Много мята тези ръчички и крачета!

  • 7 183
  • 30
# 15
Ние сме на два месеца и сме същите. Всичко му мърда на бебчо. Само ушите и носа не е успял още  Crazy!
Виж целия пост
# 16
Според темперамента на детето - явно е нормално. За моето кротко дете - не е. За друго - да. Така че - не го мисли  Peace
Виж целия пост
# 17
И моят е така,без в коли4ката,просто щото там е гадно и той не ляга в нея Mr. Greenтрябва да го носят,тогява се спира Laughing
Виж целия пост
# 18
Съвсем нормално е! Детето ти е изключително активно и будно.
Можеш само да се радваш, а не да му се шашкаш! Споко!  Peace
Виж целия пост
# 19
Мерси за отговорите   bouquet
Виж целия пост
# 20
Нормалное-не се притеснявай
Виж целия пост
# 21
И ние сме от енергичните бебета.
Виж целия пост
# 22
Синът ми беше същият. Даже няколко клипчетата съм му направила. Толкова бързо и силно размахваше крака и ръше, че все имах чувството че някой крайник ще му се откачи.  Joy
Виж целия пост
# 23
Няма проблем - просто е по-темпераментен. Наслаждавай се на последните си спокойни мигове преди да хукне.
Виж целия пост
# 24
Енергично бебе!
И моята като малка много мяташе ръце и крака в количката.
И сега не спира за минутка  Simple Smile
Виж целия пост
# 25
Нормално е  Peace. Давид освен тези екстри удря с все сила и каквото му попадне пред очите.
Виж целия пост
# 26
И ние сме така няма спиране Joy
Виж целия пост
# 27
оооо и ние сме същите,няма укротяване,маха с ръце ,рита,вика,ваобще сме голяма атракция от сега  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 28
Ох, не ми говори! И ние сме същите. Неуморна е, постоянно маха с ръцете и крачката. Оскоро се научи да седи самичка, без подкрепа, и пак се опитва да рита - седнала, смятай! И аз малко завистливо гледам кротките бебенца в количките, ама какво да се прави...
Виж целия пост
# 29
И моят син беше така. Доста активен. И сега си е такъв. Докато другите деца още се люшкат и забавляват на бебешки люлки, нашия вече се катери по най-високите пързалки за ужас на майка си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия