Раждане във ВМИ- Пловдив

  • 108 178
  • 852
# 555
Да, всички стаи са отремантирани и изглеждат абсолютно еднакво.
Разликата е само в свиждането и климатиците, което не е много.
Време е да раждаш второто и да се убедиш сама   Blush

Поздрави!  bouquet
Виж целия пост
# 556
да, точно преди една година когато раждах, течеше ремонт и вип стаите се увеличаваха, даже бях настанена в една току що боядисана и още миришеше на боя
за мое щастие при всичкия ми престой и частни и в държавни болници, все съм съумявала да остана докрай сама в стая, особено пък с бебе
абе, щом първия път като раждах във втора градска където има само 2 стаи в цялото родилно отделение, пак бях сама  Joy
някак си не виждам как родата до девето коляно на напълно непознати хора ще влиза с обувките при бебето ми на няколко часа, пък ако ще и 1000 лв да са платили
Виж целия пост
# 557
Аа бях във ВИП стая , като другата жена беше детска сестра от същото отделение . Имаше по -голямо момиченце , което стоеше в стаята  много повече от разрешенето плюс останалата рода .Щом тя като медицинска сетсра не се впечатли, значи не е толкова фатално .Но вероятно ,ако раждам втори път бих избрала обикновена стая точно по тази причина  newsm78

 P.S.Преди две години ,като раждах имаше 6 ВИП стаи
Виж целия пост
# 558
Аз бях във Вип-стая и моята стая беше в началото на коридора - първата в дясно.
По принцип нямаше да избера випа, но така се стехоха обстаятелствата, че имах тежко раждане и не ми даваха да ставам в началото и беше нужно да влиза мъжа ми при мен.
Виж целия пост
# 559
Да, всички стаи са отремантирани и изглеждат абсолютно еднакво.
Разликата е само в свиждането и климатиците, което не е много.
Време е да раждаш второто и да се убедиш сама   Blush

Поздрави!  bouquet
Благодаря! Има време.Не бързам! Ще дочакам още по-добри времена във ВМИ!  Laughing Само живи и здрави!
Виж целия пост
# 560
Всеки си знае Вип или не Вип да е.При мен преди почти 4г беше 100лв за престоя няма значение колко дни.Аз се радвам че избрах Вип.Първо че бях с тежко раждане,не бях със секцио а нормално с форцепс.И едвам ставах до тоалтна да отида.Първо докато ме разберат докторите какво ми е,едва ли не сестрите ми  се подигравах че съм родила нормално а немога да стана от леглото,че ме боляли конците и съм била лигла и тн.На около 5 ден разбраха какво ми е и веднага обърнаха лопатат ааааааа няма и до тоалетна да ставаш , трябволо само да лежа и да се пристягам с колан около таза  ooooh!.Даже и не искаха да ме изпишат но аз не издържах вече там хората лед мен който дойдоха ги изписват а аз вече почти седмица седях там и не искаха ,но разбира се няма как да ме държат насила там.И добрече бях във Вип че да идват майка ми и свекърва ми да ми помагат да ставам и да гледат бебето защото бях найстина доста зле.
Така че според мен ВИП-а си има нейното предимство.Това че влизат външни лица не ме дразнеше то по тази логика като идваха почти всеки работен ден студенти и като се исипеха 5-6 в стая да не би да не са външни и даже и нямаха от тез зелените престилки ами си бяха с тяхните си белите и нямаха и калцуни.Такаче ако ходя пак там пак бих избрала Вип точно заради това че ще могат да идват хора до мен  Hug
Виж целия пост
# 561
CHORLAMATA цената за ВИП стаята е 100лв. независимо дали си за 3, 5 или 7 дена.Те се плащат накрая и се таксуват като дарение.Бебето е непрекъснато до теб.Незнам колко общо са ВИП стаите,но наистина накрая на коридора има обособени две стаи като Випове.Моята стая беше в началото на коридора.До мен момичето също си заплащаше.
Аз съм доволна от условията и от  това,че избрах такава стая.Не ме притесняваше и присъствието на посетителите на другото момиче.
Решението е твое относно избор на стая мисля,че вече си се ориентирала и на базата и на другите мнения на момичетата писали по-горе по въпроса.
Желая ти леко раждане.
Виж целия пост
# 562
Момичета, много благодаря на всички за инфото. Надявам се да се разпиша скоро с един положителен пост Simple Smile
Виж целия пост
# 563
Момичета, много благодаря на всички за инфото. Надявам се да се разпиша скоро с един положителен пост Simple Smile
Пожелаваме ти го и чакаме с нетърпение! Hug
И аз да не остана по-назад и да кажа, че ВИП стайте са 6! Peace Аз бях в такава и не бих повторила за нищо на света! Аз лежа с недоносено бебе 2 кг, а при момичето до мен, което беше само за 3 дни се извървяха лели, баби, стринки, братовчедки и прочие, които не пропускаха да си наврат главата и при моето бебе! ooooh! Бях станала кълбо от нерви....Да не говорим, че примерно си се пуснала гола до кръста да се цедиш /аз бях и доста дни без бебето/, а в стаята нахлува щастливия съпруг на другата родилка.....не че ми пука, но аз никога не съм позволявала мъжа ми да притеснява другата майка в стаята! Като са ВИП трябва вътре да е по 1 жена! Оппа, отнесох се! Embarassed
Виж целия пост
# 564
и аз това имах предвид  Simple Smile
аз в патологична съм била с други девойки - там пък хич не разрешват свиждания и правилно
за дълги любовни разговори си има телефони, скайп, фейсбук и тн т
единият път до мен беше едно момиче, то свястно и много притеснително, но леля й беше сестра в отделението и респективно лелята, майката и годеника стояха по 2-3 часа, че и столчета си примъкваха
търпях ден, два и накрая си ги пратих по живо по здраво
то бива простотия, бива селяния, но на моменти идва в повече
Виж целия пост
# 565
На същото мнение съм - вип-стаите трябва да са единични.
Аз ходих постоянно да се цедя в банята, защото на другото момиче мъжа и беше нон-стоп в стаята.
Виж целия пост
# 566
много ми е интересно как така се води вип , а пък са две жени вътре?
когато раждах там преди 6 години ,случайно ме настаниха във вип, но имаше само едно легло.
на другият ден ме питаха дали ще остана в нея и тъй като отрекох, се преместих в обикновена с 2 легла.
Предимството на вип-а беше и това ,че може да стои при теб придружител.Това си спомням, но може би нещата са се променили.....
Виж целия пост
# 567
Ми и на мен ми беше чудно, но е факт.
Аз преди това лежах пак там, но в оперативната гинекология и ВИП-стаята беше единична
Виж целия пост
# 568
Момичета, здравеите и от мен. Искам да би Благодаря от цялото си сърце, много полезна информация сам си набавяла от Вас.  Hug 
И на мен ми предстои раждане в ВМИ, термина ми е на 02.Април и вече зопочва да ме обзема лек панически страх, но сигурно е нормално.   Щом е така с Вип стаите, то по-добре да си в обикновенна стая.
Виж целия пост
# 569
Аз пак с въпросче, че не остана и всякакви работи ми минават през главата  Confused При нормално раждане дават ли да се разхождаш или трябва да лежиш през цялото време?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия