да не ни забравите 
и бързо да се оправя! 
Много е пораснала. И каква хубава косичка има... 


аз само това повтарям ,ама много ми е мило за всеки един от нашата темичка!
Това го казвам не за да се заформя спор, а просто споделям мнение! 
голяма сладурана тая Лорита.И с тая тротинетка...може ли да я кара 
Студено му е.
Студено му е.


Не е вирус. Ние сме с алергия пролет и есен и сега му давам противоалергични лекарства.
Пазиш ли ми я от нахалните мъжлета от нея, че сте много далеч. Нали ми е обещана за снахичка 
Няма кой да гледа мъника. Бях се наточила на 3 дни релакс, но уви. Нищо-здраве да е.
Много мрънка това дете. Ей, много упорит. Навие се на нещо и си го отстоява, докато не го получи.
Поне успях да направя основно почистване на апартамента.
Отивам да ви прочета, че много съм изтървала. До скоро 



Но дано вече се свършат тия пречки.
Защото като се замислих от няколко месеца само негативизъм при мен. Крайно време е да изляза вече от тая дупка
Та не исках да ви товаря с това.

Ще трябва да го мисля.Имаме триколка с дръжка,такава без дръжка,люлеещ кон,количка,една кола с педали...аа и столчето за хранене смятам че е излишно вече.Вие вашите ползвате ли ги?
.столчето за хранене още го ползваме.обаче трябваше да купим такова което става и на столче с масичка.Димитър не може за се качи сам,и се ядосва и гледа на какво да се покатери за да се качи...
.При нас пък цялата къща е в коли 


В къщи е лудница - тихи игри не се играят. Само се бяга, скача, карат се коли, рита се топка......Добре че под нас има гараж, че не ми се мисли..........
Аз специално не препоръчвам такава пералня.Изобщо не съм доволна и ако искате вярвайте лятно време предпочитам да си го просна на простира вместо да вадя половината и т.н.
Зная само улицата ,където са всички шивашки фирми и това е
Препоръчани теми