Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота! - Тема 2

  • 115 564
  • 822
# 720
Еми имам избор който искам ден от седмицата,та засега съм решила в сряда да ходя.
Виж целия пост
# 721
Благодаря ви момичета, вие ме подсетихте да си взема резултата, понеже преди месец и нещо си правих цитонамазка, и съвсем съм забравила   ooooh!

  bouquet    bouquet    bouquet
Виж целия пост
# 722
Здравейте.Искам да попитам тези от Вас, които сте конизирани сравнително скоро.Усещате ли понякога там, където е операцията да Ви попридърпва нещо и да имате усещане за тежест.Също поддуване на корема след някаква физическа умора например от повечко ходене.
Виж целия пост
# 723
Много съм щастлива резултата от цитонамазката ми е PAP1 Grinning Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 724
мотонети
естито мила,все такива резолтати да имаш
мая
аз нямам придьрпване,но усешам 4е корема ми е по дебел,но мисля 4е от това 4е само ям....не знам,имам една болка понякога от долу ,но тя е преди  конизацията сьм я имала понякога и е на моменти....
Виж целия пост
# 725
Много съм щастлива резултата от цитонамазката ми е PAP1 Grinning Heart Eyes Hug
супер  Hug
само такива резултати да имаме  Peace
Виж целия пост
# 726
Здравейте, момичета! Докато се върна от работа сте изписали толкова много...Най-гадното е, че тук за проблеми пишат все по-млади и по-млади момичета.
 Мая, моята конизация беше на 8 септември.Болки нямам, но от време на време усещам това придърпване.
 Боби, аз конци за сваляне нямам и затова не мога да ти кажа нищо по въпроса. Но пък при мен кървенето продължи месец. Чак сега взе да спира.
Виж целия пост
# 727
димана27...мерси мила ,аз за сега сьм без  кьрвене,даже и зацапване нямам след конизацията 10 ден....дано да е така....по важното е на прегледа след 20 дни какво ще ми каже...а всьщност какво гледа тои,като няма да си правя цитномазка...освен 4е  конците ще ми сваля ,гледа ли нешо  на шииката?дали някоя от вси4ките знае ...?може  би......моля се  да ми каже......
Виж целия пост
# 728
Боби и аз с най-добри чувства да ти кажа , че твоето писане ми действа като смехотерапия! Защо няма да ти прави цитонамазка на този преглед? Може би е рано.Колкото за гледане, той си знае какво да гледа.Пък нали и конци ще маха.
Виж целия пост
# 729
димана27
 много над тия неща,да се засягам от подобни забележки сьм.аз си питам за вси4ко ,поради простата при4ина 4е не всеки  месец ме оперират....а ина4е ти благодаря за  добрите 4увства  все пак.........а пьк  и малко да е по весело,4е  аз от 2 месеца само се шашкам .......
Виж целия пост
# 730
Мотонети честити ти добри резултати дай боже всеки му такива  Hug Аз също чакам тази или другата седмица резултат от цито 3то след конизацията ми и честно казано ме е страх какъв ще е  Praynig че 2 месеца бях под непрекъснат стрес.Стискайте ми палци момичета моля ви.
Боби доктора ще гледа дали са изпаднали конците ще ги махне и как зараства раната на шийката където е шито.Поне така ми каза моя който ме оперира като ме извика на първия преглед.
Виж целия пост
# 731
Боби, тук всички сме повече или по-малко шашнати.Добре, че сме заедно, защото в определени моменти е доста страшно.
 Светла, би ли казала какви ти бяха първите цитонамазки след конизацията? Всеки месец ли правиш? На мен ми предстои първа след конизацията и се притеснявам.
Виж целия пост
# 732
dimana 27
спокоино ,вси4ко е наред,нали знаеш 4е е мн. важно да сме спокоини....аз сега си погленах преврьзката и  имаам обилно жьлто те4ение,ама няма и да питам ве4е лекарите ,ще 4акам прегледа,защото за тях вси4ко е нормално....
а ти   се успокои ,вси4ко ще е наред с твоита цитонамазка....стискам палци
Виж целия пост
# 733
светле
вис4кисме с теб,и вси4ко ще  е наред,успокои се само....... Peace
Виж целия пост
# 734
Мерси на всички Hug
svetla1971 всичко ще бъде наред, стискам палци Peace
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия