(някой сеща ли се от кога можеше, от 4я месец?)когато не пече и не му слагам сенните на количката е ок, голямо зяпане пада, но като има слънце и го пускам да не му пече, се сърди, че не може да види всичко гледа легнал и иска да го носят
вече няколко пъти се прибираме като тати кара количката, с някоя диня вътре, а аз нося бебето

Като го взема на ръце и гледа, кокори се, озърта се, голям образ И ние сме така, ама когато татито е с нас. Иначе мама носи с една ръка Диди, а с другата кара количката

Тони, аз мисля, че от 5-ти месец може да се вдига нивото на количката /наскоро имаше такава тема във форума http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=322356.0/
А как, как стана отучването от приспиването с кърмене?
. Ние си се кърмим по един час и си заспиваме сучейки


Сега все по-рядко има какво да чистим, ама в първите седмици имаше бая материал.
Само че ме вика още да ходя, явно имам доста поражения от бременността, а и от работата преди това.. Само дето като легна по корем хич не ми е хубаво, тия гърди са като камъни да му се невиди.. 
)и я заварвам я с крака я с глава между решетките на кошарата 

най-после,беше ужас преди щото сутиен не понасям и чаршафа все мокър


)




