Ягодка и Саса - продукти ,доставка и проблеми - м.Август

  • 42 839
  • 724
# 360

Днес пак си махнах грима и почистих лицето с измиващото олио на Shu Uemura, направо за секунди маха спирала, жестоко.  Crazy

Иля,моля да споделиш как точно го исползваш.Иначе ,изкушена от цените, поръчах това

поня, нанасям на лицето малко количество и масажирам, не се пени страшно много, но отлично почиства.  Peace

Виж целия пост
# 361
момичета пак се допитвам за съвет до вас.Препоръчайте ми подходящ крем за зимата, за нормална към суха кожа,за 29 год.Благодаря предварително   bouquet

Дневен или нощен крем ?
Виж целия пост
# 362
Дневно да е кремчето. И още нещо да попитам,което разбрах скоро и ме озадачи-в магазин ми казаха,че крема и фон дьо тена трябва да са една и съща марка  Shocked
Виж целия пост
# 363
От намаленията и аз си поръчах маската,благодарение на скрита  Heart Eyes
Виж целия пост
# 364
Дневно да е кремчето. И още нещо да попитам,което разбрах скоро и ме озадачи-в магазин ми казаха,че крема и фон дьо тена трябва да са една и съща марка  Shocked

Не ги ли пита според каква логика трябва да са една и съща марка? Ей като вземат да измислят правила ooooh! Аз от години си ползвам различни кремове и ФДТ-ни и нищо не ми е станало на кожата.
Виж целия пост
# 365
Питах и ми отговориха,че можело да не се покриват Shocked каквото и да значи това   ThinkingИ аз до сега така правих,не че съм използвала много,но това ме втрещи
Виж целия пост
# 366
Може би имат предвид, че различните съставки в крема и ФДТ може да предизвикат някаква реакция. Според мен това би могло да се случи само при много чувствителни кожи. Но пък ако човек е наистина с много чувствителна кожа, то ще е проблем използването на по-голямата част от козметиките на пазара, така че ми се губи смисъла.
Не знам, така мисля, нека и други да кажат...
Виж целия пост
# 367
Аз казах,че моята кожа е нормална а не чувствителна Thinking
Виж целия пост
# 368
Питах и ми отговориха,че можело да не се покриват Shocked каквото и да значи това   ThinkingИ аз до сега така правих,не че съм използвала много,но това ме втрещи

Има кремове, които стоят на прах или имат " кир ефект ", когато се нанесат под грим, но това са много редки случаи.  Wink
Това са имали предвид консултантите, че евентулано тези неподходящи кремове няма да имат този проблем върху кожата, ако гримът който се нанася върху тях е на същата марка.  Peace
Виж целия пост
# 369
Ясно, Иля отново благодаря за разяснението  bouquet
Виж целия пост
# 370
Момичета, знаете ли защо не ми отваря нито една страница на ягодата?
Където и да кликна излиза празна лилава страница?
Ако някъде в темата е разяснено, сори, не съм видяла,а и нямам време да я чета цялата.
Мерси!
Коригирам се -не навсякъде, но на намаленията нищо не ми излиза и на определени парфюми. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 371

http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=56557&goChar=E

може ли някой да ми разясни,какво представлява това комлектче-пилинг и крем ли е?дали е подходящо за 26 г.
Виж целия пост
# 372
Пуснах отделна тема, но нека и вас да ви попитам какъв околоочен крем бихте ми препоръчали.
На 22 години съм с чувствителна кожа по принцип. Не съм ползвала до сега околоочен, но четох че след 20 години трябва да започне да се използва. Blush
Мерси много, а аз сега започвам да ви чета интересната темичка.
Виж целия пост
# 373
Момичета, знаете ли защо не ми отваря нито една страница на ягодата?
Където и да кликна излиза празна лилава страница?
Ако някъде в темата е разяснено, сори, не съм видяла,а и нямам време да я чета цялата.
Мерси!
Коригирам се -не навсякъде, но на намаленията нищо не ми излиза и на определени парфюми. Rolling Eyes
Сигурно със сайта има някакъв проблем ,няма друга причина .
Виж целия пост
# 374

http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=56557&goChar=E

може ли някой да ми разясни,какво представлява това комлектче-пилинг и крем ли е?дали е подходящо за 26 г.

Тази серия доколкото имам спомен е за по-зряла кожа.....в този случай това е пилинг някакъв и 30 бр. успокояващи/неутрализиращи тампони....поне така си го превеждам  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия