НОЕМВРИйската дружина цяла в Третия триместър мина!

  • 12 673
  • 290
# 225
Ааа, Мишле, моя квартал го изпусна, аз няма да дойда тогава пък  Crossing Arms
Виж целия пост
# 226
Ааа, Мишле, моя квартал го изпусна, аз няма да дойда тогава пък  Crossing Arms
Аре нИ сЪ пра'и Naughty Crossing Arms
Утре да си на линия! Naughty
Виж целия пост
# 227
Мишле -
http://www.zilana.com/index.html
А магазина е "Детска мода", София, ул. "Сан Стефано" № 9
Работно време : Понеделник - Петък : 11.00 - 19.00
Събота : 11.00 - 16.00
Виж целия пост
# 228
Лелеее... нямате изчитане Crossing Arms Mr. Green Прочетох през редовете...ама то не си е работа , няма да ми остане време за маникюра Laughing
Тонеска браво че вече сте си в къщи и сте здравички Hug
Мишле много ти е хубава прическата.
Браво на всички които са имали близки срещи с бебоците, моята е утре (на ФМ съм).
За ходенето по малка нужда и то буквално през 2 мин. с по две капки и при мен го е имало - вчера беше последния път.И аз се чудех защо така... newsm78 и се надявам да е права докторката която е казала че е с главата на долу.Така ми се иска да се завърти моята бебка, ама си я усещам седалищно.Дано утре ме зарадва док че е главично Heart Eyes
Теди, честита ти розова новинка  bouquet
Добавила съм розовите гащи на Теди и новата ни мама.
Виж целия пост
# 229
абе ей мацки, вий неска нямахте ли работа то голямо писане сте изписали, няма изчитане  Mr. Green че и две нови мами  smile3508  welcome
Тонеса- здравейте, надявам се всичко е О'К с Гоголан Калпазан  Crazy
Лида, какво се косиш за времето Wink все пак си в Греат Бритайн Simple Smile погледни от добрата му страна Simple Smile
Виж целия пост
# 230
За мацките от Пловдив и аз живот и здраве мисля да раждам в Селена,може да се засечем и да направим една партия  smile3532
Виж целия пост
# 231
Диди, ти си при доктор Кръшков, нали? Аз днес се обадих в Селената да си запиша час за 4D ама ми казаха, че Кръшков излизал в отпуска и да се обадя на 14.09. Много ми се искаше пак да си видя бебка ама ще трябва да изчакам 2 седмици. Мисля и тогава да говоря с него за раждането, предишния път ми каза около месец преди термина да се отида с всичките ми изследвания и да обсъдим раждането. Не знам вие как сте ама аз с напредване на времето започвам яко да се шашкам дали всичко ще е наред ..... ама все пак каквото е писано, това ще става. Приятна вечер на всички!  Hug
Виж целия пост
# 232
Мдаааа при д-р Кръшков,но не знаех кога излиза отпускааа.Горе долу като гледам датата която си написала,след нея се пада да ходя на контролен преглед и ще го уцеля.Относно за раждането и той така ми каза като наближи термина да му кажа да си погледне графика.Dani_Sh няма кво да се шашкаш,всичко ще мине супер,като слушам и от други мамита,там са добри специалисти и място за притеснение няма.Ще се напънем 3 пъти и ще изкараме бебоците.Лека вечер и дано спинкате,че днес моята кукла ме е почнала от снощи и не спира цял ден денси  Crazy
Виж целия пост
# 233
Да кажа и аз за раждането в Пловдив - аз съм за ВМИ Peace
Благодаря за пожеланията на всички за Гоги Hug Той е с нефротичен синдром (възпалява му се легенчето на бъбрека) и започва да задържа вода и да отделя белтък в урината. Сега ще сме 3 месеца на хапчета и възможността да влезем пак в болниицата е 50/50, ама се опитвам да не мисля затова и вярвам, че всичко ще е наред. Моля се повече да не ни се налага да стигаме дотам, че откакто се е раболял вече за 3-ти път влизаме в болница Praynig
За пишкането - и аз съм през 5 мин. в тоалетната за по 2-3 капки Rolling Eyes
Виж целия пост
# 234
Ехееее, радвам се, че възприехте идеята за срещичка Laughing Бройте ме и мен. Само часът да уточните. Този път ще дойда. Обещавам най-тържествено. Heart Eyes
Виж целия пост
# 235
Тонеска много лошо.Стискам палци скоро да оздравее малкия сладур. Hug
Виж целия пост
# 236
Тонеска много лошо.Стискам палци скоро да оздравее малкия сладур. Hug
Виж целия пост
# 237
Барбароне, ти се сети да се мернеш! Thinking Mr. Green Я метни една бира с цаца насам Flutter

Ахахаха
Добро утро,
аз съм тука всеки ден кажи речи по цял ден но не пиша, само чета и се скатавам. Не гледайте че пише че ме няма ... тука съм Simple Smile
 Joy  Joy  Joy


Виж целия пост
# 238
Добро утро и от нас с малката буболечка  Hug
Хей, Барбароне, няма те няма, криеш се, пък дойдеш рано сутрин и вместо закуска с кафе пускаш цаца с бира  Naughty Поне следобед да беше поизчакал  Joy сега като се напием от ранни зори как ще е цял ден. Пияна жена - весела къща  Joy Joy
Тонеске Praynig дано не стигате пак до болница и Гогата да се стабилизира.   bouquet
Хайде и приятен ден на бебоците и майките им  Hug
Виж целия пост
# 239
Добро утро и от нас  Hug
Спокоен и спорен ден ви пожелавам! Какво става със срещичката?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия