не си представям нашата мома плешива. 
не си представям нашата мома плешива. 
Голяма сладурана, прилича ми на мойта Йоана на тази снимка. 

Гледа и телевизия и като спрем телевизора негодува. Както каза Офиоли, само като я вдигам й придържам леко главата отзад, иначе по-скоро гръбчето. По корем я слагаме всеки ден, надига си главата, но още не може да се обърне по гръб и след 5-10 по корем започва да плаче.
И аз вчера се видях в чудо - голямо будуване му удари, само следобед спа 3-4 часа, и се чудих как да я забавлявам, направо изкуках да говоря по бебешки, да люшкам тоз ми ти шезлонг, да люшкам количката и какво ли още не.
Чак като излязохме на разходка заспа и беше супер спокойна, та още един път да направя реклама на Инфакола!
И нашето кенгуру е наредено в количката за случаите когато реши да нервничи на улицата бузанка Йоанка. 

Голям майтап е, снощи паднах от смях. 
. Избрахме по ЗК, защото вкарва по-малко бацили и според педи, това е по-добрия вариант. Имунизацията е за 4 болести по ЗК и 5 при Пентаксима. Аз затова някъде по-назад из темите бях питала за Тетраксим, който е подобен на Пентаксим, т.е. поставя се с едно убождане, но е само срещу 4 болести. /доколкото знам на първолаците се отпуска по ЗК Тетраксим/
.
. И той: е, да де, аз имах предвид на теб, ама нали ти приличаш на баща си
Е, през деня зяпа и други работи
Сладурче!
Тя си я държи сама в повечето случаи, когато я нося, ама аз ей така профилактично ме е страх да я пусна. Но, почвам и аз всеки ден вече да я слагам по корем, че да заякне! 
Явно е объркано детето и се чуди на кой език да гука...
Че нали чува 4 различни езика покрай себе си!
Български, немски, английски и швейцарски... 
иначе моята бузанка си гука много
направо ни разтапя с таткото като я чуем,и какви усмивки хвърля само 
вече втори час са почти непроменени, така че явно кутийките са добре изолирани! на канпол. После ще споделя колко часа задържат леда
. Единият път ни помогна транзистора. А бе, всеки път различно. Пробвам, докато се успокои
е днес ве4е пак си ги гледкаме даже май се опитваме да заспиваме ве4е сами4ки което много ме радва. само така да продължава ...
. Много ти е хубава момата, вече направо сте за панделки
. 
. Голямата не помня така да съм я разнасяла и приспивала на ръце - слягах я в креватчето и тя си отнасяше самичка. Ама да е била по-голяма ли
. Досега Любчо няма и един случай да е заспал самичък - или на ръце или в количката 
.
. Иначе сериозно - бях чела някъде, че понякога им се увива косъмче (представи си как се забелязва това) и им причинява болка, та затова пищят. Проверка на пръстчета, а при момченцата и на пишлето. От лосиона не знам какво може да му стане, освен ако не го затопля прекалено, че в тези жеги...
. Някой знае ли нещо по въпроса?
деня. Първо от сутринта се почнаха някакви ремонти в апартамента до нас, ама това е нещо нормално. Реших да изведа малкия на разходка в квартала, какво ми трябваше. Минавам си аз по една пътечка (пешеходна) с количката и срещу мен една кола, после някакъв бус. Реших да им дам знак, че нещо не са в час, а след тях и трети, супер засилен направо ще мине върху количката и като побеснях, леле, ле лееее, какъв скандал вдигнах, а оня тръгна даже да ме псува и слиза от колата, вече да ми налита, смятайте! Ау, баси кошмара, мъж на 50-тина години, стабилен изглеждаше, а такъв простак. Чак не ми го побираше акъла!. От дясно има детска градина, децата наизлезли, играят си там, тоя псува. Аууу, направо не знам откъде толкова храбра и аз се изкарах. Ама като се сетя, щях да изям шамарите за малко, обаче с моя течен, кърмачески мозък, взех, че му забравих номера на колата. Но и да го бях запомнила си мисля, че от КАТ ВАРНА (любимите ми чичковци) едва ли нещо щяха да направят. Тия не си мърдат пръста за нищо. Баси простите шофьори са тук, никаква мисъл в главите си нямат. (Не ми се сърдете и аз си спомням как взех книжка, за това и не карам много, пълна боза сме като шофьори, за съжаление тук).И така... връщам се тръгвам да готвя, направих си едно китайско миксче с пиле и зеленчуци, сядам да хапна и гледам в чинията по царевицата и граха плуват някакви червейчета
. Казвам ви, не знам, но вече тотално откачих. Даже и контрол на храната няма вече! Ще се натровя като нищо, а после с кърмата на малкия кой знае какво щеше да му стане. Пълен цирк.
Абе смях голям, а? Направо ми идва да седна да пия бира някъде, а малкия да не го извеждам от нас днес.
! Не знам какво беше, ама е ужасно
! Препоръчани теми