SuPeRNatuRaL

  • 40 797
  • 713
# 300
 Heart Eyes Този клип искрено ме развесели,много е готин пича  newsm76
Виж целия пост
# 301
http://www.youtube.com/watch?v=yFMuOoZqlzY&feature=related

Едно забавно интервю с двамата Heart Eyes
Виж целия пост
# 302

Изи, ще взема да си върта стария подпис май Crossing Arms
Виж целия пост
# 303
Ето и любимият ангел  Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=GyPfh_56AeQ&feature=channel


Miriel, махай го тоз Едуард.. Grinning Дийн е къде, къде, по-по-най Heart Eyes Joy

Наречено е най-забавните моменти от сезон 2 Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=pw8E2reBbSM&feature=PlayList& … m=PL&index=36
Виж целия пост
# 304
ето и от мен няколко клипчета Дано ви харесат Wink Wink

http://vbox7.com/play:7eb9a79d
http://vbox7.com/play:4e98a5a0
Виж целия пост
# 305
Момичета, 3-ти сезон колко серии са че имам само 16 ?
Виж целия пост
# 306
Момичета, 3-ти сезон колко серии са че имам само 16 ?


Толкова са. Виж тук  http://www.imdb.com/title/tt0460681/
Виж целия пост
# 307
скоро почнах 3ти сезон. обаче какво не ми допадна - постоянното умиране и съживяване/спасяване от смърт. дори очаквам още поне един път някой от братята да умре и другия да го спаси по някакъв начин... даже ми се струва, че ще стане това - сам ще спаси дийн от сделката, след като дийн е умрял вече.. нещо такова си мисля. Simple Smile
Виж целия пост
# 308
abs, ще е по-яко Peace
Виж целия пост
# 309
аааах, този сериал ми харесва все повече с всеки изгледан епизод. остават ми 3 епизода до края на 4тия сезон и после и аз ще чакам с вас. Simple Smile)) кога излизат новите серии?

очарована съм от тематичните епизоди - коледния, черно-белия, когато дийн беше болен от призрачна болест и умираше от страх беше адски забавен и смешен, когато срещнаха пророк Чък също беше адски интересно и неочаквано! Simple Smile тази руби не мога да я дишам. Simple Smile)) но пък актрисата е готина. кастиел също е симптяга. сега ще се върна да почета малко темата да видя какво сте мислили. Simple Smile))
Виж целия пост
# 310
А, така, време беше да се върне темичката в челните редици. Мисля, че новият сезон започва на 10-ти сепрември.
Виж целия пост
# 311
някъде напред прочетох, че на 13.09 започва.
да допълня - и риалити епизода беше забавен. Grinning
Виж целия пост
# 312
Аз пък знам за 11.09 като начало на новия сезон Laughing
Виж целия пост
# 313
И аз го чакам с нетърпение  Peace Много ми липсват двамата братя  Hug
Виж целия пост
# 314
хубаво е,че сериала не ми се струва изчерпан,различните духове и предизвикателсва,които срещат са много интересни.
Ето трейлъра на сезон 5,на мен честно казано ми е меко казано странен:

http://www.youtube.com/watch?v=8ObcNn3ujLc
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия