КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 34

  • 26 360
  • 596
# 315
didia е на морето
Виж целия пост
# 316
Момичета,при нас бурята обрули много круши и се наложи да ги правя.Но пък нямахме ток докато ги приготвя,та  чак сега мога да вляза.
Виж целия пост
# 317
Яге , снощи бяхме на село (Опицвет до гр. Сливница) и за 1-2 мин. ошушка всичко по градините на хорицата. А сега тук само валя , не е имало буря.
Крушите на сладко или на компот ще ги правиш?
Виж целия пост
# 318
ЛЕКА НОЩ!
Аз вечи си лягам.Не мога да издържам да стоя до късно.Цяла нощ спя,та чак до сутринта.Измарям се през деня,а и на обяд не си лягам.
Танита,браво за поемата.Нямам търпение да я чуя.
Имам идея.Защо  не напишеш химн/песен/ на КГБ върху популярна  мелодия.
Любимият ми компот е от круши,но тази година правих по вече сокове.
Затварят ми се очите и едва гледам,затова ви пожелавам спокоен сън до сутринта.


     
Виж целия пост
# 319
Лека и спокойна нощ , Мими.
Виж целия пост
# 320
   Жабче,нарязах една тенджера за конфитюр ,а останалите-на компот.
   Утре пак няма да съм си у дома,защото днес не успях да свърша.Та сега ще ви направя малък нощен концерт.
Виж целия пост
# 321
Ей срам ме Фаща , кви сте пъргавелки всичките.  Blush
Аз нищо не слагам освен едни чушлета.  Flutter
Днес усетихте ли земетръса софийски момичета? Аз го усетих , гадно е да си легнеш в 3 и в 6:25 да те събуди земетръс.  hahaha
Виж целия пост
# 322
     Аз не съм го усетила.Нощес имаше много силен вятър тук.Свиреше в комина като през зимата.Тропаха разни тенекии,включваха се аларми .Бора пред къщи се наклоняваше така,като че ли ще се изскубне.
http://www.vbox7.com/play:0c858f14
http://www.vbox7.com/play:405e790e
http://www.vbox7.com/play:9a453614
w.vbox7.com/play:a4a0859f
Виж целия пост
# 323
То цяла нощ е вилняло при теб. Щерката каза , че за няколко минути е била бурята. Ние като се прибирахме нощес по околовръстното беше ужасно , паднали клони , боклуци... типична гледка за БГ.
Много е страшно с тез борове , ние нашия преди години го отрязахме , че при ветрове удряше в къщата. Сега имаме малки борчета само и по-далече от къщата , но пораснат ли и те под ножа и засаждаме нови малки.
Виж целия пост
# 324

Лека нощ на всички. До утре.



Весели сънища.
Виж целия пост
# 325
     Лека нощ Жабче!http://www.vbox7.com/play:417d52e0
             http://www.vbox7.com/play:515f1ffc
             http://www.vbox7.com/play:94265379
             http://www.vbox7.com/play:6085a735
Виж целия пост
# 326
ЛЕКА НОЩ, МИЛИЧКИ!

УТРЕ ДА СИ ПОСПИТЕ ПО- ДО КЪСНО, ЧЕ НАЛИ Е ПОЧИВЕН ДЕН!

ПО-УМЕРЕНО РАБОТЕТЕ, НИКОЙ НЯМА ДА ВИ ПРИЗНАЕ ТРУДА!

ЗАТОВА ПО-ЯВАШ, ГО РАЗДАВАЙТЕ!

                                                       СЛАДКИ СЪНИЩАААААА!!!!!


newsm47 newsm51 newsm10 luvbed
Виж целия пост
# 327

    Лека нощ Танита!http://www.vbox7.com/play:6e7157b6
Виж целия пост
# 328


    Бабки сладки,много ви харесвам,но престоят ми тук(при мама) е към края си.Моето мъжле пристигна днес и утре ще си тръгваме   Tired
    При следващото идване веднага ще се обадя.От Варна не мога да пиша,понеже в залите няма кирилица Sad
    Приятно изкарване на Балани и ще чакам за снимки!!!!
    ЛЕКА НОЩ НА ВСИЧКИ БУДНИ!!! Hug
Виж целия пост
# 329
    Лека нощ Мел! Ще те чакаме пак да дойдеш!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия