Звездни компромати - 28 част

  • 52 218
  • 507
# 405
На мен ми харесва облеклото на Кейти Холмс.  Blush Бих се облякла точно така.
Виж целия пост
# 406
Следи от сълзи и Преслава са като сестри.

И аз това си помислих, като видях онзи ден темата и в Клюкарника.
като две капки вода са,в носовете,устата и в гръдната обиколка са едно към едно Peace
Виж целия пост
# 407
Следи от сълзи и Преслава са като сестри.

И аз това си помислих, като видях онзи ден темата и в Клюкарника.
...и в гръдната обиколка са едно към едно Peace
Даммм  Wink
Виж целия пост
# 408
Познайте кои са тези фолкзвезди
Виж целия пост
# 409
hahaha hahaha hahaha
Първата снимка на Глория ме затрудни най-много Crazy
Виж целия пост
# 410

И мен, другите ги познах бързо, но тази снимкааааааааааааа, направо уникална.  hahaha
Виж целия пост
# 411
Гледам,гледам и все още не мога да повярвам,че това е Глория.
Виж целия пост
# 412
Аз пък тази снимка на Глория я знам. Култова е. Simple Smile
Виж целия пост
# 413
Аз за първи път я виждам,като изключим прическата,носът ми се струва различен,пък не знам да има корекция в тази част или бъркам  newsm78
Виж целия пост
# 414
Оооо не сте следили звездните компромати добре.  Laughing Тези снимки са показвани.
Виж целия пост
# 415
 Popcorn beer2
Виж целия пост
# 416
Оооф ей така като вземете да се правите..да не би случайно да сте били преди 10 години красавици като сега(не че ви знам колко сте хубави).Да не би ти скъпа Ах`не да си била с оскубани вежди и тем подобни.Айде моля ви се,нема нужда,знаем се какви сте били-с космясалите вежди огрооомно количество и т.н.Обаче я  малко намалете превземките особено ти миличка,щот ставаш досадна.
Виж целия пост
# 417

Да, всъщност била с кафяви очи. Носела сини лещи, а понякога, когато е без искала фотографите да й ги коригират с фотошоп  Tired Не помня къде го четох преди време. Аз си мислех, че е синеока.
Виж целия пост
# 418
Оооф ей така като вземете да се правите..да не би случайно да сте били преди 10 години красавици като сега(не че ви знам колко сте хубави).Да не би ти скъпа Ах`не да си била с оскубани вежди и тем подобни.Айде моля ви се,нема нужда,знаем се какви сте били-с космясалите вежди огрооомно количество и т.н.Обаче я  малко намалете превземките особено ти миличка,щот ставаш досадна.

Я , стига глупости момиче! Никога не съм била с космясали вежди, нито сега съм. Моите са естествено хубави.
А пък преди 10 години си бях доста красива на 25, не че сега на 35 съм за изхвърляне. Така, че спокойно мога да си ги коментирам тези, ни една не може да ми се мери.
А на мен такива като теб са ми досадни.
Виж целия пост
# 419
Преди няколко страници се коментираше облеклото на Кейти Холмс.Ето и разковничето тук
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия