Август месец е на състезания,Формула 1 ве4е наближава-Испания

  • 20 901
  • 299
# 30
SILRAI,каква е новата тема?? Wink
Виж целия пост
# 31
Хай
Мимки, 4естита ти диплома. мерси за по4ерпката, аз пък ям от вси4ко и по много.

Криспин, да ти е жив и здрав племенника и много да ви радва.
Гледам, пак темата за и против Бг и за и против Испания сте 4епкали, но нямам време да се вклу4а, те нямама комп, а на работа съм партизанка, но маъ всеки живее там кадето е добре материално, и ме4ате за там кадето е добре емоционално. А за ло6 пример мога да дам ба6та ми на 54 год пак тръгна по света, зна4и положението в БГ май не е много розово. И ни убеждават да не се прибираме, като най категори4ен е свекър ми, На вси4кото отгоре съпруга ми е от Бургас, свекър ми е 6еф на по4ивна станция и вси4ки ме питата кво праим о6те тук. Така 4е колкот и да съм ревливо носталги4но настроена напоследък ,6те виждам БГ на ТВ и даъ боже зимата 2 седмици САМА там.
Виж целия пост
# 32
Мимки, честита ти диплома и аз ще се почерпя от всичко.Със здраве да си я ползваш и дано по бързо да ти влезе в употреба.   bouquet
Вени, това е новата тема!  Wink Ти как си?Как върви бременноста?Ритка  ли бебочка?
Валче, как си бе душа?Караш ли кочето   car003
Тони, вълнуваш се виждам от ваканцията в БГ!Дано си изкарате добре   bouquet
Саби, много са ви хубави снимките!А Йоана е бонбон!  Heart Eyes

Още нещо щях да ви пиша, обаче го забравих  Mr. Green

 Hug за всички ви
Виж целия пост
# 33
Привет момичета  Hug
Мимки честита ти диплома   bouquet и мерси за почерпката
Криспин честит ти племеник и да е жив и здрав и на сестра ти бързо възстановявяне   bouquet Бързо да оздравява Ноелия  Praynig
Значи ще ходиш в Русе аз съм от там  Winkда си изкарате една хубава почивка в Бг  Peace
Марипоса много лоша случка дано да не му остане белег Praynig
Марица много хубави снимки и малката много прилича на теб  Hug
silrai много ти е палава малката щерка  Laughing и на каката и остава малко и ще тръгва на училище какво вълнение   Hug
Дивина наистина наслаждавай се че бързо минават тези моменти и докато се усетиш вече са пораснали  Hug
Саби и твоите снимки са хубави и много е сладка Йоана  Hug и аз съм за инциативата да се показват красивите места които сме посетили в Бг  Peace
Хаиде момичета ще чакаме снимки  Peace Вал и твоите снимки Hug
Тони сетих се ако ходите на Боровец което горещо ти препоръчвам преди да влезите в курорта на пътя на една отбивка един човек продава мед, сладка и много хубаво биволско кисело мляко аз също си купих боров мед обожавам го и мед от мента. Heart Eyes
И на мен Родопите са ми слабост може би и защото имам хубави спомени от детството там ни водиха на почивка родителите на майка ми дядо лека му пръст правеше хубав боров мед с шишарки.Спомням си как ходихме да берем боровинки и вечер на лов на светулки залепвахме си една на челото между другото тук не съм виждала светулки  Thinking
И ние като ходим на Пазарджик да си видя баба и роднините си правим една разходка из България синът ми много доволен остава  Peace
Лека вечер и за всички  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 34
Amigaблагодаря!Имам много приятели там и ще поостана в Русе.Ако всичко е добре,мисля да поразпитам тази година да се запиша в Ангел Кънчев да следвам магистратура.Завърших бакалавър преди 4 години,но в БГ не е достатъчно май.Тук нищо не е сигурно.Русе много ми харесва,
Вал,сигурно към 10.09.ще сме в БГ.Много не ми се прибира,че като се изредят всички приятели,познати и роднини да видят децата................Имам чувството,че сме като говеда на пазара.Но пък ми липсват всички.И ще ми дотегнат някои комшийки,които всеки ден миналата година ме засипваха със съвети.На една й казах,че искам пари,а не съвети и все още не говори със свекърва ми.Беше си харесала едно костюмче на Крис и искаше да сме с него всеки ден.Ето един бисер''Днес времето не е за тези дрехи.Трябваше да му облечеш онова костюмче,любимото ми! #Crazy
Виж целия пост
# 35
Siska,dobre sme zasega ,blagodarq.Pak nqma da mojem da idvame kam vas tazi sedmica,4e nqkoi hora sa na rabota :DOba4e sega kato i pozahladnee se nadqvam da doidem pone vednaj,4e posle.... baby_neutral
Hei,koi e ot Ruse?Da si izkarate dobre-i az sam ot tam Wink
Виж целия пост
# 36
Пак съм писала на латиница #2gunfire
Виж целия пост
# 37
Добро утро моми4ета Hug,
Аз туко Що се врьЩам от Мадрид ,кьдето изпратихме дядо ми .
Силрай_ май не си 4ела последните новини Mr. Green,колата стои прилежно паркина в близост до работата ми с изкривен калник:crazy: и без спира4ки Confused.
4ака си там да дойде и нейното време Mr. Green.

