Сега е лято и сме щастливи, защото ще гушкаме Ноемврийски бебета ревливи

  • 15 796
  • 283
# 210
Добро утро на всички  Hug
Виж целия пост
# 211
Добро утро и от мен!
Виж целия пост
# 212
Добро утро и от мен!

Пепнке, сън те не хваща  hahaha Мерси за закусчицата, ама дай и по кафенце и нещо здравословно  Laughing

Комарче, аз съм на консултация чак септември, че онзи ден бях. А за контракциите по-добре сподели ама непременно кажи, че не са болезнени.

Относно кърменето и захранванването смятам повече да не вземам участие - има достатъчно теми и статии по въпроса, така че който се интересува да прочете и да реши сам  Peace Благодаря на Комарче и на Пух за това което са ни предоставили за четене   bouquet

Ако искате вижте тук: http://mamaznae.com/wp/

Преславка, добре дошла!

Теодора, никога не ми се е случвало подобно нещо с гърдите. Отивай на лекар и дано да не е нищо сериозно  Praynig

Лейдибейби, оправяй се бързо  Hug

Саса, айде стига с тая работа и да пием по кафенце  Wink





Виж целия пост
# 213
Добрютро!
ladybebi, бързо да се оправяш Hug
Yanoren, аз гледах такава количка. Беше Чиполино, ама не помня Пуки или Джема. Не мога да ти пусна линк, че днес нета ми е под всякаква критика. Иначе и двете съм ги виждала на живо.
Преславка, добре дошла 55
teodora24, и аз сутринта се събудих със залепнала тениска, но не беше кръв. Явно е коластра. Отивай да те види мамолог. Аз съм много доволна от моя - Свещаров. Имах проблеми преди няколко години и той ги реши бързо и безболезнено.
Виж целия пост
# 214
 Чакай малко Петенце може утре  или в неделя . Ще ти пиша но лични.
Виж целия пост
# 215
 smile3558 smile3558 smile3558
Добро утро!!!!!!!!!!!!!!!
Виждам пепенка вече е направила закуската и кафето-значи точно на време се включвам smile3521
Виж целия пост
# 216
Добро утро  Hug

Пепена, направо страх ме хваща - явно като дойде бебо в следващите 10-15 години няма сън  Mr. Green

Относно кърменето и захранванването смятам повече да не вземам участие - има достатъчно теми и статии по въпроса, така че който се интересува да прочете и да реши сам  Peace Благодаря на Комарче и на Пух за това което са ни предоставили за четене   bouquet


Naughty Много съм съгласна. И да добавя, вече от мое име, че вклЮчвам в темите табу и храненето на бременната. Всеки сам си решава, в моя случай предпочитам да имам повече информация, преди да реша и съответно не разбрах защо сума народ се нахвърлиха да обясняват колко съм крайна само защото повторих какво беше казано на лекциите за родители тук. Жанета и Диди76 - това че мнението ви се различава от това, което написах, не значи че вашето е задължително правилно и аз изпадам в крайности - не съм ви квалифицирала никак, недейте и вие.

Теодора24, за пръв път чувам за такова нещо. Аз бих се консултирала с лекар.
Виж целия пост
# 217
Добро утро народе.
preslawka, добре дошла и леко бременеене.
Гледам и мама Анна се е включила.
Мацки някоя беше пуснала линк на един документ( мисля, че се подписва при избор на секцио)за плюсовете и минусите на нормалното раждане и секциото.Ако не представлява трудност може ли пак линкчето.
Лек ден на всички.
Виж целия пост
# 218
Maми, хайде стига вече спорили по темата, все пак сме тук да споделяме мнениея, преживявания, а не да даваме оценки  Hug

Преслава, добре дошла. Попадаш на точното място   bouquet
Виж целия пост
# 219
Добро утро!
 
Пепена,повече такива палачинки да не си показала, Heart Eyes направо лигите ми изтекоха!

Пух, благодаря ти за изчерпателната информация, определено научих доста неща за кърменето и вече си изградих твърдо мнение и становище!

Тук в централна българия е доста прохладно и днес се диша. Желая ви приятен ден!
Виж целия пост
# 220
Здавейте, сладурки и тумбачета!  Hug
Как сте в тази жега?
Нямаше ме няколко дни, от понеделник следобяд, защото милото по спешност ме закара при брат му и децата, защото баба им беше мн. зле и на следващият ден е починала, та обстановката изобщо не беше "здравословна" за мен и бебка. Но всичко приключи и вече сме си у дома. Сега ми е малко странно, тази нощ почти не спах от какви ли не мисли, които препускаха в главата ми  Tired
Тази сутрин отидох да ми източат кръвчица за антитела и ще чакам резултатите.
Сега се връщам назад да почета какво сте писали тези дни и по-късничко пак ще се включа Peace
Хубав и спокоен петъчен ден на всички ни! Praynig Hug
Виж целия пост
# 221
Здравейте, банда  Hug
Мишленце, радваме се че си тук. Съжалявам за бабата на половинката ти.
На новодошлите  welcome
Още не сме тръгнали да почиваме  Sad цяла нощ работихме, и сега ми се спи и две не виждам - само едно и три  Laughing
Виж целия пост
# 222
Шамс - не съм си и помисляла да да ти давам акъл как да си гледаш бебето! Не виждам някъде да съм писала, че си крайна а просто като теб изразявам лично мнение! Наистина съжалявам ако си се почуствала засегната - не съм го имала за цел! Ако има и други обидени  Peace bouquet Peace!
Виж целия пост
# 223
Здравейте мацки и татковци... Как сте? Надявам се всички сте в добро здраве! Аз работя по малко, че нещо ме мързиии...

Желая ви лек и прохладен ден   bouquet
 
===как се прави,колко години са годни тези клетки,от кого могат да се използват,къде ги съхраняват,досега използвани ли са за операции и с каква успешност,колко струва това,кога трябва да го уговориш...===

1. как се прави - ами като тръгнеш да раждаш се обаждаш на екипа и те също тръгват към болницата. На място взимат отпадъчния материал за изследване и след няколко дни ти се обаждат да ти кажат какво количество е годно за замразяване.
2. колко години са годни тези клетки - не попитах - момичето каза, че до 18 години на детето са моя собственост и на татито (двамата сме включени в договора), а след това предполагам стават собственост на детето... Не съм чула да имат срок на годност по принцип...
3. от кого могат да се използват - най-вече от самото дете. С останалите роднини и близки съвместимостта не е пълна, а дори може да е минимална. Стигат за човек с тегло 80 - 100кг.
4. къде ги съхраняват - не зададох директно въпроса, но останах с впечатление, че в БГ и то дори в самата сграда на клиниката - НО може и да те подвеждам в момента...
5. досега използвани ли са за операции и с каква успешност - използвани са - разбрах само за левкемията (засяга предимно деца) - до колкото разбрах лекуването е успешно.
6. колко струва това - 3`100.00 лв. - приблизителна сума - с финансите (и май с всичко останало) се занимава милото и аз не съм особено запозната... Аз реших къде, а той останалото...
7. кога трябва да го уговориш - със сигурност преди да родиш  Wink . Клиниката в която аз замразих обаче от вчера до 10.09.2008 г. са отпуска и няма с кого да се сключи договора...

Надявам се да съм отговорила на основните ти въпроси - НО - препоръчвам ти да се свържеш директно с хората при когото би желала да замразиш - не искам да те подвеждам с погрешно разбрана от мен информация!

Лично аз замразих, защото не бих си простила, ако с детето ми се случи нещо, а аз не съм го направила - просто си държа съвестта чиста, а съня здрав поне в това отношение. Пределно ясно ми е, че не можем да предвидим всичко и да предпазим децата от всичко, НО - поне това за което се сетя и имам възможност ще направя всичко възможно да предотвратя.
Виж целия пост
# 224
Здравейте и от мен мамчета.
preslawka, добре дошла и леко бременеене.


Извинявам се че повтарям въпроса си но тъи като никой ни ми отговори.

Момичета някой да знае нещо за бившата окръжна болница в младост.Мисля че сега е СВ Анна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия