SuPeRNatuRaL

  • 40 798
  • 713
# 180
Да ме простят значи американците, че им се ядосах на празника.
Обаче всичко друго важи тогава за продуцентите #2gunfire

Виж целия пост
# 181
Да се разпиша и аз тук. Изгледах първи сезон, вчера захванах втори Grinning Филмчето ми е много по вкуса, добре е направено и убиването на духове, вампири , демони и други неживи учудващо не е представено скучно  Laughing
Още едно фенка на Дийн Laughing
Баща им нещо не го приех в тази роля, защото си го имам за Дени от Анатомията на Грей  Laughing
Виж целия пост
# 182
От понеделник-12 януари -  Supernatural по ТВ7, от 23,40 ч.-1 сезон, 1 епизод
Който е пропуснал - сега е момента !
Който не е - да си припомни! Grinning
Виж целия пост
# 183
А новите серии  Cry ????
Виж целия пост
# 184
Мисля, че на 15.01.2009 трябва да излезе новата серия..
Виж целия пост
# 185
ДА, а на 16.01 сутринта рано ще е при нас  Peace
Виж целия пост
# 186
О виждам познати лица в тази тема(те си знаят кои са),които са виновни че така си паднах по Дийн!Чакам го с нетърпение вече! Whistling
Виж целия пост
# 187
ДА, а на 16.01 сутринта рано ще е при нас  Peace



newsm20

О виждам познати лица в тази тема(те си знаят кои са),които са виновни че така си паднах по Дийн!Чакам го с нетърпение вече! Whistling

Не така с лошо в първия пост Wink
Виж целия пост
# 188
И аз нямам търпение вече. Почти съм включила обратното броене  Grinning
Виж целия пост
# 189
Хайде на новата серия Laughing

http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=18e6cd7142724 … 8354286aece3042cb
Виж целия пост
# 190
 Party Ухуууууууууууууууу

Miriel    bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 191
Някой изгледа ли я вече? Simple Smile
Виж целия пост
# 192
Едвам се сдържам. Ще изчакам субовете. Ех, Дийн.... Heart Eyes
Виж целия пост
# 193
Субтитри има вече в юнаците Simple Smile
Виж целия пост
# 194
Субтитри има вече в юнаците Simple Smile

 newsm20
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия