Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са преживяванията с водното раждане?
Какви са мненията относно приема на лекарства по време на бременност?
Какви са преживяванията с твърдия корем по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са преживяванията с водното раждане?
-
Какви са мненията относно приема на лекарства по време на бременност?
-
Какви са преживяванията с твърдия корем по време на бременност?
Много жени съобщават за преживявания с твърд корем по време на бременност, изразявайки притеснения относно потенциалните ефекти от лекарствата върху бебето. Някои майки споделят, че са намалили дозата си, но в крайна сметка са се върнали към първоначалната поради усещането за твърд корем. Въпреки това има и изразени опасения относно възможните отрицателни последици за бебето.
-
Какви са мненията за усещането на бебето по време на бременност?
-
Какви съвети и препоръки се споделят във форума?

Време е да се замисля за тази инвестиция

!Моята сватба със сигурност няма да е като твоята и като на момичета от форума , защото е много в последния момент решена и организирана, така и готова сватбена рокля не можах да намеря подходяща.за това ще съм с бяла , но в никакъв случай не може да се нарече сватбена пък и с коремчето т.е. с бебка толкова.Аз вече писах , че след 12 години заедно го правим, заради съкровището, което очакваме в семейството .Бяхме напънати малко и от кумовете и от родители и така.Но така май е по-добре за сега
!Много се радвам за резултатите от прегледа ти
.
тогава.
Сега ще слагам бебока в нея,но сигурно само за няколко месеца,защото кошарата е плитка!
Съвсем наскоро видях "подобрения" модел - до името "Аделина" имаше и още нещо,но не се сещам какво
така свикнах.Иначе не знаем още какво ще е

Както и другите мамчета от сърце ти желая слънчево настроение през целия ден, да остане незабравим за вас, не мислете за нищо друго - отдайте се изцяло на празника, за да може да съберете хубави спомени, които да разказвате на бебка после.
Приемете днешният ден и сключването на брака като потвърждение на вашите дванадесетгодишни чувства, не се стряскай от халките и подписа.
)
. А за халката и аз вече не я нося от една седмица, защото са ми надути пръстите.

Много любов и вечно разбирателство ви пожелавам! И ако има сълзи да са от щастие!