прави 11 години. Тя е на лагер от училището в Приморско ,но вечерта ще се прибре-а вуючото и вуйната,които са У Дома за 1 месец и приготвят изненада-сега видях по Скайпа -надуват балони...Така ми е тежко че не мога да съм там. Whistling


img]
Виж целия пост
# 181
Да ти е живo и здравo момиченцето, Дала   ura   newsm59

 
Виж целия пост
# 182


Дала-4естита ти рожденни4ка,дано на следващите и празници да сте заедно
Виж целия пост
# 183
Далка, честит рожден ден на дъщеричката. От мен подарък като за една мини мис!!


Да нацелуваш малкия сладур от мен!!  Hug Heart Eyes

Aбра, не е ли по-лесно на теб да ти дадат виза за там - туристическа??
Виж целия пост
# 184

чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИчКИ РОЖДЕННИчКИ
Кате-вече съм в Сирия,но нали знаеш-там изпращане,тук посрещане-трае по 3 дена.Блазе ви за дъжда и гръмотевиците,тук ще има чак ноемвври. Thinking
Амалче-радвам се,че вече си по-добре,сега те чака по-добър период.
Деси-скоро ще зарадваш вашите.Сигурно отсега стягаш багажи.
Светле-колко ти остава вече? Hug
Виж целия пост
# 185
леле, Снеже, ама верно ли си в Сирия, тц.  Аз мсилех , че другата седмица ще ходите   Cry 


Далка, не тъжи за рождения ден  Hug
Виж целия пост
# 186
Дала , Честит Рожден Ден на дъщеря ви !  bouquet
Аллах , да и помага във всичко и много здраве да и дава !

Аз днес чакам да дойде хазаина и да ми докара нов хладилник , че този с който съм в момента е изперкал и от време на време си се размразява сам .
Та след като вече за трети път изхвърлям куп храна се ядосах и му казах , че хладилника не работи .
И той каза утре идвам с нов хладилник .
Много добре се разбирам за сега с хазаина ни , винаги се отзовава за всичко , но и ние сме били винаги коректни с плащанията .
Фатима си пее песничката за Айди , но я пее АЙБИ , .... и ми е смешна . Иначе  по ноти я кара добре .
Снощи тук имаше жестока буря та чак тока ни изяде за 2-3 минути , а щерките ми гледаха като " плашок в брашно ".
Виж целия пост
# 187
Дала, честит рожден ден на дъжеричката ти! да ти е жива и здрава! Да расте весела и усмихната! Да се гордееш много с нея!
Виж целия пост
# 188
Дала,да ти е жива и здрава дъщеричката и занапред все заедно да празнувате!
Абра,разбирам те напълно за визата.Не им се давайте,вади покана.За да подготвиш покана не се иска да доказваш колко добре си материално,все пак ти каниш,а не отиваш някъде.И като вземат да се правят на велики в тия посолства...Аман вече!  ooooh!
Деси,стягай дисагите и пристигай!Да се пазаря ме научи леля ми още на невръстна детска възраст на евиния плаж във Варна,когато полякините въртяха бизнес с Нивеа,Бич Може и прочие предмети на разкоша и полицайките,за да ги изловят се разхождаха голи,за да не правят впечатление...В Египет само се доошлайфах.
Рали,ще продължим конверсейшъна към края на седмицата.Отивам до Гърция след малко,но съвсем за кратко.
АниСим,радвам се,че ти е интересно.Сега за съжаление нямам време да пиша,но поствам едни разказчета от другата тема,в която се изявявах преди...Като се върна,продължавам.Имам още много да ви разказвам.

Обмяна на опит:
Един път това, че съм от Бг ми свърши много добра работа: Бюрокрацията там е уникална, ходиш по десетки пъти из разни учреждения, мотаят те, губят ти документите ( за документ за постоянно пребиваване искат 16 снимки!), изследват те за СПИН (понеже на резулататите много бързо им изтича валидността, ме дупчиха няколко пъти, та съм проверена отвсякъде) и най-смешното е, че имиграционната служба работи малко през деня и повече вечер - след 21ч   и така след работа ходих няколко пъти и все не ми обръщат внимание или ми намират кусур на документите...Докато една вечер попадам на един от шефовете им и не щеш ли той бил идвал на обмяна на опит в София и така се зарадва като ме видя, все едно беше спал у нас. Заразправя ми колко му е харесало, колко гостоприемни били колегите му полицаи тук, каза ми няколко неща на Бг-ски, разписа ми документите и си ме изпрати по живо, по здраво.

На училище:Бедуините покрай туристическия бизнес са се комерсиализирали, какво да правят. За Шарм ел Шейх например те бяха основни производители и доставчици на марихуана и много обичат да слушат Боб Марли... Но като цяло са си диви и си живеят като преди стотици години. Камилите са най-голямото им богатство. Веднъж видях училище за камиларчета - седят си сред пустинята, в сянката на една дюна 20-30 дечица-бедуинчета, до всяко седнала камила и пред всички един дядка с вид на 300-годишен с една стройна камила ги учи как да я командват, как да я озъптяват. Много беше интересно. И после всяко дете става и повтаря със своята камила това, което дядката ги учи...На това му викам аз приемственост.
Между другото тъканите от бедуините черги много напомнят нашенските, особено от определени краища на Бг. Кой знае на времето как сме се каръщисвали  едни  с други ...

На бедуинската трапеза:
Също имах честта да ям и с едни бедуини - групата туристи пиеше чай в друга палатка, а аз нали бях местна, бедуините ме извикаха да споделя трапезата им - от една тава с картофи с ориз и домати ядохме всички - бъркаш с хляба вътре и хапваш.   chef Беше супер вкусно! И никога нищо не ми е ставало след това. Вирусът ме е хващал след като съм яла в ресторанти...

За затвора ще разкажа по-подробно,защото преди съм писала,ама много накратко,пък е смешно и е добре да се разкаже в детайли. 
Виж целия пост
# 189
Здравейте момичета, Пак много сте изписали и аз докато го изчета и забравям какво съм щяла да пиша.
Шехерезада чета ти приказките Simple Smile Дано скоро сложиш лентичка отдолу... Вие откога сте женени и къде ви беше сватбата? Сигурно е било супер в Лондон. Аз чакам покана от принц Уилям за сватбата му, нали бяхме наборки с майка му Simple Smile ама баща му не го обичам и сигурно няма да ме огрее. Незнам дали избранницата му е добра и дали ще има любовта на хората, както Даяна, ама кой знае.....
Нафасима успкоиха се нещата в къщи. Сега младите кандидатстват за годеническа виза и когато я получи ще отиде там за 3м. да види кое как е. Ако и хареса в рамките на тия 3м. ще трябва да сключат брак там и задължително да остане още 6м. без да се връща в България. Но това за мене е по-добрия вариант щото знаеш, че не бях съгласна да се женят без да е ходила да види кое как е там...
А за щъркела не се тревожи, като тръгнат сега на юг другия месец може някой да изгуби нещо покрай вашата къща Wink
Абра лоши новини Sad ама такива са там в посолството и в Кувейт са същите да не употребявам епитети.... Опитайте с покана или чрез някоя туристическа агенция там...
А тука още няма никакъв дъждец Sad И пече ли пече.....
И аз гледах на синемакс филма "Уредено" за двете момичета Рахел еврейката и Насира арабката. Много хубав и романтичен. Ще следя програмата да ви кажа кога пак ще го дават, за тези които са го изпуснали.
Дала честит рожден ден на момиченцето ти ще чакам разказите ти за лжир. Имаш ли връзка с Цецито?
Виж целия пост
# 190
Dala честит рожден ден на щерката-много да те радва и дати жива и здрава javascript:void(0);
Виж целия пост
# 191
Шехииии, ама ти си баш Шехи - на най-интересното ме изостави  Crossing Arms
Наслади се на почивката си максимално, и аз съм затънала тия дни в писане на тия пусти екологии....  Whistling  Confused

Наденце, нали голямата дъщеря се жени за американеца? Имам предвид - не е принцеската (сигурно си писала де, ама...  Embarassed ) как ли пък реших, че принцеската е малката ама карай...
Поздрави я Елито и и кажи да сложи някоя хубава снимка. Един път разглеждах нейн албум и видях един самотен гларус на едно желязце май беше в морето... уникална снимка!!  Party
Виж целия пост
# 192
Rali принцеската е по-голямата затова ми е принцеска макар, че нея я натоварих с най-много отговорности през годините... Малката  - Даниела ми е пътничката за Чикаго, дано да има късмет там  baby_neutral Предадох за снимките Simple Smile
Виж целия пост
# 193
Рали, къде искаш да сложа снимки. Аз качих няколко мои снимки в албумчето. И разгледах и останалите, но нямаше много.
Виж целия пост
# 194
Naariah, как те посрещнаха в посолството? Имате ли още планове за пътуване тази година? Дано са били по-любезни отколкото нашите в посолството в Дубай  Sick
Ама имаше ли вчера среща във Варна или нямаше  newsm78 ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия