И на мен така ми се струва, че не бирата е била проблемът...

!
"
Намерили го на пътя едва ли не в безпомощно състояние. Айде стига.
Не знам защо се връзвате на потребител-гост.
Убийте гадния шофьор. Горкото детенце, ами ако случайно беше се изгубило или пък някой батко му беше взел стотинките, а представете си да му бяха изпили биричката. А, защо детенцето не е продало бирата и да си плати на следващия минаващ автобус. Или да я трампи и да си иде на стоп. Милото дете, гладно жадно, примряло от студ, уплашено, самотно и в безизходица. Абе я не се бъзикай с нас. Не вярвам поста да е сериозен. Аз на 19 г. се издържах сама и на 20 вече чаках бебе. 

..ами сигурно защото се държат прилично и не създават проблеми. А това заглавие и аз мисля че трябва да смени...наистина е плашещо. Препоръчани теми