КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 34

  • 26 360
  • 596
# 360
Благодаря Ви, Янче и Тоничка. Май при вас е много хубаво. Честит Рожден ден на Криско на баба Тайна - да е живо и здраво детенце с много късмет в живота и да не забравя баба си.  smile3525 newsm51
Виж целия пост
# 361
ДОБРЕ ДОШЛА MAYA 50




Смених сайта за картинки.Сега вижда ли се картинката?
Тайна,съжалявам много!
Зиче,благодара за точното стихотворение.Днес на обяд си викам:защо да не замажа тавана на банята.Та се тръгна една...Последва тоалетнатната,после коридорчето до тях и така до сега.Само дето ние сами си правим ремонта.
ЯНЧЕЕЕЕ,много се затъжих за тебббб.Стягай се в кръста и с ела тази седмеца.
Виж целия пост
# 362

Стои си Свети Петър на вратата на рая и гледа някакъв ту влиза, ту излиза. Гледал го, гледал го, па му казал:
- Абе я се стегни бре - или влизай или излизай!
- И аз това искам, ама тези от Пирогов нещо ме мотат…

----------------------------

Българин влиза в супермаркет, взима си два буркана гювеч и излиза.
Касиерката му подвиква:
- Ало, господине, няма ли да си платите?
Учуден той спира:
- Ама как, нали е гювеч?



Манго и Айше седнали да гледат “Титаник”. Гледали, гледали… стигнали до тази част, в която корабът потъва. Манго внезапно започнал да реве.
- Защо ревеш, бе? За хората ли ти е жал, че се удавиха? - попитала Айшето
- Не ма, виж колко желязо потъна!!




 
Виж целия пост
# 363
МИМКА НИЩО ПАК НЕ СЕ ВИЖДА ОТ ТОВА ДЕТО СИ ГО СЛОЖИЛА .... Sick Sick 

КОПНАХ ГО ДА ВИДИМ КАКВО ЩЕ ИЗЛЕЗНЕ ПРИ МЕН.....






Нищо не става Мими не взимай картинки от този сайт ако нямаш сайтове за картинки кажи да ти пусна
Виж целия пост
# 364
Добре дошла , maya50 !
Виж целия пост
# 365
Зичеееее, не ме хвали много, ще се възгордея! Ха, ха, ха,хааааааааа!

Мая 50, добре дошла! Да не забравя: При нас се влиза освен с мерак и с виц. Така че чакаме си вица, или вицовете! Какво да правиш- традиция! Хи, хи, хииии...
Смятам, че ще се чувстваш добре при нас защото- е весело, подкрепяме се, уважаваме се, обичаме се, сутрин след като си измием очите, първата ни работа е да влезем във Форума, и не на последно масто ще ти е добре ЗАЩОТО СМЕ ГОТИНИ!!!
 
Янчеее, колко дни останаха до срещата?
Виж целия пост
# 366
Мими , аз виждам две рози - цикламено -лилави. Това ли е?  newsm78
Виж целия пост
# 367
Танчееее има за какво да се възгордяваш за това даваййййй.... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Пък и аз казвам това което мисля. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 368
Бе и аз виждам на Мими картинката , а вие не , е как става това.  Joy Joy Joy Фокус мокус  hahaha
Виж целия пост
# 369
Розичките са като на Зиче.Смених сайта.Защо другите не ги веждат освен Жабка.Какво става?
 http://www.vbox7.com/play:ddba3528
Виж целия пост
# 370
 
Поздрава който е пуснала Мими за РД на Криско е този:



Виж целия пост
# 371
Жабче сега го виждам когато ти го показваш . Peace Peace Peace
Значи Мимка ти бъркаш нещо пилееее копираш някакъв адрес който не трябва . newsm78 newsm78 newsm78 newsm78




Това което копирах от Жабче излиза ...и при мен

Виж целия пост
# 372
Зиче , ако имаш регистрация в сайта от който Мими пуска картините ще ги виждаш.  Hug
Мими директно от сайта с картинки го копирай , че от галерията дето са ти качени не се вижда от другите.
Виж целия пост
# 373
аааааааа такава ли е била работатааааа newsm78 newsm78
Дайте сайта де да се регистрираме и да виждаме и ние......... Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 374
Зиче е това е сайта http://photobucket.com/ , ма Мимка да се поправи , за да е по-лесно на другите.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия