Мами февруари 2009 - тема VI

  • 17 755
  • 287
# 60
Здравейте на всички!Много ми липсвахте,наистина.
Добре дошли на новите мами!Станахме наистина много.
Аз съм добре,бебчето е добре-расте и мърда!
Сватбата ми беше една прекрасна сватба!Събраха се само най-близките ми хора,всички се забавлявахме а аз имах най-страхотната рокля на света Wink
Сега сме на море-от Несебър до Созопол-страхотно е.И жегата тук не се усеща толкова,особено на плажа.Ям вкусна царевица,пека се с мярка и много много обикалям.
Единственото гадно нещо,което ни се случи е ,че откраднаха портмонето на мъжа ми-вече ми е мъж Hug и се налага да се приберем малко по рано от заплануваното CryАма нищо,случват се такива работи-всичко е въстановимо слава богу.
ще не съм изчела всичко,което сте написали,но само да се прибера и отново ще съм активна.
Иначе вече не ми е толкова зле,само главата отвреме навреме.
Вече имам чувството ,че имам малко коремче!Толкова се радвам!
Скоро съм на док и ще си правя всичките изследвания.
Много поздрави от слънчевия бряг и се пазете!
Виж целия пост
# 61
Госпожо Дарима,честито!Да сте живи и здраве,много,много щастлив семеен живот и много дечица да ви радват!  bouquet  bouquet  bouquet
Да качиш няколко снимчици да ви видим ! Peace
Виж целия пост
# 62
Честито Дарима! Щастлив семеен живот   bouquet

И аз имах кървене в началото на бремеността. Продължи повече от 2 седмици. Не са ми давали никакви лекарства и не съм правила нищо специално да се пазя. Карах си кънки по 1 час в парка и си правех всичко, както и преди. Сега вече отмина кървенето и дано да не се повтаря  Praynig
Виж целия пост
# 63
Darima, честито  bouquet

Пожелавам ви много дълги и щастливи години семеен живот!

Найема, стискам палци и се моля всичко да бъде наред Praynig Нямам време да чета цялата тема, но успя ли да отидеш на лекар вече? По принцип знам, че след 10 г.с. рискът намалява значително Confused 
Виж целия пост
# 64
Здравейте, момичета,
вижте тази темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=122253.0 Една майка от януарките я беше сложила при тях. Голям смях е! И така по-малко ще ни е страх през февруари... smile3532
Виж целия пост
# 65
Darima желая ти един много щастлив семеен живот и дано това е началото на вашата приказка.
Мia66,Rylie много ви благодаря за съветите    bouquet
Neiema аз също на 2 прокарвах,1 път преди да знам че съм бременна,мислех че ми е цикъла и 2 път не знам от какво лекарят каза може да от полов контакт .Пази се много и почивай.При мен бяха 1,2 капки...дано всичко мине бързо...Късмет
Виж целия пост
# 66
Здравейте,
малко се бях позагубила и сега не мога да ви изчета.
Първо поздравления за Darima - да сте здрави и щастливи дълги години и мноооого да се обичате!
При мен всичко е наред за сега. Бях леко прокървила но след две инжекции Прегнил май нещата си дойдоха на мястото.
Другата седмица заминаваме на море, вече го чакаме с огромно нетърпение.
За килограмите - не съм качила изобщо и никак не ми личи още. Имам чувството че в самото начало на бременността изглеждах по заоблена, но откакто имам леки неразположения, при мен не сутрин, а вечер, нещо нямам апетит и даже мръднах леко на зад.
Поздрави на всички!  Hug
Виж целия пост
# 67
Здравейте, момичета,
вижте тази темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=122253.0 Една майка от януарките я беше сложила при тях. Голям смях е! И така по-малко ще ни е страх през февруари... smile3532
Благодаря! Смях се със сълзи!  Laughing  bouquet
Виж целия пост
# 68
Здравейте на всички февруарки. Моят термин е на 13.02. Търся  бургаски февруарки да обменим малко идеи, че вече ме тресе къде ще се ражда (няма да е в Бургас) и как ще се пътува в тая зима....Леко раждане на всички Hug
Виж целия пост
# 69
Darima – много любов, разбирателство и здраве за годините напред!!! Честито!

Linkata – наслади се сега на почивката. Радвам се, че нещата са се оправили.

Всички сте се запътили нанякъде – тайничко ви завиждам и ви пожелавам приятни мигове. 

Добре дошла zlatina_1982!

За килограмите – не съм се теглила скоро, но и не съм се притеснила толкова. Предполагам че съм +2, 2,5кг отгоре. И аз тръгнах от 50 да видим къде ще стигна. Не се ограничавам, но и не прекалявам с храната. Ако нещо ми се прияде си го хапвам и после забравям за него. С предната ми бременност качих 15 кг и ги свалих за 9 месеца като после дори още отслабнах. 

Толо, ти си направо върха – да успееш да свалиш всичките тези кила за 6 месеца. Супер!



Виж целия пост
# 70
Здравейте мам4ета.скоро не съм ви писала,но и моя годеж мина и сега сме в ремонт за сватбата.бяхме и на преглед с бебока,вси4ко за сега е наред,само 4е ще пропуснем моренцето! Sad сърде4ни поздрави   bouquet
Виж целия пост
# 71
Darima честито! Желая ви много здраве и щастие, а всичко останало да си постигате с лекота!   bouquet
Мен също ме очаква сватба на 06.09 Дано се получи хубаво и при нас  Praynig
 
Виж целия пост
# 72
Здравейте!
Аз съм кандидат мама с термин 14-18.02.2009. Моля и мен да ме броите в групата.
 Grinning
Виж целия пост
# 73
haide i az da se zapisha.
Виж целия пост
# 74
Добре дошли на новите мами Hug

Дарима, пожелавам ти щастлив и спокоен семеен живот, нека вълненията ви са свързани само с положителни събития  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия