Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от характеристиките на количката Peg Perego триколка?
Защо косата ми пада и какво мога да направя по въпроса?
Какви са някои препоръки за грижа за венците по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от характеристиките на количката Peg Perego триколка?
Количката Peg Perego триколка е описана като много удобна, с пълно легнало и седнало положение, широка и дълга, с голям кош за багаж и колани, които позволяват на детето да се навежда напред, но не му позволяват да изскочи нагоре. Освен това има стъпенка за второ дете, когато облегалката е в седнало положение. Недостатъците й включват заемане на доста място в сгънато положение.
-
Защо косата ми пада и какво мога да направя по въпроса?
Косопадът по време на бременност може да се дължи на хормонални промени. Препоръчително е да се консултирате с лекар или дерматолог, които могат да препоръчат подходящи продукти за грижа за косата и скалпа. Освен това поддържането на здравословна диета и избягването на стресови ситуации е от съществено значение.
-
Какви са някои препоръки за грижа за венците по време на бременност?
-
Какви са някои препоръки за справяне с косопад и крампи по време на бременност?
-
Какви са някои препоръки за грижа за косата по време на бременност?
така че не смятам да се лишавам от консумацията на каквото и да било
но в действителност даже е много по-зле - не говоря физически. Влиза намръщена, с чингел и вадиш думите, разпита ме за разни болести при близки роднини и попални картона ми. Извади си тези картонените календари които им помагат да пресметнат термина и седмиците и ги записа без да ми каже в коя седмица съм. Както и да е - аз си знам в коя съм, просто се изнервих от мълчанието й. После прегледа - беше отвратително груба и ме изпрати след прегледа да отивам да си запиша час за ехограф. Както и да е преглътнах го с единствената мисъл че ниама да ми се налага да се срещам с нея повече понеже се прибирам в България. Обаждам се за ехограф - дават ми час чак за 9-ти септември - откачих повярвайте ми, не стига че тази ме ядоса, ами и детенце не мога видя преди да си тръгна. Както и да е - обадих и се в кабинета и й оставих съобщение (както винаги никога не вдигат като ти триабват) като я помолих учтиво да се обади и ако може да ми запази час преди 4-ти. Да видим какво ще направи. Нищо за лицето не ми каза да ползвам - категорично каза нищо да не ползвам понеже не можело, казах добре ама аз си знам моето. Ах само да с еприбера веднъж

, разбира се, че те помним, радвам се, че си по-добре, много се надявам скоро да се похвалиш с някоя добра новинка, стискам ти палци.
. Когато споделих това с новата ми гинеколожка, тя ме попита дали обичам храната по-малко солена или нормална. Споделих, че по принцип се храня с почти безсолни храни, а откакто съм бременна осолявам повече от обикновенно, даже и прекалявам понякога! Тя се разсмя и каза, че явно бебчо искал да се храни със солено, а това дори било полезно за мен- не ми ставало лошо в жегите! И наистина-винаги, когато е топло аз съм като парцал, а сега-просто супер! Или се ослушвайте за това, което иска бебчо, или яжте малко по-солено! 
знам само че за съжаление няма да съм аз нищо не разбирам


Приказката "Хубава работа, ама българска" важи в пълна сила, но иначе си починахме добре, храната беше страхотна и в изобилие, че доста похапнахме
