Аз и на свекитата това съм го казвала,ама промяна няма.
. Обичам да ни идват гости и обичам да се грижа за другите, носи ми удовлетворение.

.
новината, че сме "заразно болни" се разпространи много бързо из цялата страна и никой, ама никой не припари до дома ни. след тази случка всичко живо, което се изсипваше у нас, ходи на хотел.

Скарах се, че не е предупредила и се срещнахме на друго място -не у нас...ми беше ми деня за чистене, а още не бях започнала - как пък с корема няма да се юрна да вкарвам всичко в ред на високи обороти
Навън!
Аз като ходя при нея звъня от придния ден, нищо, че съм й дете.

Абе всеки път ми се оплаква, че някой смъртно се обидил защото не го приела на безплатни нощувки. 
Направо си мечтаех за живот като сегашния, обаче и другата крайност писва. Абе, не съм против неканени гости принципно, но всичко с мярка. Това е.
Преди няколко дни разбрах, че една леля иска да ни идва нагости.... Ама на мен хич не ми е до нея, щото тя няма да дойде за ден или два (пенсионерка- без работа)...
Та като попрочетох какво сте писали, ми хрумна гениалната идея, че точно тогава може да се разболеем я от шарка, я от грип, или каквото там лепнем Препоръчани теми