"Първокласно" пазаруване :-)......

  • 34 370
  • 402
# 165
И аз съм взела раница Nike, двуцветна, много семпла. За късмет Монката много си я хареса. Днес купихме и гуменки за 12лв Matstar. Доволна съм от техните обувки, купувала съм предимно маратонки. Най-хубавото е, че са с лепки, а не с връзки, защото още не можем да си връзваме връзките.
Виж целия пост
# 166
Купих раница (не оригинална) с Батман - голяма, тъмносиня - 12 лв.
Анцунг - (не оригинален) 18 лв, горнище и долнище.
Маратонки (не оригинални) - 15 лв - №34
Сандали (не оригинални) - 10 лв, същия номер.
Въобще не си пази нито дрехи, нито обувки... дали са оригинални или не си заминават за 1-2-3 месеца. Така, че няма смисъл да хвърлям 60 лв за раница, 50 лв. за анцунг, 35 лв за маратонки и пр. Като отрасне и започне да се вслушва, че трябва да си пази нещата за да ги ползва по-дълго време - тогава да.
Други дребни неща, които вече купих: водни бои, четки, флумастери, моливи - цветни и HB, триъгълници, линии, лепила, химикалки, острилка. Отпреди съм купила пластелини, дъски за тях и ножчета, блокчета №4, гланцови блокчета, ножичка, тетрадки.
Остава да му купим несесер, но мисля да не е зареден.
Виж целия пост
# 167
Аз пак имам въпрос,
ето нашия списък..при нас има точки 21,22,23 и 24,а при вас ги няма защо така. Thinking
Става въпрос за 18-то училище.Да не ни прецакват нещо тия.. Wink
И ние ще купуваме учебни помагала (сборник по математика, нещо по БЕЛ и учебници + уч.тетрадка по Английски), но на РС ще ни кажат кои точно. Така че не ви прецакват само вас  Wink.
Виж целия пост
# 168
Малко глупаво, но може ли някой да ми каже рамерите на това блокче А4, че едва ли скоро ще го купувам, сигурно чак след родителската среща?
Виж целия пост
# 169
И ние ще купуваме още неща(помагала), но на РС-то през септември ще се събират пари и един ще ги купува. Само знам, че по английски ще е около 12лв.

Aннa, нямаш ли под ръка лист за принтер, тетрадка голям формат....? Все е размер А4.
Виж целия пост
# 170
И ние ще купуваме още неща(помагала), но на РС-то през септември ще се събират пари и един ще ги купува. Само знам, че по английски ще е около 12лв.

Aннa, нямаш ли под ръка лист за принтер, тетрадка голям формат....? Все е размер А4.

Аз знам какво е формат А4, ама блокчето не е ли малко по голямо, защото ако е 210/297 няма да има проблем за никоя раница, пък гледам че доста хора се притесняват.
Виж целия пост
# 171
И ние ще купуваме още неща(помагала), но на РС-то през септември ще се събират пари и един ще ги купува. Само знам, че по английски ще е около 12лв.

Aннa, нямаш ли под ръка лист за принтер, тетрадка голям формат....? Все е размер А4.

Аз знам какво е формат А4, ама блокчето не е ли малко по голямо, защото ако е 210/297 няма да има проблем за никоя раница, пък гледам че доста хора се притесняват.

Ми някъде с около по 2см повече слагаш от всички страни. Мисля, че е толкова
Виж целия пост
# 172
240/340 е.
Виж целия пост
# 173
Ние сме закъсали  с гуменките,никъде не можем да намерим номер 37 ooooh! В детските са до 35,а мъжките почват от 38.Шорти за физическо също не намирам,май ще зачакам да видя дали ще им трябват пък тогава ще му мисля.Сума ти време вече обикаляме и нито едно от двете.
Виж целия пост
# 174
Верно ли носи 37 номер? А колко е висок?
Виж целия пост
# 175
Верно ли носи 37 номер? А колко е висок?
Ми май няма 1,30,но е там някъде.В момента е с 35-36,но краката му растат като гъби Simple Smile
Виж целия пост
# 176
Искам да ви питам, раницата вътре, трябва ли да има отделения и някакво джобче? Предполагам, че ще е по-удобно, вашите имат ли?
Виж целия пост
# 177
Четох, гледах и никъде не видях някой да е показал момичешки тоалет за "Първолачка"  Simple Smile
С какво ще бъдат вашите момиченца на първия учебен ден?
Аз търся някакъв дънков костюм с поличка, виждали ли сте? Мисля си за някакво хубаво раздвижено сако или яке с пола, но май още няма никъде.
Навсякъде само летни тоалети още. Прави ми впечатление, че костюмчета за момичета има във вариант пола със сако, но без блуза, което е доста затормозяващо. После пък и блуза да се търси отделно...
Виж целия пост
# 178
Аз имам момче, но също се чудя за облеклото за 15-ти септември.
Засега съм се спряла на черен панталон с някаква цветна риза, но още не съм сигурна. Панталона го имаме, вероятно към него ще избера риза.
Виж целия пост
# 179
Моя ще е с дънки, ризка и маратонки. Ако е студено и яке.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия