"Първокласно" пазаруване :-)......

  • 34 370
  • 402
# 120
Препоръчайте ми магазин в София за раници!
Чудех се дали да не ходя първо да разгледам в "Метро" и в "Калфлан" Rolling Eyes
Виж целия пост
# 121
Препоръчайте ми магазин в София за раници!
Чудех се дали да не ходя първо да разгледам в "Метро" и в "Калфлан" Rolling Eyes
не съм търсила тук моята е поръчах от Франция Пума
Виж целия пост
# 122
Препоръчайте ми магазин в София за раници!
Чудех се дали да не ходя първо да разгледам в "Метро" и в "Калфлан" Rolling Eyes

В Метро имаше доста раници. Разгледай брошурата им. Може да си спестиш търсенето в тази жега.
Виж целия пост
# 123
В софия прес също имаше голямо разнообразие,но и в Метро и Кауфланд има доста.
Виж целия пост
# 124
Я да се запиша в таз тема, която открих случайно и искам да следя, защото тук намерих много полезна информация....
...че то ние още нищо не сме подготвили за нашия първолак. Е, с изключение на ремонта на стаята и новата библиотека и бюро, които поръчахме.
На родителската среща на нас ни казаха да не купуваме нищо предварително, защото на първия учебен ден учителката ще ни каже какви тетрадки и материали ще са нужни.
Виж целия пост
# 125
и аз ще се запиша да ви следя браво на вас почти сте готови с всичко а ния само една раница сме взели на 04.09 септемри ме викат в училището да платя таксата и тогава ще видим какво ще ми кажат да взимам
каква такса ще плащаш би мила?
Виж целия пост
# 126
и аз ще се запиша да ви следя браво на вас почти сте готови с всичко а ния само една раница сме взели на 04.09 септемри ме викат в училището да платя таксата и тогава ще видим какво ще ми кажат да взимам
каква такса ще плащаш би мила?
таксата за обучение мила ния сме в частно училище
Виж целия пост
# 127
Нашето бюро си стои в два кашона, дано остане време преди първия учебен ден да го сглобим.
Тетрадки, химикали, блокчета и прочие консумативи в нас винаги има в доволно количество, няма да го закъсаме.
Четките ни са номера 0 (2) за тънките и 6 ( 8 ) за дебелите за училище. Впрочем имаме пълен набор от 0 до 16 поне, понеже е рисуването е любимото ни занимание.
За физическо ни казаха къси панталонки, докато е топло, не някакви специални шорти.
Търсим раница на Макуин и дрехи, с които да ходи на училище. Не само за първия ден. Не иска да носи дънки. ooooh! Джинси - едва кандиса за едни.
С какво да ходи на училище? newsm78
Виж целия пост
# 128
Hello,
много полезна тема за  майки на първокласници..  bouquet
Ние още нищо не сме купували мисля,че има време..,
но.. да ми кажете дали някъде срещнахте раница с Наруто,барабар с тефтер и несесер...
Виж целия пост
# 129
Ние си купихме много голяяяма и слънчева раница от магазина на Колев и Колев. Бяхме тръгнали само за обувки, но се оказа, че продават и раници. Щерката много си я хареса, а пък на мен тъкмо ми спести обикалянето. Според мен събира блокче А4, а това ми бяха казали да гледам. Има толкова много джобчета и дупчици - даже нямам идея кой за какво е.
За 35 лв. не ми се стори толкова скъпа.
Виж целия пост
# 130
.....
но.. да ми кажете дали някъде срещнахте раница с Наруто,барабар с тефтер и несесер...

Не съм много спец по разните "мъжки" фолмчета, въпреки че и Танти ги гледа, но там, откъдето купихме нашата, имаше някакви с японските анимета. Дали е Наруто..... Thinking Това е магазина, но те съветвам да идеш на място в някой от магазините, защото определено в онлайн варианта има по-малко неща, отколкото "на живо". Нашата и на племенника ми ги няма, също видях, че в магазина имат с Немо, тук не виждам и въпросните японски картинки.

....
Търсим раница на Макуин..
...

Нещо подобно:
http://www.4ubg.com/?go=products&grupId=333&page=6&new=


гледах ,че има на Макуин раници във магазините на спайдърмен и уинкс-цената им е 40 лева и ние такава ще купим тези на спайдърмен много малки ми се виждат едва ли ще съберат блок 4 а по-големите са по 130 лева #Crazy

http://www.4ubg.com/?go=products&grupId=335&page=1&new=
http://www.4ubg.com/?go=products&grupId=335&page=2&new=
Виж целия пост
# 131
Нашето бюро си стои в два кашона, дано остане време преди първия учебен ден да го сглобим.
Тетрадки, химикали, блокчета и прочие консумативи в нас винаги има в доволно количество, няма да го закъсаме.
Четките ни са номера 0 (2) за тънките и 6 ( 8 ) за дебелите за училище. Впрочем имаме пълен набор от 0 до 16 поне, понеже е рисуването е любимото ни занимание.
За физическо ни казаха къси панталонки, докато е топло, не някакви специални шорти.
Търсим раница на Макуин и дрехи, с които да ходи на училище. Не само за първия ден. Не иска да носи дънки. ooooh! Джинси - едва кандиса за едни.
С какво да ходи на училище? newsm78
гледах ,че има на Макуин раници във магазините на спайдърмен и уинкс-цената им е 40 лева и ние такава ще купим тези на спайдърмен много малки ми се виждат едва ли ще съберат блок 4 а по-големите са по 130 лева #Crazy
Виж целия пост
# 132
Hello,
много полезна тема за  майки на първокласници..  bouquet
Ние още нищо не сме купували мисля,че има време..,
но.. да ми кажете дали някъде срещнахте раница с Наруто,барабар с тефтер и несесер...
И ние търсим раница с Наруто, ако успея да намеря ще е голяма радост Mr. Green. Мисля да проверя в този магазин в Младост 1, за който говори Гита Ог.
Виж целия пост
# 133
Здравейте, от днес и аз съм на вълна "първокласно" пазаруване.
Все още нищо не съм взела. Днес бяхме на обиколка за раница. Малкия хареса това
http://www.pumpal.net/product.php?id=478. и една на Соник. Според мен първата беше по-добра като изпълнение - с анатомичен гръб, дебело дъно.Смятам да го изчакам да е сигурен какво иска,защото като нищо утре ще реши,че новият фаворит е Наруто или някой друг...
Някой се сеща ли се за магазин във Варна с добър избор на раници?
Днес бях в книжарниците АБВ на Чаталджа, на ген.Колев, в двата Мол-а, в спортна зала...
Виж целия пост
# 134
Преди малко направих поръчка от редут на анцузи за момчетата. Може на някой да му е полезно. Не знам какво е качеството - имаше недоволни и доволни от мъжките анцузи на адидас. Но според мен офертата е добра. Анцунг адидас за 13.50 евро. Аз взех размер 126 см в сиво и черно:

http://www.laredoute.fr/vente-survetement-enfant-garcon-adidas.a … 6&prodcolor=2

Това е другия анцунг, който поръчах от този сайт: http://www.laredoute.fr/vente-jogging-prix-mini.aspx?productid=3 … 6&prodcolor=1


От там поръчах и гуменки за физическо. Аз ги взех за 10 лева, а сега са 5.
http://www.laredoute.fr/vente-jogger-enfant-garcon.aspx?producti … tegoryid=30586881

в черно - подплатата е на черепчета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия