Радостта ни е голяма, че през НОЕМВРИ, вече няма да сме само двама!

  • 16 895
  • 297
# 165
 smile3518 за Хриска, дано по-скоро разберат на какво се дължи и отново да е в редиците на някоя отчетна група  smile3518
Виж целия пост
# 166
 smile3518 Ох, Господи, защо такива лоши неща трябва да се случват. Направо не ми се мисли как се чувства Хриска. Скоро си мислех за нея, а сега това. Пожелавам й много, много сила, дано да преодолее болката и да се открие проблемът.

Мери, горе главата. Минали сте през толкова трудности. Заслужавате най-после да ви се случи нещо хубаво. Нищо не е загубено, напротив бебето има всички шансове при тази напреднала медицина. Само ти се опитай да му дадеш максимум спокойствие. Сигурна съм, че всичко ще бъде наред  Hug На финалната права си на всичките тези 10-годишни усилия и нямаш право да се отчайваш точно сега   bouquet

Тонеска, добре си се завърнала. Чакаме подробен отчет.

Мирабела, нашият татко няма да присъства на раждането. Не му стига куражът, въпреки че не си го признава  и се прави на много твърд Mr. Green, но предпочита да си го спести. Честно казано на самото раждане аз самата не искам да присъства, но не бих имала нищо против да е с мен в предродилна. Друго си е да стискаш нечия ръка  Twisted Evil, докато те боли. Но за такова нещо никога не бих го притискала.

За стафилококите - наистина на Шейново още от едно време му се носи такава слава. Но едва ли в другите болници е по-различно. Мой познат го бяха заразили със стафилококи по време на операция във Франция. Миналата година пък имаше пострадали бебета от вътрешноболнична инфекция в друг родилен дом (май бившата Тина Киркова, но не съм сигурна  newsm78). При предишното раждане (в Шейново) за щастие нямахме подобен проблем. Надявам се и сега да ни се размине  Praynig.

Добре дошли на новите мами   bouquet. Включвайте се редовно.

Моята микробиология е добра и си отдъхнах. А утре влизам в 7 м. newsm44
Днес ми се обадиха от мебелната къща, от която поръчахме детската стая и казаха, че ще е готова в края на другата седмица Grinning. А по договор срокът беше до края на септември. Направо не можах да повярвам  Laughing. Заводът щял да вдига цените и бързали да изчистят старите поръчки. Просто извадихме страшен късмет. Сега остава и всичко да изглежда така, както е показано в каталога.
Виж целия пост
# 167
Тонеса  Hug
Жалко за Хриси - дано намерят проблема и скоро пак да се включи Cry
За стафилококите и Шейново и аз съм чувала, но е факт също, че от 4 мои приятелки, които ражадаха в майчин дом през последната, две ги изрписаха със стафилококва инфекция, та няма гаранция - не знам на какъв принцип се заразяват бебетата - много странна работа newsm78
Мъж ми 100% ще присъства на раждането - от самото начало го е заявил и толкоз - а ако вземе да припадне - изобщо незнам как ще го вдигнат - нали е 140 кила hahaha
Виж целия пост
# 168
Тонеска- радвам се да те видя пак сред нас HugЧестно казано попретесних се за теб.
Много жалко за Хриска, дано да се разбере откъде е проблема.
За присъствието на таткото на раждането категорично няма да присъства.Аз не го моля, а и той не настоява. Wink
Виж целия пост
# 169
Добре дошли на новите мамчета   bouquet  

mimeto_mss  Да сме живи и здрави пък няма начин да не го избутаме  Peace  А и то не остана - месец и нещо.

 Съжелявам за загубата на Хриска  smile3518  Какви са причините за загуба на плода на този късен етап , че нещо не съм наясно.  Confused

mirabela  Мерси, че ме подсети. Още довечера, ще питам нашия тати на какво мнение е.  Лично на мен ще ми е по-спокойно сякаш, ако присъства. Да има кой да хапя и дращя  Joy
Виж целия пост
# 170
Здравейте момичета!
Аз се завърнах - малко съм ядосана и тъжна, ама сега ще се оправя като съм сред вас!
Добре дошла на Тонеска  bouquet!
За Хриска - нямам думи - толкова ми е мъчно, че направо едвам се сдържам да не се разплача Cry!
Честито на всички за добрите новини от прегледите Hug!
За крем против стрии, май Темичка питаше- аз ползвам бебешко олио, крем против стрии на Дева и други марки, ама скоро ми похвалиха и маслото на Икаров.
Целувки и лек ден на всички Hug!
Виж целия пост
# 171
Много съжалявам за Хриска! Може и да сме си имали пререкания, но това, което й се случва не бива никой да го преживява! Съжалявам!
Виж целия пост
# 172
Тонеска, добре дошла.
Много ми е мъчно за Хриси,тя толкова се надяваше всичко да е наред! Praynig Дано да разрешат роблема и да си има 2-ро бебче Praynig

Моят татко, хич не е сигурен че ще идва, каза ми ако трябва ще дойда...Денчо и моя върви към 120 та май по-добре да не предизвикваме стресови ситуации hahaha

И аз се мажа с с крема на Мустела. Засега нямам стрии,но на доста места четох, че засега няма мазило, което да е доказано че предодвратява или намалява появата.... ако кожата е предразположена ще се образуват, та се мажа по-скоро за мое успокоение

Виж целия пост
# 173
Здрасти, Тонеса, добре се завърнала  bouquet
Дано да си си починала добре Simple Smile)

Много жалко за Хриска, много ми е мъчно Cry  Дано да успеят да решат проблемите, милото момиче, колко ли й е тежко....



За таткото питате - моят мъж няма да присъства най-вероятно. Просто аз нямам необходимост от това, а пък той уважава моето желание. Иначе няма проблеми да е при мен, защото няма да се сблъска с нещо непознато. Не мога да ви обясня защо нямам необходимост обаче, и аз не знам, просто така го чувствам.  Laughing

За стафилококите аз пък чух за Св. София. Възможно е да е истина, възможно е просто да се носят легенди за всяка една от болниците.
Виж целия пост
# 174
Тонеска, добре завърнала се, направо не вярвам на очите си, а и се бяхме попритеснили малко  Hug

Ужасно мъчно ми стана за Хрисето. Милата, не мога да си представя какво й е, дано бързо да се открие проблемът и да я видим в отчетно отново  Hug Praynig

Нашият татко ще присъства, тук е такава практиката и едва ли не е изключение някой татко да не дойде. Дано не пририта и не прибели очите де  Mr. Green

Темичка, аз ползвам олиото на Рок, много съм доволна, и това на Веледа, не знам дали вече го има в Бг. Мустелата верно тежичка идва, ма сега тук нали е 14 градуса, та ще я измажа и нея. Засега нови стрии - йок  Naughty
Виж целия пост
# 175
Като видях Тонеса и направо  #Crazy.Не си се мяркала сто години и какви ли не сценарии измислих.Много се радвам че си пак тук.И да не вземеш пак да забегнеш.  love001

Много съжалявам за Хриска.Аз не съм наясно как е загубила бебето, но много ми е мъчно.Някак не е справедливо това да се случва на жени, които толкова силно го желаят, а същевременно да има изоставени бебчета по кошовете за боклук и в болниците.Изпращам й много  Hug Hug Hug и се надявам скоро да ни зарадва със здраво бебоче.

Нашето тати няма да присъства на раждането.Като студент е присъствал веднъж на нормално раждане и е излизал 100 пъти да си поема въздух.Каза, че няма желание пак да го прави и че не е много приятна гледка. newsm78
Виж целия пост
# 176
Момичета да ви се похваля какъв мъж си имам (пу, пу да не са му уроки Laughing).Днес след като се скарахме по телефона, човека след 1 час дойде в къщи (работи на близо) с една роза Heart Eyes Така ме изненада...дойде само за да ми се "извини" като ми подари розата и беж пак на работа. Някой път много му се ядосвам колко е несъобразителен, но в такива моменти (много е романтичен, когато поиска) направо се чудя как го намерих Mr. Green Много пъти ми е правил такива изненади, романтични , че аз дето съм непоправима роматичка чак се учудвам от къде му ги ражда акъла Grinning МНОГО СИ ГО ОБИЧАМ!!!  Joy Удариха ме май хормоните  Laughing Blush
Виж целия пост
# 177
 newsm10 Браво на този твоя мъж ladybebi
Виж целия пост
# 178
Ейййй, голям сън му ударих днес, добре си поспах този следобяд Mr. Green
Тонеска, на какво дължим тази чест? Thinking Mr. Green Hug Ти се появи, бе, жена Hug Много се радвам да те "видя" пак сред нас, сега вече до Ноември никакво изчезване  Naughty    Heart Eyes

Стана ми гадно, като разбрах за Хриска Sad Не знам какво точно се е случило, но никой не заслужава да изживее подобна мъка Flowers Rose Пожелавам й бързо възстановяване, психично най-вече и в скоро време да е в някои отчетни редици Praynig и нещата да имат щастлив край Praynig


Аз днес ходих до един цветарски център и си купих 3 хубави китки- една голяма драцена, една мъничка декоративна червена роза и една разкошна жълта гардения Flutter Нямам търпение малко да позахлади, за да ги пресадя. Много съм щастлива, защото така хубавко ми украсяват стаята Flutter
Виж целия пост
# 179
Тонеска, добре дошла, много ни липсваше  Hug
Добре дошли и на новите мамчета в отбора.

Ужасно съжалявам за Хриси........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия