Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от характеристиките на количката Peg Perego триколка?
Защо косата ми пада и какво мога да направя по въпроса?
Какви са някои препоръки за грижа за венците по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от характеристиките на количката Peg Perego триколка?
Количката Peg Perego триколка е описана като много удобна, с пълно легнало и седнало положение, широка и дълга, с голям кош за багаж и колани, които позволяват на детето да се навежда напред, но не му позволяват да изскочи нагоре. Освен това има стъпенка за второ дете, когато облегалката е в седнало положение. Недостатъците й включват заемане на доста място в сгънато положение.
-
Защо косата ми пада и какво мога да направя по въпроса?
Косопадът по време на бременност може да се дължи на хормонални промени. Препоръчително е да се консултирате с лекар или дерматолог, които могат да препоръчат подходящи продукти за грижа за косата и скалпа. Освен това поддържането на здравословна диета и избягването на стресови ситуации е от съществено значение.
-
Какви са някои препоръки за грижа за венците по време на бременност?
-
Какви са някои препоръки за справяне с косопад и крампи по време на бременност?
-
Какви са някои препоръки за грижа за косата по време на бременност?

аз нямам, даже напротив, вчера хапнах една круша и после трябваше да си резервирам тоалетната само за мен. 
щ
Задължително се обърни към лекаря си за болките, а но-шпа можеш и сама да вземеш, не вреди на плода. Дано всичко да е наред.
Аз витамини не пия, просто гледам да се храня рационално. Между другото богати на магнезий са пъпешите, суровите ядки, тиквеното семе, толкова пъпеши изядох това лято, че съм се запасила за цяла зима.
Обаче днес си го хапнахНе знам,за прчв път от началото на бремеността да ми се прияде нещо.Месото почти не присъства в менюто ми.Просто ми става гадно от него.Да е живо и здраво молото защото си го хапва и заради мен.И при първата бременност бях така.С колограмите съм+3 за сега.Майка ми казва че при първата бременност съм била равна и гладка
а сега съм изглеждала по-добре.Не знам ще видим накрая,но честно казано не е това най-важното.За сега това е от мен.Лек и прохладен ден ви желая!!! 
и сега да се и отчета
), високо разположена, което било много хубаво и добре закрепена и развита, много се зарадвах
И аз й викам; 'Ами да, разбира с,е щом искам да си запиша час за ФМ', та ми обясни, че много хора им се обаждали и забравила какво съм й казала, за какво искам час
Но все пак най-важно е бебчето да е добре (не че на него са му нужни много килограми).