Трети месец мина вече , Февруарче вече е човече!!!

  • 18 842
  • 293
# 105
Хайде официално да ви се похваля бремелинки сладки - днес аз и Маринушка станахме американски граждани - церемонията по клетвата беше интересна (значително по-интересна беше тази на родителите ми, но в крайна сметка резултата е същия).
По повода искам да ви почерпя мацки, специално избрана здрвословна храна, която може да се намери за сезона дори и на някоя мама много да и се преяде Simple Smile Месото го отбягвам и аз затова наблягайте на плодове и зеленчуци Simple Smile :


Церемонията трая реално не повече от 20 мин. Голямото чакане беше докато ни настанят в съдебната залата и всеки си заеме мястото на столчето (тоест дълги скамеики като във църквите). Имаше 144 човека от 39 различни страни. Всеки чакал с години да достигне тези заветни 20 минутки. Настаниха ни, учтиво ни прочетоха привилегиите и предимствата, облагите и задълженията на американския гражданин и не след дълго ни накараха да станем за да посрещнем "негово величество" съдията който щеше да ни обяви по-късно за американски граждани Simple Smile Той ни поздрави и седнахме, след приветстваща реч ни накара колективно да станем, да вдигнем дясната ръка и да се закълнем като повтаряхме след него Simple Smile Общо взето след колективното "Заклевам се ..... Помогни ми Господи" всичко свърши и съдията ни поздрави и офейка. Други служители ни раздадоха сертификатите, последваха снимки и се озовах с един лист хартия който ми се стори нищожен отрязък, който сложи край на много трудности през които бяхме преминали през последните няколко години. Хубаво е - усеща се едно голямо облекчение, голям товар падна от гърба ми... Реално ми трябваха няколко минутки да осъзная всичко това - не знам заради хормоните или каквото е там, очите ми се нсълзиха но не успях да се разплача. Благодарна съм на съпруга ми който до последния момент е с мен и ме подкрепя във всяко мое решение, благодарна съм на родителите си които ме подкрепяха от началото до край, благодарна съм на Господ, че ме е дарил със семейство (съпруг и родители) което успява да се пребори с трудностите и във важните моменти остава непоклатимо до мен - да са ми живи и здрави всичките. Уффф много на чувства го ударих, но просто съм доста развълнувана - разбира се че успях да направя някой снимки, тоест брат ми направи в залата, но повечето са от града. Ако някой му е интересно - ето линка http://community.webshots.com/user/CharmingMarina - снимките са в първия албум - The Beauty of Chicago
Нямаме търпение да се прибираме вече при татко. Дано паспортите ни дойдат по-бързо за да не разваляме направените планове за връщане на 4-ти септември.


Добре дошла на новата мама - леко бременеене сред нас *hope

Толо - пази Боже миличка - не трябва да си мислим такива работи - моля се както аз така и всяка от нас-  всички дечица да са живи и здравички. Не позволявай страшни мисли да те подтискат и притесняват. Мисля че yanast е много права - когато сме бременни се заглеждаме в много повече детайли когато видим дете или бремелинка.


П.С. - Между другото - сакото е откопчано че бебо ми щръкна корема доста последната седмица Simple Smile и ме достраша да не хвръкне копчето на сакото и да оцеля съдията Simple Smile Съжалявам много за дългия постинг - обещавам че повече няма Simple Smile  Peace

Виж целия пост
# 106
Момичета отипишете ме от списъка моля. Днес разбрах, че бебето ми е мъртво.

 Много ми беше приятно в темичката. Страхотен отбор   bouquet Лека бременост на всички
Виж целия пост
# 107
milf много съжалявам миличка, не зная какво да кажа - бъди силна, сигурно е много трудно ... прегръщаме те
Виж целия пост
# 108
milf, бъди силна, мила, и вярвай, че скоро всичко ще се нареди и ще видиш пак  EFP Сега си почивай и се опитай да приемеш това, което ти се е случило. Може и да е за добро.   Hug

^desika^, този линк ли имаше предвид: http://www.indiacurry.com/women/pregcalc.htm? Ако да, нека marin4e да го добави в темата, когато намери свободно време.  bouquet

hamelionche, честито ти гражданство. Желая ти всичко добро и най-вече още един здрав гражданин догодина.  newsm51
Виж целия пост
# 109
milf, Hug поплачи си и гледай само напред.

hamelionche,честито ти гражданство!  bouquet
Добре дошли на новите мамчета!
Аз днес съм на преглед за влагалищен секрет и трябваше да си занеса и  изследванията от биохимичния скрининг.Но вчера се обадих и от болницата ми казаха че не са пристигнали.Дадох кръв на 01.08 и ми казаха че ще станат за седмица.При вас така ли беше?За колко време станаха?Лекарката ми каза че щяла да настоява за повторно изпращане и аз много се притесних да не би нещо да не е наред.

Виж целия пост
# 110
milf съжалявам миличка,

бъди силна, радвай се на хората покраи теб и знай, че всяко нещо в живота ни се случва да ни прави по-силни и в бъдеще пощастливи да се надяваме.
Не губи кураж и когато си готова пробвайте отново.  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 111
milf, и аз си поплаках за теб. стискам палци скоро да имаш нови добри новини, които да ни споделиш. нали знаеш, и след най-дългата и тъмна нощ настъпва зората.  Flowers Four Leaf Clover

hamelionche,  честито! явно всичко изтърпяно си е заслужавало - изглеждаш толкова горда и щастлива на снимките! поздравления   bouquet

dideroncho, ама и ти голям екшън си преживяла! даже малко с елементи на черна комедия - то направо да се смееш ли или да плачеш. разбира се, важното е, че всичко е наред и, че го приемаш от към забавната му страна. айде, вече оттук нататък само лека бременност и приятни емоции!

 Мадами, аз да ви се похваля вчера ходих на 4д видеозон и си видях човечето.  Голямо връткане беше и пак не стана ясно момък ли е или мома. Лекарката заложи на девойка, но предишната заложи на господин - иди, че разбери. Очевидно пак ще чакаме. Важното е, че и двете разновидности са добре дошли вкъщи  welcome
 Иначе доки каза, че тежим 150 грама, което доста ме озадачи. На вас не ви ли звучи твърде много?!?!  newsm78 Беше в края на работния ден и няма да се изненадам, ако нещо се е заплеснала - изглеждаше уморена. Чухме му сърчицето и му направихме чудни клипчета и снимки. Любими са ми 2 снимки: на едната се виждат само 2 ходилца на краченцата с мънички пръстченца на тях (а аз си имам фетиш към бебшки краченца и обувчици  Rolling Eyes). На втората снимка бебо е в цял ръст и си смуче палеца (представяте ли си?!?!). Има и друг вариант - да се е плеснал по челото и да си казва:  smile3555 Как можаха да ми се паднат откачени родители и лекарка садистка?!? Имам чувството, че бая го притискаше лелката... Ама както и да е.

 Желая ви успешен и много усмихнат ден!   bouquet
Виж целия пост
# 112
Мартеничка, ако имаш възможност качи снимки в албумчето да видим бебока.   bouquet
Виж целия пост
# 113
Milf,съжалявам миличка!Бъди силна и горе главата.Всичко ще се оправи вярвай в това.Hamelionche честито и от мен.Късмет и здраве на цялото семейство!Doderoncho извинявай но и аз се посмях на твоите преживявания.Добре че от време на време някой ни рзсмива.И момичета спрете с лошите новини.Лек ден и много усмивки!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 114
Milf, Hug и от мен!По тона на постинга ти някак усещам,че приемаш нещата философски(доколкото е възможно).Така и трябва.Поплачи си,потъжи малко и след това гледай напред.Сигурно си мислиш,че не е справедливо.Така е,но всяко зло за добро.Още веднъж  Hug Hug

   Hamelionche,ЧЕСТИТО!Това,което си написала за семейството и подкрепата е трогателно!Ако ти бяха дали думата пред пълната зала накрая всички щяха да си поплачат,не само ти newsm45 Дано не ви бавят с паспортите и всичко мине по план.

  m.mega,резултатите от БХС(ранния) стават за един ден.Незнам до Варна докато се организират да ги изпратят-сложи ги 2 дни.Може и да са ги изгубили..Дано не са,но ако искаш отново ранен БХС той се прави до 13 г.с.+ 6 дни,така че побързай.
Аз днес ще си взема резултатите.

Dideroncho,ти просто ме разби!Наистина си била като герой в черна комедия.Пази се повече!
 вижте този магазин за детски мебели-www.pierro-bg.hit.bg
Виж целия пост
# 115
Милф, много съжалявам и ти пожелавам да бъдеш силна и да се зарадваш отново на положителен тест Cry
dideroncho, да се стягаш Hug
hamelionche, честито ви  bouquet гражданство

Мен днес ме понаболява отново коремче, тъкмо си помислих, че почвам да се оправям, 2 дни бях екстра, а днес пак Tired
Виж целия пост
# 116
blueberrygirl, ето я първата фотосесия на бебо  kyllmg:
http://picasaweb.google.bg/Marta.Stanislav.Stoyanovi/12082009
Виж целия пост
# 117
Мартеничка супер са снимките на бебока,

аз като бях на ранния скрининг така и не ме пуснаха на 4д. Д-р Цолова реши, че нямало смисъл тъй като бебчетата били много малки и грозни тогава  #2gunfire
А аз бях достатъчно изнервена, че я чаках 20 мин да се сети да дойде на работа, при което тя дойде вкисната и ме претупа точно за 10 мин.

Аз утре съм на преглед и се надявам всичко да е наред с моето сладурче. Така се надявам от тук нататък само добри новини за всички. Praynig
Виж целия пост
# 118
milf , искрено съжалявам  Hug Вярвам че покрай грижите за по-голямото детенце, бързо ще ти мине  Hug

*hope, добре дошла! Най-много се радвам на мами, които въпреки трудностите  са постигнали заветното човече!   bouquet

dideroncho, аз не разбирам кое точно му е смешно на твоя разказ?!  newsm78 не знам какво да ти кажа - яж, пий кафе, лежи.... де да знам.. само внимавай с това припадане... не само за бебето, ами и за теб Naughty

hamelionche:
първо - честито   bouquet
второ - благодаря за почерпката; по чиста случайност днес съм си купила от всичките неща дето си ги постнала като снимки, така че аз се чувства и реално почерпена Wink
и трето - абе какъв щръкнал корем, какви 5 лева... нали те видях на снимките Simple Smile ти си си направо вдлъбната Simple Smile Много много много ти завиждам!!! Simple Smile Дано си останеш фина и стройна бременлинка до края на 9-те месеца!!!

Мартеничка, бравос за снимките  Peace все едно си видях моя бебешок!!! Всъщност дано и моя да изглежда така на прегледа в петък... Praynig

Аз снощи сънувах че бебо се върти в корема ми и по едно време скокна на около 1 педя та се очерта много добре на разтегнатата кожа. После адски силно ме заболя кръста и корема, но това не знам и то ли беше сън или е било наистина.. Сутринта нищо ми нямаше...
Иначе мисля че съня е продиктуван от снощните ми поредни опити да усетя някакво движение... и май успях... защото когато ставах към 4 за wc нямаше нищо... Но ще видим Simple Smile

И да ви се похваля - от понеделник /не знам дали заради отпуската, дали заради гузна съвест или защото вече се чувствам добре/ но работя на пълни обороти и съм много горда със себе си  Sunglasses

  bouquet  bouquet  bouquet за всички и МОЛЯ!!! Само хубави новини занапред!!!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 119
Здравейте и от мен тази сутрин, аз мислих да напиша доста неща докато четях, но като прочетох за milf ми стана много тъжно, хубавото е, че си имаш още едно сладурче мила, а скоро съм съвсем убедена, че отново ще видиш 2те чертички и ще бъдеш най-щастливата мама на 2 сладки дечица, само не се отчайвай, знам колко е трудно и едно е да се каже, а друго е да се направи, но трябва да гледаме напред... Hug

Добре дошла и на *hope исках да кажа, пожелавам лека и усоешна бременност, защото си преминала вече достатъчно трудностти, дано от тук нататък животът ти и грижите покрай малкото бебче бъдат само песен за теб:)

dideroncho, аз също първо се посмях, ама като се замисля аз как бих се чувствала в такава ситуация, много кофти, припаднала си 2 пъти, надупчили са ти ръчичката, абе гадничко, ама важното е, че сега си добре, а най-важното е, че и бебчо е добре, а сега и като напредва бременността, ще ти става все по-леко и по-спокойно, поне до 6тия месец, нали:)

хамелеонче: честито и от мен, заслужила си си го, сега може и да си поплачеш малко и да се зарадваш и после право напред:)))

Мартеничка, видях ти снимчиците, много мило ми стана, дано и нашият бебчо да е толкова жизнен и да се вижда така ясно, пожелвам ти още много такива сладки и мили снимчици, а след още 6 месеца да се гушнете и на живо с малкото мишле:)))

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия