Звездни компромати - 28 част

  • 52 218
  • 507
# 75
Алисия май си е сложила нещо в устните? А песента й е отчайваща!
http://vbox7.com/play:1f54846c
Виж целия пост
# 76
http://www.celebrity-gossip.net/celebrities/hollywood/patrick-sw … k-to-work-205105/
Виж целия пост
# 77

Наистина бих се задушила, ако живея в толкова натруфен интериор
Виж целия пост
# 78
дженифър анистън мноу мъ кефи Grinning
Виж целия пост
# 79

Ето това се нарича "селянин до мозъка на костите си"... Шарения, подплатена с много пари и тотална липса на вкус...  #Silly
Виж целия пост
# 80
В едно интервю по Планета Галена каза,че страшно много съжалява,че е допуснала да снимат дома им
Виж целия пост
# 81
То си е за съжаление,това дом ли е, бардак ли....?  Mr. Green
А за Алисия по-добре да се откаже от "кариерата си"  ooooh!, да последва примера на Викито, че и двете хич ги няма в пеенето.
Виж целия пост
# 82
Фолк певицата Мария вчера  родила момиче, казва се.....Мария Laughing
Да им е живо и здраво Peace
Виж целия пост
# 83
Абе кво разбирате вие от интериор бе!Я къв шик са тея гюлове,зимбюле и лалета по стената,флора навсякъде,кожа, само садо мазо-кревата липсва.Годеницата има купища латексови дрешки.Напълно в техен стил,кво искате от хората Mr. Green
Брее завистливи форумки бе,поне 90% от вас искат същия интериор,признайте Mr. Green(ирония е,ирония не скачайте)
Виж целия пост
# 84
 Popcorn
Виж целия пост
# 85
 bowuu
Виж целия пост
# 86
Фолк певицата Мария вчера  родила момиче, казва се.....Мария Laughing
Да им е живо и здраво Peace

Казва се Марая.
Виж целия пост
# 87
Не знам дали е пускана вече, но все пак- Кейти
Виж целия пост
# 88
Не знам дали е пускана вече, но все пак- Кейти
"Невероятна", както винаги.

А за Андреа- толкова е зле милата, даже английски не знае, а тръгнала да пее...то, аз ще я изпея по-добре.
Виж целия пост
# 89
Фолк певицата Мария вчера  родила момиче, казва се.....Мария Laughing
Да им е живо и здраво Peace

Казва се Марая.
Тя ли ти каза?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия