В къщи паника голяма, първокласник ще е мама (набор 2001)

  • 25 938
  • 411
# 90
Здравеите и аз имам парвокласници и то двама не ми се мисли как ще учим момчето ми е много непослушно
Виж целия пост
# 91
Дали на момИченцата не им се ходи повече на училище? Дали не свикват по-лесно и не заучават по-лесно в тази възраст, отколкото момченцата? Моята дивачка, която не мога да прибера вкъщи и не мога да накарам да седне, по цял ден скача и тича, няма търпение да тръгне на училище. Има ли такова правило или всяко дете е различно? Simple Smile
Виж целия пост
# 92
Моята НЕ иска на училище... Спомням си аз на 6 г. как се тръшках, че не искам да чакам още една година до училището и майка ми се принуди да ме запише по-рано. А моето диване на 7 още не иска newsm78
Виж целия пост
# 93
И Констанца не иска. Само пуфти, като го спомена  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 94
И Констанца не иска. Само пуфти, като го спомена  Rolling Eyes
И МОЯ ТЪЙ.Незнам как ще се справям и с малката .просто не ми се мисли.От 1 вия ден ли ще са до 5 или как.Тоест сигурно занималнята няма да почне веднага
Виж целия пост
# 95
И Констанца не иска. Само пуфти, като го спомена  Rolling Eyes
И МОЯ ТЪЙ.Незнам как ще се справям и с малката .просто не ми се мисли.От 1 вия ден ли ще са до 5 или как.Тоест сигурно занималнята няма да почне веднага

Мисля, че първия месец няма да има. Поне някакъв такъв спомен имам, че ми каза някой за частната. Сигурно и за държавната е същото-докато започнат да учат като хората, докато се сформират групите....и то минава време.
Виж целия пост
# 96
И Констанца не иска. Само пуфти, като го спомена  Rolling Eyes
И МОЯ ТЪЙ.Незнам как ще се справям и с малката .просто не ми се мисли.От 1 вия ден ли ще са до 5 или как.Тоест сигурно занималнята няма да почне веднага
При нас от първият ден си започват, на държавната сме си.

Мисля, че първия месец няма да има. Поне някакъв такъв спомен имам, че ми каза някой за частната. Сигурно и за държавната е същото-докато започнат да учат като хората, докато се сформират групите....и то минава време.
При нас от първият ден си започват (16.09), на държавната сме си.
Виж целия пост
# 97
И Констанца не иска. Само пуфти, като го спомена  Rolling Eyes
И МОЯ ТЪЙ.Незнам как ще се справям и с малката .просто не ми се мисли.От 1 вия ден ли ще са до 5 или как.Тоест сигурно занималнята няма да почне веднага
При нас от първият ден си започват, на държавната сме си.

Мисля, че първия месец няма да има. Поне някакъв такъв спомен имам, че ми каза някой за частната. Сигурно и за държавната е същото-докато започнат да учат като хората, докато се сформират групите....и то минава време.
При нас от първият ден си започват (16.09), на държавната сме си.

Ми знам ли... newsm78...Ще видим да родителската какво ще кажат при нас.
Виж целия пост
# 98
http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=278866 ето малко снимки от морето
парола 123456
Виж целия пост
# 99
Лекинко се поуспокоих и Лъчи не приритва за училище. Явно си го представя по-скоро като място за среща със себеподобни и за игри и рисуване  ooooh!
Иначе по правило девойките по-лесно свикват и по-бързо се аклиматизират.
Виж целия пост
# 100

а потребител? Simple Smile
Виж целия пост
# 101
а така     http://www.snimka.bg/album.php?album_id=278866
Виж целия пост
# 102
а така     http://www.snimka.bg/album.php?album_id=278866
Така се получи. Много са пораснали и двамата!
Виж целия пост
# 103
Незнам моя син как ще е в училище в началото. Сигурно ще е много стресиран от промяната - нови уителки, нови деца, вече не е игра както на градината. Освен това е доста разсеян...
Надявам се скоро да ни се обадят за родителската среща, защото още незнам какво да купувам, взела съм само раница и пълен несесер.
Дано започнат със занималнята веднага, доста ще ме облекчи... а и как ще учи като малкият иска само да се гонят из къщи  Whistling
Виж целия пост
# 104
Здравейте,
да се представим и ние тук при вас,нашата кака Симона е първокласничка тази година,а малката Василена тръгва на ясла на 09.09.,и двете вече са готови с всичко,дрехи, обувки, тетрадки и т.н.Ние сме от Варна,каката ще ъчи в  Първо основно или старите Алеко Константинов и Марин Дринов(сега ги обединиха).Можем да смятаме,пишем и горе-долу да четем.
Това от нас ,ако трябва още нещо да кажа моля кажете,надявам се да ни приемете в голямата си групичка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия