КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 34

  • 26 359
  • 596
# 270
Тука съм още 10-ина минутки  Laughing
Къде изчезна бе Зиче,притесних се  Blush

Миме,пак си се разработила бееее.Ей страшна си   bouquet
Виж целия пост
# 271
Излизахме с децата навън и за това ме нямаше . Hug Hug Hug

Приятна събота и неделя МАСТЕРЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ защо не хванеш автобуса и да дойдеш утре към нас аааааааааа newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 272
Здравейте.
Много ми се спи и мисля да си лягам .Не,че съм се изморила.
Днес нищо не съм свършила.Починах си много добре.
ЛЕКА НОЩ НА ВСИЧКИ И ПРИЯТНИ СЪНИЩА.

       
Виж целия пост
# 273
Къде сте бе кокони?
Аз бързам да се върна, а то....... няма никой!
  
       Самота, самота , само тя ми остана без вас! Самотаааа аааа аааа!

Аз чакам, чакам вече час,
да се върне поне една от вас,
но уви, ето на,
стоя си сам сама!
Дали на биричка  седите,
или над пържола се потите,
а аз бързах да се върна-
сама да си седя кахърна!


            ЛЕКА НОЩ И СЛАДКИ СЪНИЩА МИЛИЧКИ-ХАЙМАНИЧКИ!
            ЦЕЛУВКИ ОТ МЕН И МОРЕТО!
Виж целия пост
# 274


                                                                       Добро утро на всички!

                                                                                                          Весело утро
                                                                                                            помаха с ръка!
                                                                                                          Закачливо рисува
                                                                                                            теменужни цветя
                                                                                                            по лицето ми сънено
                                                                                                            сияйна зора!
                                                                                                          Пеперудено нежно
                                                                                                            погали душата ми
                                                                                                            лъч светлина!
                                                                                                            Тя засия!
                                                                                                          Шепот напевен -
                                                                                                            поточе игриво,
                                                                                                            гълъбов стон
                                                                                                            дочух в утринта!
                                                                                                         "Добро утро, Принцесо!-
                                                                                                            очи отвори
                                                                                                            и тиха молитва
                                                                                                            към небеса отправи!
                                                                                                          С радост копнежна,
                                                                                                            с благодарност, че днес
                                                                                                            новият ден и на
                                                                                                            теб е дарен!

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51


 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 275

                               



Виж целия пост
# 276
Добро утро и от мен!
Зиче, мерси за кафенцето и тази супер закусчица   bouquet
Малко вицове:
Циганин и циганка чакат междуградския автобус. Автобусът пристига на
спирката и циганинът пита шофьора:
- Друже, цветята таксуват ли се отделно?
- Цветя не се таксуват - отговаря шофьорът.
Циганинът се обръща към циганката и казва:
- Ружо, качвай се, за тебе пари не искат.

Иванчо, защо вчера не беше на училище?
- Бях болен, госпожо…
- Болен, а… А на стриптийз клуб можеш да ходиш, нищо че си болен?
- Не съм ходил, у нас си бях!
- Не ме лъжи, знаеш ли колко добре се вижда всичко от пилона


Една блондинка си продава колата. Брюнетка я пита:
- Още ли не си си продала колата?
- Не питат ме за среща, но нищо за колата!
- На колко км. е колата?
- На 250 000 км.
- Естествено, че няма да можещ да я продадеш!
- Имам един приятел който може да ти я направи на 80 000!
След месец брюнетката я вижда да кара същата кола и я пита:
- Защо караш същата кола?
- Тя е само на 80 000 да не съм луда да я продавам!

Хубав и слънчев ден ви пожелавам

Виж целия пост
# 277
   Добро утро приятелки!
Зиче,благодаря за кафето и закуската.Римар,хубави вицове smile3532 smile3532 smile3532
http://uk.youtube.com/watch?v=DFvoS_Y4PgM&eurl=http://www.yo … com/user/lumixx05
Виж целия пост
# 278

РИМАР,ЯГЕЕЕЕЕ

Пак нещо не мога да спя станала съм в 5ч.УФФФФ омръзна ми това безсъние....но викат че за дъртите хора било нормално... smile3521 smile3521

РИМАР РАСМЯ МЕ СУТРИНТА С ТЕЗИ ВИЦОВЕ...

smile3532 smile3532 smile3532

А ЯГЕТО С НЕЙНОТО МУЗИКАЛНО ОФОРМЛЕНИЕ МЕ РАЗСЪНИ   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 279
    Аз отивам малко да поработя.Ще бъда в Костинброд и може да си прибера късно.Лек и усмихнат ден!
Виж целия пост
# 280
Добро утро мили, скъпи приятелки!

Днес над Варна има облаци, очертава се малко по-хладен ден! Дано!

Дядо Стефчо отиде да вари ракия, дори не съм го усетила. Ако се върне навреме, след обяда ще оберем назрялите домати, да ги затворим пак в буркани, за апетитка. Аз съм сама. хвърлям по едно око на Олимпийските и чакам пощальонката да донесе пенсията на майка ми- днес и е датата.

Голяма скука е като ги няма децата! Още са на Цигов чарк. Посетили много интересни места. Ходили в Ягодинската пещера и Дяволското гърло. Първата много им харесала. Вчера бяха на Рупите, Петрич- музея на Баба Ванга, Мелник, Роженския манастир.... Аз в тази част на България не съм ходила и ще чакам като се върнат, да видя какво са заснели с камерата.

Приятен почивен ден на всички!
Виж целия пост
# 281
    Ако знаете как не ми се излиза от в къщи!Търся в нета карта на Костинброд,а все музика си слушам...http://www.vbox7.com/play:9bc1156d
               http://www.vbox7.com/play:d3cf2db5
               http://www.vbox7.com/play:4965934c
               http://www.vbox7.com/play:94627909
Виж целия пост
# 282
Миналата година направихме един тур в тази част на България.  Минахме през всички пещери, квл.  Ягодинската пещера и Дяволското гърло и мога само да кажа , че са изумителни. Всяка е сама за себе си и  чувството е фантастично.
А в югозападния край често сме ходили-пожелавам ти Танита да идеш някой ден, ще ти хареса.
Виж целия пост
# 283
Да си кажа, де - и в Кубрат съм стъпвала ..................
Виж целия пост
# 284
Яге, не те знам какво работиш, но искам работа като твоята!

Все си в движение, имаш разнообразие!

А аз, в къщи- с един дядо и една баба- да полудееш, малко е! Тя горката не вижда, Стефан пък хем е с две лещи, хем и тежко чува. По три-четири пъти му казвам едно и също нещо, уж до мен идва или аз го търся из къщата, накрая пак не чул.
 Може да ви е смешно, но нямаме тайни от махалата! Така високо си говорим, че всичко се знае! Сестра ми понякога ми прави забележка, че говоря високо и някой току се обърне да ни види! Навик! Ежедневие! Вредни трябва да ми дават!
Идва ми на Марс да отида да живея, вода поне имало, нали съм зодия Риби, все пера, все мия, все се къпя- тъкмо ще си падна на мястото, че и без водомер!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия