Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са различните мнения относно мъжете, които помагат в домакинството?
Какви са мненията за движенията на бебетата и промените в бременността?
Какви са мненията за изследванията и инфекциите по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са различните мнения относно мъжете, които помагат в домакинството?
Форумът има разнообразна гама от мнения по този въпрос. Някои хора смятат, че е естествено мъжете да помагат с домакинската работа, особено ако и двамата работят. Други вярват, че това е важно и че домакинските задължения трябва да бъдат споделени между партньорите. Въпреки това има и мнения, които предполагат, че домакинската работа не може напълно да замени стабилната работа и заплатата на жената, осигуряващи известна финансова независимост.
-
Какви са мненията за движенията на бебетата и промените в бременността?
Форумът обсъжда различни преживявания с движенията на бебето и промените по време на бременност. Участниците съобщават, че бебетата са много активни и ританията стават все по-силни. Относно теченията, хората споделят истории за болезнени разтягания на костите и ставите, които могат да бъдат дразнещи и болезнени.
-
Какви са мненията за изследванията и инфекциите по време на бременност?
Форумът обсъжда изследвания, инфекции и опит по време на бременност. Участниците споделят истории за микробиологични изследвания, инфекции и лечение. Има изразени притеснения относно възможността за цезарово сечение при инфекции, както и опит с лечение и преживявания с болезнени разтягания на костните и ставните връзки.
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
-
Какви преживявания споделят бъдещите майки във форума?

[/size]
А относно боята на водна основа имай предвид, че се изтрива като бършеш прах и че бебето като почне да си хапе решетките и я изяжда
Леглото на Калоян е боядисано с такава (синьо и жълто като при вас) и половината боя я няма. Сега пак трябва да го мажем за бебето



Леле като се ядосах, но все пак запазих самообладание и й казах - бе мойто е нормално, може вашите близнаци да са били по-мънички. А оная продължава - много са ми добре близнаците, ама вашето като нищо не е редовно. И като ий креснах тогава - бе детето си е нормално, просто аз съм дебела. На теб къф ти е проблемът точно, метнах й роклите в лицето и се изнесох и рев, та рев. А милУто ми вика какво толкова й се връзваш - проста е жената. То наистина - тя проста, аз свръхчувствителна, ама една дума да беше казала още и щях да я набия вече
. Така че това си е до структура и мускулатура, дори не толкова и до кг. Аз тежах 48 кг в 4 месец и пак си имах доста голям корем. Направо се чудех как може да тежа толкова малко. Сега обаче наваксах и съм вече към 55 кг и естествено коремът ми е огромен. Няма страшно през ноември ще спадне
А на всичкото отгоре е и на шефа племенница. То нищо му на детето, ама малко е отвеяно, а пък аз нали сега съм с най-якото търпение
Е май ще трябва да си претрайвам
, малииииииииииии- един нахален старчок така ми вдигна нервите............ 
!!!!!.....Аз го гледам него, гледам си корема, загубих ума и дума и така няколко секунди му се чудя на наглоста. Жената зад мен през това време решава да му отстъпи нейното място, но този не-АЗ СЪМ БИЛА ПО-МЛАДА, СВЕЖА ОЩЕ-ТОЙ БИЛ И ИНВАЛИД ДА СЪМ БИЛА АЗ СТАНАЛА!...Е ТОГАВА ВЕЧЕ МИ НАКИПЯ.....
...............и като отворих една уста......ПИСНА МИ ОТ ТЕЯ ДО ДЕВЕТИЯ МЕСЕЦ ЛИ ИСКАТ ДА ИМ СТАВАМ..
нито сега, нито когато и да било вече, никога няма да ставам на такива като него-САМО НА БРЕМЕННИ ВЕЧЕ,... жените около мен се притесниха да не ми било станело лошо и ме зауспокояваха, почнаха и те да му се карат, а стареца слезна скоро-бил само за две спирки-така отговори на един мъж който почна да го кара да седне на неговото място

... Ама така ще е - ноември ще ни мине...
! Вчера попитах, ама явно............, та да попитам отново: вашите бебчета как са се разположили сега
, ама няма значение как - важното е да сме добре и двамата
Вчера си пуснах рутинните бремелински изследвания и се оказа, че има наличие на белтък в уината. В четвъртък съм на ЖК и да видим какво ще каже там док. До тогава се надявам и с кардиолога да сме понапреднали. Стискайте палци да се окажат бели кахъри
Повече в четвъртък след консултацията 