Раждане във ВМИ- Пловдив

  • 108 180
  • 852
# 480

А в какво се изразяват консултациите, след като не те преглежда Thinking?

Ами представям се, показвам си документите от феталните морфологии и изследванията, казвам си болките и мъките и той ми казва да не се притеснявам, да отида 1 седмица преди термин и деликатно ме отпраща.
Виж целия пост
# 481
гледах преди малко във Хирургиите един ценоразпис,разлепен по кабинетите,на него пише такса за един придружител 15лв без легло,с легло 25,имаше го ценоразписа и при родилните зали,не ми се вярва да се отнася за родилното,нали?може би е само за други отделения
Виж целия пост
# 482

А в какво се изразяват консултациите, след като не те преглежда Thinking?

Ами представям се, показвам си документите от феталните морфологии и изследванията, казвам си болките и мъките и той ми казва да не се притеснявам, да отида 1 седмица преди термин и деликатно ме отпраща.

На фона на проблемите, които описваш, след подобни "консултации" дори няма и да си помисля да разчитам на този лекар, ако ще и най-голямото светило да е Peace.
Виж целия пост
# 483
другите пък като се правят на много заинтересовани, при такива проблеми, не ги дробят много по-различни.
и аз да кажа, да се обадиш на Димитрова - знаеш ми мнението за нея, казвала съм ти го, Виолетка дойде колкото с моя инат, толкова и с нейната увереност.
Виж целия пост
# 484
Въпросът не е дали някой се прави на заинтересован или не, а дали може да се разчита на въпросния лекар.
Явно разчита повече на ясновидски способности, след като прегледите са излишни, особено в края на бременността.
Виж целия пост
# 485
Шайн,
понеже си много просветена, бих искала да те попитам-

1.Колко вагинални прегледа са позволени и необходими  при  предлежаща плацента.
2.Колко от гинеколозите биха се ангажирали в последният момент с раждане
За професора мога да кажа, че щом е казал-елате седмица преди термина, значи го е преценил и ще го извърши.Не са му необходими ясновидски способности.Той е професионалист.Точка!
Виж целия пост
# 486
Никъде не става въпрос за вагинални прегледи, а за прегледи изобщо Stop.
Виж целия пост
# 487
Момичета, успокойте се, не бих искала да се получават такива караници. Успях да се видя още веднъж с професора и д-р Коларов, който явно работи с него, защото присъстваше и предишните два пъти. Прегледаха ме, за момента всичко е наред, даже и контракциите ми затихнаха. Дадоха ми телефоните си и ми казаха ако нещо ме обезпокои, да се обадя или да отивам веднага на място в болницата. Ако всичко е наред, ще ме приемат една седмица преди термина, за да се направят необходимите изследвания и консултации и да се направи секциото. Вече съм много по-спокойна.
Благодаря на всички за мненията и за съдействието.  bouquet
Виж целия пост
# 488
Момичета, успокойте се, не бих искала да се получават такива караници. Успях да се видя още веднъж с професора и д-р Коларов, който явно работи с него, защото присъстваше и предишните два пъти. Прегледаха ме, за момента всичко е наред, даже и контракциите ми затихнаха. Дадоха ми телефоните си и ми казаха ако нещо ме обезпокои, да се обадя или да отивам веднага на място в болницата. Ако всичко е наред, ще ме приемат една седмица преди термина, за да се направят необходимите изследвания и консултации и да се направи секциото. Вече съм много по-спокойна.
Благодаря на всички за мненията и за съдействието.  bouquet
  здравей мила насочила си се към най-добрите аз раждах при тях по точно при Коларов но и професора беше там сега на 20.10. и съм изключително доволна от отношението на всички особено на тях.Аз раждах нормално но все пак.Няма да съжаляваш в добри ръце си.Успех стискам палци ако те интересуват някакви подробности пиши на лични.  bouquet
Виж целия пост
# 489
Момичета, кажете ми как стоят нещата с бельото - наистина ли не разрешават бельо да се носи или само на визитация или...?  Rolling Eyes Може и на ЛС да ми отговори някой, ще съм благодарна!   bouquet
Виж целия пост
# 490
Ходиш си с бельо колкото и когато си искаш
Тия селски легенди не са верни
Виж целия пост
# 491
Мерси   bouquet  bouquet  bouquet 
Виж целия пост
# 492
да ходиш си с бельо но за визитация те карат да го свалиш предупреждават те да се приготвиш и после пак си го слагаш.
Виж целия пост
# 493
да повдигна темата малко нагоре, с надеждата за актуални новини...

Раждане при Димитрова? Обаче секцио по желание на родилката..има ли такъв случай?
Виж целия пост
# 494
да повдигна темата малко нагоре, с надеждата за актуални новини...

Раждане при Димитрова? Обаче секцио по желание на родилката..има ли такъв случай?
Преди 4 години раждах първото си дете при нея. Още като ходих на консултации и говорихме за раждането ,като споменах секцио категорично ми отказа , защото нямах никакви медицински показания каза ми :" Ако искаш секцио ,намери си друг лекар да раждаш при него аз категорично няма да те отрежа" . Сега не знам как са нещата , ама тя ми се струва доста принципна и все се допитва до Милчев. Във ВМИ не режат току-така долкото знам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия