Балет или художествена гимнастика?

  • 139 579
  • 565
# 345
Заниманията в 5-то ОУ ще се състоят вторник и четвъртък от 14.30 до 16 часа.
Възрастовата група е ПГ и първи клас.
Виж целия пост
# 346
някой има ли координати на клубовете на симона пейчева и елизабет колева? гугъл няма  Laughing
Виж целия пост
# 347
На Симона е на ст. Васил Левски, а на Елизабет в 5 то у-ще.
Виж целия пост
# 348
извинявам се, може би не поясних - имам предвид сайт, телефон, мейл...
Виж целия пост
# 349
В 125-то СОУ Адела Димова набира желаещи за тренировки по художествена гимнастика. Заниманията са в събота от 14,30 часа по час и половина.
Виж целия пост
# 350
гугълнах я набързо, тя е към 18-20 годишна гиманстичка на левски,нали? някакви отзиви  Hug
14.30 е рано, но не немислимо
за каква възрастова група? тел имаш ли? ако не - мога да звънна на самото училище... или през фейбук профила й, ако е тя  Crazy
Виж целия пост
# 351
гугълнах я набързо, тя е към 18-20 годишна гиманстичка на левски,нали? някакви отзиви  Hug
14.30 е рано, но не немислимо
за каква възрастова група? тел имаш ли? ако не - мога да звънна на самото училище... или през фейбук профила й, ако е тя  Crazy

Да, 20 и малко годишна е. Днес ни беше първо посещение при нея, но не и първо на художествена гимнастика. Детето е повече от доволно- мила, усмихната, ненатоварва излишно, обяснява добре, спокойна е. И най-важното за мен- малката посещаемост на тренировките. Аман от школи и треньори, в чиито часове се събират по 30 деца.
Телефонът на Адела е 0878 199 932
Като цяло възрастовият диапазон е 6+, но едва ли ще откаже включване, то и на повечето места 4 и 7-8-годишните са на едно място.
Часът, мисля, е удобен /или поне на мен ми е/. Поне е през уикенда.
Виж целия пост
# 352
ох и все пак си мисля, че е по-добре балет,ако ще е танци
не ми се иска да става гимнастичка, а за удоволствие + за нея в тозаи случай ще е по-кеф да се гледа в балетна поличка и да има представления детски Heart Eyes
но не мога да намеря през уикендаааа ://///
Виж целия пост
# 353
 12 октомври 2011 г. в 17:00 в Зона Б-5 Залата на „Спортна София” ул.Българска морава и ул. Камен Андреев
1 и 2 клас и предучилищна възраст
Треньор Лили Игнатова
СРЯДА И ПЕТЪК ОТ 17:00 ДО 18:00
Записване на място.
За допълнителна информация тел. 0887 85 32 83

Виж целия пост
# 354
моята дъщеря тренира от три години. Балетът е задължителен като допълнение към художествената гимнастика. Програмата и е 3 до 4 пъти тренировка художествена гимнастика и 1 път балет
Виж целия пост
# 355
Вчера купих на дъщеря ми трико и туфли за балет, но като видях какви са цените на туту-тата и  Crazy,  изрових начин за правенето им. Който не е срещал из нета, да погледне - http://dance-varna.blogspot.com/2011/09/blog-post_12.html
Виж целия пост
# 356
Хитро!  Simple Smile
Виж целия пост
# 357
имам няколко трика за балет ( с пачка) и няколко за художествена гиманстика, които са малки на моята дъщеря
Ако има някоы от Русе, на коыто да му трябват ( за 5-6 годишни деца) да свирка
Виж целия пост
# 358
Нашите трика с пачки ги ползва малката щерка да танцува и да принцесва. Иначе си е избрала бойно изкуство, вместо гимнастика или балет.

Piny
, много мил жест, дано се зарадва някоя малка балеринка. Peace
Голямата не иска да тренира с балетен екип, търси си нещо по-гимнастическо. Crazy

Слънчогледка, идеята е чудесна.   Hug
Виж целия пост
# 359
Здравейте! Попрегледах темата, но нямам възможност да я изчета цялата. Моята дъщеря ходи на танци в ДГ (класически балет, модерен балет, народни танци) от 3-годишна, записах я и на аеробика в НСА, докато аз съм на гимнастика за бременни.  Blush За съжаление обаче във вторник няма детска аеробика, а имам курс. Предложиха ми като вариант да я запиша тогава на худ. гимнастика, идеята мн. ми допадна, ако става и й хареса живот и здраве от декември ще я оставя само там. Та, молбата ми е следната - ако на някоя мама щерката ходи на худ. гимнастика в НСА да сподели инфо, може и на ЛС.  Praynig Както и към всички - за аеробиката малката я обличам с клин и чисти гуменки, трябва ли да й подготвя някакъв специален екип за случая?  newsm78 Намерих тел. в нета, утре ще звънна да поразпитам, че днес нали е почивен ден и не ми е удобно, отделно мисля вт. да отида по-рано до НСА и да проверя как стоят нещата на място, но ми се ще да съм подготвена предварително.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия