Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от характеристиките на количката Peg Perego триколка?
Защо косата ми пада и какво мога да направя по въпроса?
Какви са някои препоръки за грижа за венците по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от характеристиките на количката Peg Perego триколка?
Количката Peg Perego триколка е описана като много удобна, с пълно легнало и седнало положение, широка и дълга, с голям кош за багаж и колани, които позволяват на детето да се навежда напред, но не му позволяват да изскочи нагоре. Освен това има стъпенка за второ дете, когато облегалката е в седнало положение. Недостатъците й включват заемане на доста място в сгънато положение.
-
Защо косата ми пада и какво мога да направя по въпроса?
Косопадът по време на бременност може да се дължи на хормонални промени. Препоръчително е да се консултирате с лекар или дерматолог, които могат да препоръчат подходящи продукти за грижа за косата и скалпа. Освен това поддържането на здравословна диета и избягването на стресови ситуации е от съществено значение.
-
Какви са някои препоръки за грижа за венците по време на бременност?
-
Какви са някои препоръки за справяне с косопад и крампи по време на бременност?
-
Какви са някои препоръки за грижа за косата по време на бременност?



и най ме възмути това,че пак ми искаха пари,но този път не 10,а 20лв.попитах сестрата защо и с недомлъвки ми каза,че не работел с касата (а винаги ми е искал направление и ми е взимал преди бременността по 2.20 за преглед.)Ядосах се,а сестрата ми вика да изчакам доктора да се разберем
,това да не е пазар и да се пазаря за здравето си.Взех си билничния и утре от личния си взимам направление за смяна на аг.Иаз нямам търпение да разбера пола на бебко,но ще почакам оше,чак септември съм при новата док.
, освен втората част, която още не съм си закупила, защото искам да си я взема също на немски има и трета част, в която пък се разказва за посещението й 14 години по-късно на кенийските роднини, третата част май не е преведена още на български.

доволна! Новоизбраната от мен обаче, пак ме шашна, защото таткото е най-заинтересования човек за пола на детето си и когато я попита кога можем да видим пола тя му отвърна- след 7ия месец