Krispin ,аз си трьгвам от БГ на 11.09 Laughing....,май няма да се видим този пьт Thinking.


ТОНИ, свалих 10 кг Party Party Party Party Party Party Party до тук,оба4е не ми ли4и много ,много Thinking,странно Thinking,аз си мисля ве4е 4е кантара неЩо не е в ред Confused.....Оба4е дрехите са ми голяяяяяями Laughing
Виж целия пост
# 38
Здравеие!Криспин 4естит племеник Hug да ви е жив и здрав.Вал браво за резултата Peace,и аз тях да бада пове4е ама о с моята лакомия Crazy.Сега отивам да си готвя режимни работи  chef.Мимки браво за дипломата Peace.Голяма е трагедияа сас самолета ,като гледм роднините и за се разплаквам а колко много млади хора,бебета ужас.Моя днеска пак е сас цицина направо незнам ве4е не се спира,и все на главата си падат.Хаеде целувки и приатен уикенд  bouquet
Виж целия пост
# 39
mimky   честита  ти диплома  пожелавам ти всичко най-добро.  Криспин честит ти племенник да е жив и здрав  .    Val  как го постигна това с диетите  цели 10 кг.  -  БРАВО .  Аз откакто родих Стефан вечно съм на диета  постоянно се ограничавам  искам да сваля поне още 3 кг . но проблема е че на някои неща не мога да устоя .  УСМИВКИ ОТ МЕН                                bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 40
Благодаря ви момичета за пожеланията,  Hug пък дали ще влезе в употреба, в това много се съмнявам особено тук в Испания, ами важното е че я взех най после.
Браво Вал продължавай в същия дух ако искаш да отслабваш още де. От както съм се прибрала в Испания съм  - 2 кг. което си е нищо, но пък си влизам вече в по малкия размер дрехи. Embarassed Rolling Eyes
Виж целия пост
# 41
mimky ,честита диплома!  bouquetПожелавам ти да имаш много професионални успехи Hug!

Вал,браво и на теб.Кога успя толкова много ooooh!.Е,вече нямаш извинение да не пуснеш някоя снимка Wink.А аз съм от Казанлък,ако имаш идване насам се обаждай Peace.
Виж целия пост
# 42
Валче, кога бе душа и да чета, то с тия двете фурии за ядене и спане не ми остава време, ти искаш и да чета...  #Crazy Много гадно това с колата-дано да я оправеш бързо, че... не си е работа без кола.
Вени, така ми се искаше пак да се видим, ама щом остава за другата седмица, няма проблем.Тогава вече на плаж ще отидем  Joy Ама тоя път ние двете ще се чуем, за да се разберем  Joy
Криспин, честито ти племенниче.Да ви е живо и здраво и много усмивки да ви носи!
Поздравления за всички, които са свалили килца.И аз доста свалих, та сега иде ред на нов гардероб, по простата причина, че вече всичко ми е голямо.
Рози и ние сме така, ако не е синина или цицина, ще е разбита устна.Ето снощи, тъкмо преди да се прибере баща им от работа и Елеана се спъна, падна и си разби пак устата.Вече се чудя как да го науча това дете  да пада правилно, ами все на глава пада...  ooooh!
Амига, голямата чака вече с нетърпение да тръгва на училище-явно вече сме му писнали на милото в къщи...
Момичета за всички ви по една голяма прегръдка и много ми се иска да заформим още едно такова купонче като по Великден.  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 43
Криспин, и аз ве4но сьм на диета от както родих....ама полза никаква Crazy.
Само с тази успях,но ве4е по4нах много да прегреШавам Confused.
А ина4е Саби,аз имам да сваля поне оЩе 13 кг,за да заприли4ам на 4овек.........
Виж целия пост
# 44
Момичета, искам да ви попитам дали някои от вас са успели да се докопат до тази помощ от 210 евро за алкилер?
Ясно ми е колко трудно се отпускат такива помощи, аз и затова досега не съм се молила за нищо...Специално за това обаче искам да опитаме, защото няма да е никак зле ако стане - от 1000 евро наема ще ни падне значително.

Имам и друг въпрос - за признаването на дипломите. Имам инженерна специалност (физика). Имам ли шансове да се признае дипломата или ще държа така или иначе приравнителни? А да продължа магистратура тук възможно ли е и какви са условията? (Имам завършен курс по испански към Универсидад де Алкала - ако това е от значение, аз мисля че да). Далеч съм от мисълта, че ще започна работа по слециалността си...знам, че е трудно...да не кажа невъзможно...Но все пак ще бъда благодарна на информация! Каквато и да е тя!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия