Ягодка и Саса - продукти ,доставка и проблеми - м.Август

  • 42 839
  • 724
# 405



искам дапускам поръчка от саса ,някой иска ли да я направим партийно? Laughing

Аз бих се включила. Peace
Виж целия пост
# 406



искам дапускам поръчка от саса ,някой иска ли да я направим партийно? Laughing

Аз бих се включила. Peace

аз харесах мъжки гел на серджо таккини за мъжо,сега ще поледна и за мен така че който е готов да свирка Hug
Виж целия пост
# 407
искам дапускам поръчка от саса ,някой иска ли да я направим партийно? Laughing

 PeaceКога ще пускаш-кажи нещо хубаво и изгодно в момента от там Wink

 Heart Eyes marzeliva -имам прасковена,ленена редуска рокля Twisted Evil-трябва да се видим,за да се намажа с лака Laughing Hugно ще поизчакам да получиш и аромата-да душна и него Hug
Нямаш грижи. Като пристигнат парфюмите, ще пиша. Peace
Виж целия пост
# 408
някой ползвал ли е спиралите на clarins харесала съм си тази има ли някой отзиви за тази
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=74514&goChar=C
Виж целия пост
# 409
Здравейте на всички! Много бих искала да си поръчам три неща от Ягодка но нямам нито Pay pal нито кредитна карта. Може ли някой да ги поръча от мое име и естествено аз ще си ги платя Grinning или предложете някакъв друг вариант? Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 410
Здравейте на всички! Много бих искала да си поръчам три неща от Ягодка но нямам нито Pay pal нито кредитна карта. Може ли някой да ги поръча от мое име и естествено аз ще си ги платя Grinning или предложете някакъв друг вариант? Благодаря предварително   bouquet

Ами плащаш си чрез фема.  Simple Smile Аз засега така пазарувам и нямам забележки.
Виж целия пост
# 411
Някой от София ще пуска ли поръчка от Саса? Hug
Виж целия пост
# 412
Здравейте, момичета!
 
От доста време поръчвам от ягодка чрез Фема и до сега не съм имала проблеми.
Преди два дни реших се да се пробвам с кредитната карта на мъжа ми - Виза, регистрацията мина успешно, направих поръчката, получих СМС, че са изтеглили парите от картата, но мейл от ягодката не съм получила никакъв. Предполагах, че ще получа мейл за проверка сигурността на картата или нещо друго, но няма... ooooh!
Дали има значение това, че картата е на името на мъжа ми, а аз се ригистрирах с моето име и  как сте процедирали при подобна ситуация?
Предварително благодаря! Hug
Виж целия пост
# 413
Здравейте, момичета!
 
От доста време поръчвам от ягодка чрез Фема и до сега не съм имала проблеми.
Преди два дни реших се да се пробвам с кредитната карта на мъжа ми - Виза, регистрацията мина успешно, направих поръчката, получих СМС, че са изтеглили парите от картата, но мейл от ягодката не съм получила никакъв. Предполагах, че ще получа мейл за проверка сигурността на картата или нещо друго, но няма... ooooh!
Дали има значение това, че картата е на името на мъжа ми, а аз се ригистрирах с моето име и  как сте процедирали при подобна ситуация?
Предварително благодаря! Hug

Не си ли записа номера на поръчката за да си провериш статуса й в сайта на Ягодка.....не е задължително да ти правят проверка за картата /на мен поне не/  Peace
Виж целия пост
# 414
някой ползвал ли е спиралите на clarins харесала съм си тази има ли някой отзиви за тази
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=74514&goChar=C

 PeaceДа имам спиралата и очната линия на Кларинс-купувам ги за втори път-страхотни са и двете-азсъм много доволна Hug
Виж целия пост
# 415
Здравейте, момичета!
 
От доста време поръчвам от ягодка чрез Фема и до сега не съм имала проблеми.
Преди два дни реших се да се пробвам с кредитната карта на мъжа ми - Виза, регистрацията мина успешно, направих поръчката, получих СМС, че са изтеглили парите от картата, но мейл от ягодката не съм получила никакъв. Предполагах, че ще получа мейл за проверка сигурността на картата или нещо друго, но няма... ooooh!
Дали има значение това, че картата е на името на мъжа ми, а аз се ригистрирах с моето име и  как сте процедирали при подобна ситуация?
Предварително благодаря! Hug
Аз също имам подобен проблем, но при мен картата си е на мое име. Парите за поръчката ми са изтеглени още на 30.07, а от самата поръчка няма ни вест ни кост, в сайта пише, че "The sales order is processing", писах им писмо днес и се надявам да ми отговорят защо поръчката ми е в този статус след толкова време. Така че предполагам, че проблемът може и да не е в това, че картата не е на твое име.
Виж целия пост
# 416
някой ползвал ли е спиралите на clarins харесала съм си тази има ли някой отзиви за тази
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=74514&goChar=C

 PeaceДа имам спиралата и очната линия на Кларинс-купувам ги за втори път-страхотни са и двете-азсъм много доволна Hug
благодаря ти тео вече поръчах спиралата ще дам отзиви като пристигне newsm10
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=34001&goChar=C
Виж целия пост
# 417
В Ягода почти всичко е увеличено от 0.5$ до2,3$ .Има някой продукти и с повече.Не стига,че долара се вдигна,ами и ягодовите цени Twisted Evil.
Виж целия пост
# 418
В Ягода почти всичко е увеличено от 0.5$ до2,3$ .Има някой продукти и с повече.Не стига,че долара се вдигна,ами и ягодовите цени Twisted Evil.

Долара не пада ли, преди седмици беше 1.45, а сега 1,33 ?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 419
В Ягода почти всичко е увеличено от 0.5$ до2,3$ .Има някой продукти и с повече.Не стига,че долара се вдигна,ами и ягодовите цени Twisted Evil.

Долара не пада ли, преди седмици беше 1.45, а сега 1,33 ?  Rolling Eyes

Всъщоност беше 1.25  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия