SuPeRNatuRaL

  • 40 797
  • 713
# 270
Ама излязох права Laughing
Виж целия пост
# 271
В смисъл ?
Виж целия пост
# 272
Значи може и да се окажа права - всички окови са счупени и Луцифер пристига.
Виж целия пост
# 273
Оо това е ужасно значи Twisted Evil..ще бъде много глупаво връщането му след това..сигурна съм..
Виж целия пост
# 274
Жесток номер Laughing
Виж целия пост
# 275
Мда, защото току така се връща Луцифер в Ада Crossing Arms...

Ти си много бърза с гледането обаче Laughing Излязоха ли вече субтитри..?
Виж целия пост
# 276
Мда, защото току така се връща Луцифер в Ада Crossing Arms...

Ти си много бърза с гледането обаче Laughing Излязоха ли вече субтитри..?

Охоо, да. В sub.unacs.bg
Виж целия пост
# 277
Аз ще го гледам чак утре Simple Smile Ама аз го казах първа бе Simple Smile
Че така ще свърши сезона и сега наистина незнам как ще устискам до следващия Simple Smile
Виж целия пост
# 278
Понеже гледам,че с много от вас се засичаме из темите за други сериали-казвайте какво ще гледаме сега,след като почти всички свършват????
Аз ще си запазя сериалчето за довечера Mr. Green
Виж целия пост
# 279
Да. Интересното че всичките предположения се оказаха верни Thinking
Виж целия пост
# 280
Имам да гледам целия сезон на "Лост", целия сезон на "Герои", половината от "Бягство от затвора"
Виж целия пост
# 281
Имам да гледам целия сезон на "Лост", целия сезон на "Герои", половината от "Бягство от затвора"

 Shocked eee ти си желязо, не човек Wink Grinning Как се устиска да не гледаш целия сезон на Лост и да си събираш сериите само..

Аз може да подхвана "Отчаяни съпруги" от началото съвсем Simple Smile
Виж целия пост
# 282
Не съм го направила нарочно. Така се получи. Покрай децата успявахме да гледамо по една или две серии от безбройните сериали, които следим. Лост-а има много напрежение и обрати и решихме да го оставим, и без това сериала няма да е с пълен брой серии този сезон. По същата причина спряхме да гледаме и 24 на 16-та серия.
Виж целия пост
# 283
Понеже гледам,че с много от вас се засичаме из темите за други сериали-казвайте какво ще гледаме сега,след като почти всички свършват????
Аз ще си запазя сериалчето за довечера Mr. Green

хихи, запис на края на сезона чак
сега ще съм нещастна цяло лято

а баш на въпроса ти - аз съм си запазила няколко сериала за черни дни
а те, като гледам, дойдоха
Виж целия пост
# 284
Серията си беше много интересна Simple Smile Наистина всички се оказахме по малко прави, даже аз с моето предположение, че ангели и демони играят в един отбор Laughing Радвам се, че въпреки всичко Сам си остана повече човек, отколкото демон. Признавам си, че тази Руби ме заблуди ooooh!..въпреки, че според нейните думи Сам сам се е довел до този момент Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия