Мама ДЕКЕМВРИйка колички я вълнуват, и коремчето все повече надува

  • 18 680
  • 286
# 210
Привет и от мен!  Hug
Снощи след работа си купих първите дрешки за бременни. Grinning
Мъжа ми ме навря в първия срещнат бременен магазин и се снабдих с ленено панталонче и ризка. Голям кеф. Grinning
Вие чували ли сте, че бебетата хълцали в утробата? newsm78 Как се разпознава това?

Сбъдваща мечти, честита щерка! След двамата младежи сигурно си безкрайно щастлива!  bouquet
Виж целия пост
# 211
Добро утро и от мен!

Благодаря за пожеланията!

Pupinka дано бързо отшуми хремата ти.

Сбъдваща мечти  страхотна новина! newsm44

Честити ви покупки момичета!
Виж целия пост
# 212
Добро утро  smile3558


Довечера пътуваме за Троян нямам търпение  Party Party

Вие чували ли сте, че бебетата хълцали в утробата? newsm78 Как се разпознава това?

да чувството повечето го описват като подскачане нещо такова, незнам от кога почва да се усеща...по опитние мами да кажат  Simple Smile


Нина честита годишнина и от мен с малко закъснение, желая ви само положителни емоции и най-прекрасния подарък през декември   bouquet

Сбъдваща мечти честито   bouquet страхотна новина!
Виж целия пост
# 213
Сбъдваща мечти, страхотна новина! Браво, момиче Peace Hug

Нина, честита годишнина и от мен на патерички.  bouquet
Желая ви още мнооого любов и семейни радости.

Аз отивам на ЖК, за титър за антитела.
Хубав ден.

Виж целия пост
# 214
Чакаме те после, Йоана, да разкажеш как е минала ЖК и дали вече знаете и вие какво отроче очаквате.  bouquet
Виж целия пост
# 215
Хоп и аз да ви почерпя за нашата четвърта годишнина. Embarassed
Малко са, но са изпълнени с много импулси  Crazy
Виж целия пост
# 216
честито йоанка още хиляди пъти по 4 години да празнувате  bouquet
сбъдващи мечти браво за новината много е хубава
Виж целия пост
# 217
yoyoana честитооо, много любов и да множите годините семейно щастие!  Grinning

Сбъдваща мечти каква хубава новина, и честита принцеска!

Аз за бебка още нищо не купувам, все ми се струва, че е рано. Но за мен си взех такива сладки блузки и панталони.... Heart Eyes
Виж целия пост
# 218
yoyoana   честито! smile3525 Желая ви дълго семейно щастие!
Виж целия пост
# 219
Честито, Йоанка! smile3525 Да остареете и да побелеете в любов и разбирателство.  bouquet
Виж целия пост
# 220
Честито Йоана, все така да сте щастливи заедно още дълги години   bouquet и разбира се малкото човече което да допълни картината Hug

аз за сега съм купила само предметни неща за беб още не съм купувала дрехи, но скоро ще почна  Peace
Виж целия пост
# 221
Добро утро и от мен.

Днес моето малко момиче става на 3г. Черпя ви за нейно здраве  smile3510
Виж целия пост
# 222
kikа да ти е жива и здрава рожденничката! Прекрасно детство й пожелавам и да помага за бебка.  bdbaloni
Виж целия пост
# 223
Сбъдваща браво за добрите новини ,много се радвам за теб и бебка   261uu
Нинка честита годишнина на патерички   bouquet
Йоанка чакаме те на отчет след ЖК.Честита годишнина много  любов ви пожелавам и едно живо и здраво бебче .
kikа честито ти рожденничка да ти е жива и здрава , много да те слушка и помага за бебчето.  bdbaloni
За бебка още нищо не съм вземала но съм си харесала  по големите неща и нямам търпение вече да почвам да си купувам всичко.
Виж целия пост
# 224
Ей, много празници, много поводи, много рождени дни. От това по-хубаво няма. Кика, да ти е жива и здрава рожденичката и много да те слуша и да ти помага. newsm59
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия